eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 20:09
Son bir isteğim senden...
Saldırsana Es-Es im...
Bunca yıl sonra yine...
Süper lig çok mu söyle!...
Çıldırsanda Es-Es im...
Yalvartsanda Es-Es im...
Tiryakinim...
Tiryakinimmmmmmmm.....

Sadece ve sadece takımımıza ve bize has olacak bu tezahuratı trübün liderlerinden rica ediyorum yarın maçda değerlendirilsin. Tabi beğenilirse.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 23:08
uzaklar yakınlar
hiç farketmez bize
Eskişehir için
ölmek farzdır bize

ulan kahpe bizans
Esesim geliyor
sizin tarihiniz
burda sonlanıyor

besteci ruhumuzu konuşturalım
süper lige çıkıyoruz beste lazım söylemeye
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 00:35
şampiyon oluyoruz
bu ligden uçuyoruz
samiyende kadıköyde
hepinize koyuyoruz

ooooo esesim haydi bastır esesim
şampiyonsun esesim gol gol gol..

(uh ah dev adam on iki dev adam melodisi hem kolay hemde güzel oldu)
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
pomak26 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

özgür kadir sırtmaç
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2007 saat 11:28
kızılcıklı bu alemde bence bir numara kızılcıklıyı tek gecerim  kızılcıklı savasıyor ve yasıyor
Yukarı
kizilciklinet Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 13:00
www.kizilcikli.net acilmistir desteklerinizi bekliyoruz  www.kizilcikli.net hayırlı olsun herkeze     www.kizilcikli.net acilmistir desteklerinizi bekliyoruz  www.kizilcikli.net hayırlı olsun herkeze
Yukarı
KIZILCIKLI_ERHAN Liste gör
Yeni Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 20:30
Liseli Kardeşlerimize..

Yıllardır bu takımın peşinden koştuk koşacağızda fakat mücadelemizde hep yenilgilerle sınandık..Apaçık bir meydan okuyuşla istanbul oligarşisine karşı geldik!!..Başaramadık..Ama bu tribunler bir kere olsun vazgeçmedi...Tribunlerde söylenen şarkıların özeti hep aynıydı " Şampiyonluk "..Başaramadık..Süründük köy stadlarında , süründük yollarda , süründük alt kümelerde!!..Eskişehirsporlu olmanın gururuyla..Bir kere olsun başımız öne düşmedi..Neden ? Kim olsa bırakıp giderdi biz neden bırakmamıştık..Neden hep bu takımın peşinde koşmuş neden herkesin imrendiği taraftar desteğini alt kümelerde biz vermiştik..Neden ? Tek bir cümleye bakarak anlayabiliriz bunu " Önemli olan hangi ligte oynadığımız değil , Önemli olan Eskişehirspor'lu olmamız " Öylemi ? Evet öyle..Biz Eskişehirsporluyuz ve bu Eskişehirsporluluk kimliği bizi hayat kavgasında hep ayakta tutmuştur..Çünkü bizler hertürlü darbeyi yemiş hayatta tutunacak tek dalı Eskişehirspor olan sosyal hayatı küme düşmüş insanlarız!!!..Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..Hayat kavgasıdır..Kızılcıklı ise bu davanın en büyük yoldaşıdır..Kızılcıklı'yı sadece bir tribun grubu olarak görenler yanlış düşünmektedir..

Kızılcıklı okuldur ; Eskişehirsporluluğun yüksek öğrenimidir..
Kızılcıklı onurdur ; namusu için yumruklar bilenmiştir..
Kızılcıklı mekandır ; yaşayabilenin ikamet senetine yazılmıştır..
Kızılcıklı mirastır ; babadan değil , aşktan kalmıştır..
ve Kızılcıklı bir diriliştirki ; kimse onu öldürememiştir.. !

Eskişehirspor mücadelemiz bir kavgaysa ve bu kavgada kızılcıklı kimliği altında mücadele ediyorsak öncelikle bu kavganın anahtarını kavramak gerek..Bu kavganın anahtarı " Eskişehirsporluluk bilinci " dir..Bu bilince ulaşmak için çok çile çekeceksin..Eskişehirsporu skor için şampiyonluk ihtimali için sevmeyeceksin..Eskişehirspor senin için bir futbol takımından ziyade hayatının her anında hayat kavgasına karşı dik durabilmeni sağlayan bir olgu olmalı..Tribunde söyleriz hep.." Eskişehir sen bizim herşeyimizsin "..Bu kelimede kalmamalı..Bunu yaşamalısın..Elbette bizlerinde hataları olmuştur , tribunumuzun eskisi kadar sağlam olmadığıda aşikardır..Bunlarla yüzleşmekten korkma !..Bunları aşmak için önce bu tribunun senin için ne anlam ifade ettiğini bulasınki bunları yenmenin uzun vadeli yollarını bulasın.
Yalandan kendini övme..Çünkü kendini övmekten başka birşey bilmeyenler elbet kaybedecektir..Kaldıramıyorsan bu kimliği bırakıp gidebilirsin..He yok ben bu kavgada varım diyorsan hakkını vereceksin..Ben Kızılcıklıyım ben Eskişehirsporluyum diyorsan üstüne düşen görevini yapacaksın..Kızılcıklı'yı bir marka olarak algılamıyacaksın..Kızılcıklı elbette ki bir markadır fakat onu marka yapan kolpadan mevzular değil bu onurlu mücadelesidir..Bu mücadelenin farkına varmalısın artık..Dedik ya Kızılcıklı bir diriliştirki ; Kimse onu öldürememiştir.. Bu lafta kalmamalı..Kızılcıklı bitti diyenler , Kızılcıklı öldü diyenler'e karşı inatla sevdanı haykıracaksın..Önünde karşıyaka maçı var..Al işte sana fırsat..!!

(Esesfan'dan EeSsKiiŞeeHiiRr)
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 12:44
...
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 12:50

KIzılcıklı bır ısyan atesidir Kızılcıklı bır onurdur tribunculuğu yenı öğrenen kısıler Kızılcıklıyı 90 lı yıllların ıkıncı yarısında özellıkle hafızalarına  ıslemıstır kızılcıklı nın haklı mucadelesınde Red Soldiers her zaman yanındadır Kızılcıklıyı kardesı olarak benımsemıstir.

and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
pomak26 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

özgür kadir sırtmaç
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 22:53

ALEMDE TEKSIN KIZILCIKLI

Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 16:02

Bütün gruplarımız bugun cok güzeldi. Hepinize teşekkürler. Bugun maalesef stattaki yerimi alamadım macı tv den seyrettim. Ama Serdarın attığı golün sevincini cok fazla yaşayamadım.Benim tv den gördüğüm kadarıyla serdar gol sevincini yaşamak için kızılcıklının önüne geldi ve sizlerle beraber yaşamak istedi tabiki sizde onunla ve bu esnada tel örgülerden bazı arkadaşlarımız elleri uzattı serdara ve o sırada polisler hemen joplarını cıkardılar ve joplarını size doğru sallamaya başladılar birinize isabet ettimi bilmiyorum ama benim yüregime isabet etti kimse bizim arkadaşlarımıza jop vuramaz. Hele ki suçsuz yere asla.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,610 saniyede hazırlanmıştır