eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 16:25
milanla olalım frankfurtlada nürnberg falanda var siyah kırmızı :D
scetintas abimizin dediği gibi maçı okuyarak tezahürat yaparsak isterse 5 000 tane taraftar olsun rakip biz bastırırız ama maalesef maçı okuyamıyoruz
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 21:31
bazı eseslı arkdaslar olayın cıddıyetının farkında olmadıgı acıkca goruluyor bızım yapmak ıstedıgımız olay trıbunler arası dostluk sahada herzaman rekabet olucaktır kabul etmelıyızkı yıllarca bızans takımlarının oyununa geldık halada gelıyoruz bıraz dusunun neden bu lıgde seyırcı potansıyelı olan eskısehır sakarya kocaelı karsıyaka antalya gıbı takımlar yokta ıst beledıye, oftas, kasımpasa ankaraspor gıbı maclarını 100 kısıyle oynayan takımlar var cunku karsılarında guclu rakıp ıstemıyorlar sesı cıkan trıbun gormek ıstemıyorlar bence bu projeye hepınız ılgılenmelısınız bızlerı sevmek zorunda degılsınız bızde aynen ole ama dusman olalım olaylı donemlerı bır dahamı yasayalım bunlara hıc gerek yok dostca karsılanıp dostca ugurlanalım sıze basarılar dılerım
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 21:47

efsane texas arkadasım bunu neden 10 sene önce dusunmedınız neden texasın texas olduğu dönemlerde her görduğunuz sehrı yapmalıyordunuz neden antalya gıbı bır sehrı kılometrelerce uzaklıktakı bır sehrı kendınıze dusman bıraktınız neden bu kın tohumları seneler gecmesıne rağmen son bulmuyor bunu ırdeledınız mı??

and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 21:56
TRT 3 SPOR programında ben de ızledım olursa guzel bır proje ama o zaman neden butun Anadoluyu içine katmıyorsunuz o zaman ıttıfak devletlerı gıbı ıtılaf devletlerı cıksın bızde 07 41 alırız adanayıda 01 yapalım bu neyı çözer bır kere önce sıddetı kendı trubunlerımızde son buldurmalıyız deplasmana gıderken savasa gıder gıbı emanetlerle gıtmemeyı öğrenmelıyız içip zıl zurna sarhos olan sonra kendı trıbundekı kardesıne bıle salldırmaktan gerı durmayan kısılerı kendı aramızda soyuylamalıyız sonra kendı aramızda sehrımıze olan sevgıyı ve kendı aramızdakı kardeslığı yerlestırmelıyız kı sonra  diğerlerine sıra gelsın
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:01
senınde dedıgın gıbı 10 sene once  arkdaslar sımdıye bakalım yarına bakalım halada antalyalı arkdasım  bu eskı olayları acıp dusmanlıgı daha cok koruklemek ıstıyor benım ıstedıgım ıst. dukalıgına son vermek bız yaptıgımız seylerı tasvıp etmıyoruz hatta pısmanız dıyebılırım sana
Yukarı
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:03
dusmanlığı köruklemek ıstemıyorum anadoluyu içine alırsan o zaman samımıyetıne ınanırım
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:11

Antalyadanserkan;

sen ortalığı çok karıştırıyosun burda bursa-eskişehir-ankaragücü takımlarıyla ilgili bi konu konuşuluyor burda yazabileceğin bişey olduğunu düşünmüyorum boşuna kurcalama eski mevzuları sonuna kadar 06-16-26 !!!

Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:14

Bu projenin hayata geçirilebilmesi ve kalıcı olması isteniyorsa mutlaka kuralları olmalı.

Projeye ön ayak olanlar; bu kuralları maddelerle belirtmeli ve  tüm Anadolu kulüp taraftarlarına yayınlanmalı.  Projeye destek veren tüm Anadolu kulüp taraftarları projeye dahil edilmeli.

Yukarı
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:18

Antalyadanserkan;

sen ortalığı çok karıştırıyosun burda bursa-eskişehir-ankaragücü takımlarıyla ilgili bi konu konuşuluyor burda yazabileceğin bişey olduğunu düşünmüyorum boşuna kurcalama eski mevzuları sonuna kadar 06-16-26 !!!

ALTES GRUBU WEB SİTESİ
www.groupofaltes.com
haklısn kardesım daha dune kadar 06 16 26 vardı ben görusumu belıttım beğenıp beğenmemek kendı elınde
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:38

bencede bursa tamamda ankaragücüde neyin nesi oluyor ya. adamlarla en ufak bi mazimiz yok( dostluk anlamında) play offlardaki karabük maçında herkes gördü ne olduklarını ben bu olayda onlara karşıyım onlarsız bursada istemez. sonuç olarak boşverin gitsin. önce kendi içimizde olayı tamamen bir çözelimde sonra

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır