eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 12:54
Harikaydın... Tebrikler kardeşim... Aynen devam, daha emin daha inançlı, sonuna kadar..Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 13:01
Alıntı yapılan otomatikkapi

"Ben Antibizans diyen bir şehrin taraftarıyım"
"Biz olamıyorsak kimse şampiyon olmasın"
"Ben üç büyükler lafını anlayamadım"
"Gs bizden 1 puan aldı buda başarıdır"
"Bence Şampiyonluğun en büyük adayı Gsdir çünkü birdaha Eskişehirspor ile oynamayacak"
"Şampiyonluk şansımız matematiksel olarak hala devam ediyor"

Özgür çok yaşa sen emi...
Ne kardeşlerimiz var bizim yahu...

Birde şampiyonluğa yürüyor olsaydık ne olurdu değilmiWink
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 17:00
Selim Abi satır satır yazmışsın, teşekkür ederim

Programın tamamını izlemek isteyenler için link

http://video.ntvmsnbc.com/#v253110194167201135233065085129155208244203197036
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 17:11

Adaşım valla tebrik ediyorum seni süpersin. Helal olsun...

ESES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2010 saat 13:41

yensende yenilsende programında gene istanbul takımları baş rollerde. bazen ara arada konuk oyuncu olarak göstermelik figüran daha ne diyebilirim bilmiyorum anadolu takımı taraftarlarını çağırırlar 

ben şahsen bu programa bizi temsilci olarak çağrılan renkdaşımızın bi konuk oyuncumuyuz 2. sınıfmıyız kafanıza göre aklınıza geldikçe bizi çağrıyonuz deyip katılmaması taraftarıyım.

eminim bu cevap programda anlatacaklarınızdan cok daha açıklayıcı ve ineleyici olur

bizansın uşaklığını yapıp el etek öpmeye devam ediyorlar

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 17:33

Başlayan yeni sezonla beraber Yenilsen de Yensen de programına bir hafta önce başlıyor NtvSpor...

7 Ağustos 2010 Cumartesi saat 12.10 itibariyle NtvSpor'da yayındayım. Toplantının olduğu güne denk gelmesi BKŞ adına katılmayı planladığım toplantıdan beni uzak tutmuş olsa da her platformda var olmamız adına programa katılmayı uygun gördüm...

Müsait durumda olan herkesi ekran başına bekliyorum...
siyahına kırmızına

Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 17:57
Alıntı yapılan ersöz

Başlayan yeni sezonla beraber Yenilsen de Yensen de programına bir hafta önce başlıyor NtvSpor...

7 Ağustos 2010 Cumartesi saat 12.10 itibariyle NtvSpor'da yayındayım. Toplantının olduğu güne denk gelmesi BKŞ adına katılmayı planladığım toplantıdan beni uzak tutmuş olsa da her platformda var olmamız adına programa katılmayı uygun gördüm...

Müsait durumda olan herkesi ekran başına bekliyorum...

Heyecanla  izleyeceğim..  Başarı dileklerimle...

Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 18:38
Özgür abim merak etme sen dikkatle izleyeceğiz Smile 
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 18:40
Alıntı yapılan estuna

yensende yenilsende programında gene istanbul takımları baş rollerde. bazen ara arada konuk oyuncu olarak göstermelik figüran daha ne diyebilirim bilmiyorum anadolu takımı taraftarlarını çağırırlar 

ben şahsen bu programa bizi temsilci olarak çağrılan renkdaşımızın bi konuk oyuncumuyuz 2. sınıfmıyız kafanıza göre aklınıza geldikçe bizi çağrıyonuz deyip katılmaması taraftarıyım.

eminim bu cevap programda anlatacaklarınızdan cok daha açıklayıcı ve ineleyici olur

bizansın uşaklığını yapıp el etek öpmeye devam ediyorlar

Oldukça geç gördüm bu eleştiriyi, öncelikle özür dilerim bu gecikme için. Sizin nezdinizde genel bir "Neden bu programa katılmalıyız" açıklaması yapmak istiyorum müsadenizle...

Haklısınız bu ve benzeri tüm programlar Süper Lig'e İstanbul'dan bakar, ona göre yorumlar yapar. Sunucuların ve diğer teknik çalışanların yüzde doksanı malum 3 takımı tutar. Kameramanı, ışıkçısı, yönetmeni ve sunucusu dahil tüm ekip etse etse 15-20 kişi eder.

Eğer ben çıkıp "bakış açınız yanlış, bize fügüran muamelesi yapıyorsunuz" dersem bu tepkiye belki şapka çıkarırlar ama bunu sadece 20 kişi ve biz biliriz...

Ancak, içimize kapanmak yerine dikenlerimizi çıkarmayı tercih edersek, yani programa çıkıp görüşlerimizi dile getirir duruşumuzu gösterir camiamızı savunursak, aslında figüran olmadığımızı gösterebiliriz. Ve emin olun bunu 20 kişi değil 20 bin kişi, 200 bin kişi görür, düşünmeye başlar... Bu 200.000 kişi içinde 500 kişi bile bu ligin sadece istanbul takımlarından oluşmadığını görebilirse benim için yeterlidir. Yada programı izleyen henüz yetişme çağındaki bir çocuk Eskişehirspor'uma sempatiyle bakarsa benim için mükemmeldir...

siyahına kırmızına

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 20:43
Alıntı yapılan ersöz

Müsait durumda olan herkesi ekran başına bekliyorum...Smile
siyahına kırmızına

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır