eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 20:49
Arkadaşlar tek taraflı düşünmeyin lütfen...

Kapalı bir kutu içinde kendi kendine konuşan kişilerin çevrelerine hiç katkısı olmaz..

Genel forum sayfasının en altındaki aktif sayısına bakarsanız ziyaretçilerin üyelerden her zaman daha fazla olduğunu görürsünüz çünkü bu siteyi dışarıdan takip eden binlerce insan var, bu forum bugün taraftar forumları arasında belli bir kaliteye ve isme sahipse bu forumu herkes okuduğu ve seviyeyi gördüğü içindir...

Birde olaya tersten bakalım; forumu kilitledik sadece üye olanların okuyacağı ve yazacağı hale getirdik bu uygulama foruma girecek kişi daha doğrsusu üyelik alacak kişi sayısını ve kalitesini daha kötü duruma getirmezmi ve kullanıcı adı çöplüğü yaratmazmı??

Forumdaki herkes mesaj yazmak zorunda değildir hiç mesaj yazmayan ama forumu sürekli takip eden okuyan birçok insan var ve bu şekilde mesaj yazmayacak olmasına rağmen mecburi olarak kullanıcı adı alarak foruma girip forumu okuması mantıksızdır...

Sonuçta forum kapalı olsa bile üye olan herkes girip okuyabilir, bu yolun sonu da şu andaki yere çıkıyorsa başka yoldan gitmenin ne anlamı vardır???

eskisehirspor.com doğduğu günden bu yana tüm kamuya açık ve okunacak şekilde olmuştur bundan sonrada hep böyle olacaktır... 
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 21:19
Gizlisi saklısı olanlar o dediğiniz işleri yapıyor. Bizim gizlimiz saklımız yok, neysek oyuz. Herkese açık olması bir nevi de otokontrol sağlıyor foruma, çünkü üyeler buraya birşeyler yazarken herkesin okuyabileceğini bildiği için iki düşünüp bir yazmak zorunda kalıyor. Sadece üyelerin görebileceği bir forum sistemine geçilirse forumun etkisi de azalır. Şimdi herkes okuyabildiği için forumda işlenen bir konu kolaylıkla gündeme oturabiliyor. En yakın sıcak örnek, şanssızlıklar için kurban keselim dendi, hemen 2 gün sonra yönetim kurbanı kesti. Bu forumu bir kamuoyu baskısı oluşturma amacı ile de kullanmak istiyorsak böyle devam etmeli.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 17:59
ana sayfadaki maç karesinin (haftanın maçı)içine canlı yayın diye bir yer açılsa .o haftaki maç CANLI yayını var veya yok diye yazılsa daha iyi olcak.o zaman kim sorarsa ceza verelim.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 18:04
Alıntı yapılan sivri74

ana sayfadaki maç karesinin (haftanın maçı)içine canlı yayın diye bir yer açılsa .o haftaki maç CANLI yayını var veya yok diye yazılsa daha iyi olcak.o zaman kim sorarsa ceza verelim.

Yazılmadığı zaman 30 kişi soruyo. Yazlınca da acaba doğru mu yazıldı diye 40 kişi sorar.LOL
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 20:08
     Forum üyelerinin,kullanıcı adlarının  altında  "Deneyimli Yazar,Yeni yazar,moderatör"yazan yerin altına da  kişilerin istekleri doğrultusunda yazılar yazılsa daha iyi olabilir diye düşünüyorum.Örnek,"Anadolu Efsanesi,Kızılcıklı,Nefer,Altes vb." bu tür yazıların yazılmasının güzel olacağını düşünüyorum.Umarım değerlendirilir.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 20:53
Ben bazı üyelerin kullanıcı adlarının altına ara sıra yazı yazıyorum ama bu hep aynı kelimeden oluşuyor...

"UZAKLAŞTIRILDI"  Tongue
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 20:57
Alıntı yapılan EsEsliyim

Ben bazı üyelerin kullanıcı adlarının altına ara sıra yazı yazıyorum ama bu hep aynı kelimeden oluşuyor...

"UZAKLAŞTIRILDI"  Tongue

Yani diğer kullanıcı üyeleri,istediği zaman istediği şeyi yazma hakkına, sahip olamaz mı?
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 21:13
O uygulamanın sonu yok,baş edilmesi güç.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 21:20

Hayır huso_26 o bölüme sadece forumdan uzaklaştırılılanlar için gerekli uyarı yazılıyor...

Başka bir şey yazmanın maalesef mümkünatı yoktur..Smile
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2007 saat 00:52
Search Robot Google
iletişim sisteminde yoksa dakika dakika bizim forumumu tarıyor bunlar.ne anlama geliyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır