eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 Galatasaray:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 163164165166167 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 01:50
tv başından ne güzel izleniyormuş göbeğimi kaşıya kaşıya 3 puanı aldım LOL
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 01:54

Tüylerim diken diken oldu 26-27 Dakikalarda , birde kutu gibi stad düşünemiyorum hiç .

Tribünlere getirdiğimiz güzellikleri görüntülemeye başlayınca herkeze sempatik geldiğimizi 2 spiker de 'bandoeses'i artık dinleyelim çalsınlarda die söyleyişlerinden, ve çalarken de ikisininde heyecanlı heyecanlı bizi anlatışları çok güzeldi.

Bizi izlemeye devam edin  , ne diyelim Smile
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
sevensea Liste gör
Yazar

haluk
  Alıntı sevensea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:00
esesimi ilk defa tv başında full maçını seyrettim. maçlarda bağırmaktan maçı seyredemiyodum burda insan daha iyi anlıyo. sezere bikez daha hayran kaldım çok güzel oynamış. bide doğa 2 goldede çok hakkı var.
esesimi dünya denizlerinde temsil eden....
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:05
HERKES HADDINI BILECEK ULAN
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:19
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan 26_Serdar_26

İşi bıraktım maça izin vermediler diye :)

şahsen iş veren Esesli ise izin vermemesi yanlış bence abi

Yok Esesli değil.
İşten çıktığıma şahit çok kişi var zaten Smile Müşterilerim vardı bu forumdanda Big%20smile Maç için sorun çıkardı, bende dükkanı kapatıp gittim LOL
Helal serdar abi LOL
Hani Çiğköfte takılıyoduk fena olmuyodu ama Smile

Maça izin vermeyen patron patronmudur yaaa ! Big%20smile
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:19
Bardağın dolu tarafına günlerdir ben dahil hepimiz yeterince baktık. Tadını doyasıy çıkardık. Ancak şöyle de bir gerçek var. İkinci yarının yeredeyse 35 dakikasını sadece seyretmişiz. Birinci yarı için ne kadar sevindiysem, gurur duyduysam, ikinci yarıda biraz önce maçı izleyince üzüldüm. Sinir, stres, skoru koruma iç güdüsü halinde ki takımımıza destek verip, seyirci avantajımızı kullanmalıydık. Maçın önemi, gerginliği bizi de etkilemiş olacak ki, 2-0 dan sonra rehavet, 2-1'den sonra panik yaşayıp susmuş, sadece izlemişiz malesef. Bunları yazdığım için bana kızanlar, sinirlenenler olabilir. Ama gerçekleri görmeden, kendimizi düzeltemeyiz.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:36
Alıntı yapılan KuRBaN

Bardağın dolu tarafına günlerdir ben dahil hepimiz yeterince baktık. Tadını doyasıy çıkardık. Ancak şöyle de bir gerçek var. İkinci yarının yeredeyse 35 dakikasını sadece seyretmişiz. Birinci yarı için ne kadar sevindiysem, gurur duyduysam, ikinci yarıda biraz önce maçı izleyince üzüldüm. Sinir, stres, skoru koruma iç güdüsü halinde ki takımımıza destek verip, seyirci avantajımızı kullanmalıydık. Maçın önemi, gerginliği bizi de etkilemiş olacak ki, 2-0 dan sonra rehavet, 2-1'den sonra panik yaşayıp susmuş, sadece izlemişiz malesef. Bunları yazdığım için bana kızanlar, sinirlenenler olabilir. Ama gerçekleri görmeden, kendimizi düzeltemeyiz.

Ben buna katılmıyorum. Takımı desteklemek demek durmadan bağırmak değildir. Aksine o anlarda da çok iyi destek verildi takıma. Orda bağırılmadı ama herkes maçın içindeydi. Rakibin yaptığı olumsuz şeyler ıslıklandı, takımda iyi hareket yapan adam çılgınca alkışlandı, gaza getirildi. Hakeme gerekli tepkiler verildi. Yani o an maç nasıl gidiyorsa sanki herkes oyundaymış gibi davrandı. Bunlar bir beste bağırmaktan çok daha önemli şeyler takıma destek için. Dikkat ederseniz eski futbolcu olan yorumcuların hemen hemen tamamına yakını taraftarın gerektiği zamanlarda gerektiği şeyleri yaptığını söyledi. Gerçekten herşey tam zamanında yapıldı. Belki durmadan beste söylesek bu kadar etkimiz olmazdı. Maçın son bölümlerine doğru Galatasaray'ın yabancı futbolculardan biri açığın önüne taç atmaya gelmedi, arkadaşlarına hareket yaptı ben oraya gidip kullanmam siz kullanın diye. Sabri'yi oyundan taraftar düşürdü. Açık tribünün önünde Sabri bir iki hareket yapmaya çalıştı, taraftar dalga geçti Sabri'nin surat ifadesi değişti, o dakikadan sonra oyundan düştü. 90 dakika bağırmak takıma çok katkısı olan birşey değil. Bu şekilde oyuna müdahil olmak takıma çok daha faydalı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 02:49
Müjdat abiye katılıyorum. Tekrarı izledigimde  ıslıklar özellikle cok yerindeydi...herzaman gözü kapalı tezahuratta olmaz,tabi Hasan kardesimin istegi daha güclü sekilde girilen bestelerin daha devamli olmasından yana sanırım...cok güzeldi hersey herkesin eline sesine yüregine saglık...insan uzakta olunca dahada degerini anliyo bazı seylerin...daha yeni basladık bu hic bişi diilllll!!!! show must go on...
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 08:53
bence de açık tribün dogru yapıyor bu tip maclarda , sahadan gözünü ayırmıyor ,yerli yerinde tepkiler veriyor. bu rakip oyuncuları bozarken , bizim oyuncuları motive ediyor.diğer takımlara nazaran iç sahada bu kadar basarılı olmamızı buna baglıyorum ben(ateşliliğe ek olarak). taraftar gözünü sahadan ayırınca ve oyuncularımız bunu hissedince bir düşüş oluyor oyunumuzda , bunu rahatlıkla görüyorum çogu zaman .

yani 90 dakika ortalama bir ses düzeyiyle bağırmaktansa pazartesi günü yaptığımız çok daha iyiydi. yok derseniz ki o şinanariyi 90 dakikaya yayalım , o zaman herbirimize bir kaç ilave ciğer ve ses teli seti daha lazım . Smile 
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 09:36

Taraftar olarak farkımızı hissettirmek adına ligdeki bütün tribünlerin yaptığını yapmayıp, maça üçlü çekerek başlamasak ne hoş olurdu... Yani kendimize has bir eseses kikiki'miz varken... Ya da farklı alternatifler...

Onun dışında dün maçın 27. dakikasını özellikle bekledim, hakikaten seyircinin sesi bir anda aşırı biçimde artıyor, açık tribünde bağırmayan yok gibi, süperdi, tebrikler taraftar, tebrikler eses..
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 163164165166167 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır