eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 Galatasaray:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 00:28
Programda yarın saat 00:05 de diyor maç
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
Yer: Eskişehir
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 00:29
bizim maç yarın gece 00.05 te görünüyor. bu gece beklemeyin derim.
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 00:31
Bilgilendire için teşekkürler
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 00:36
trt 3 ün yayın akışında salı ve çarşamba 12.05 de maçımızın tekrarını vericek yazıyor şimdi spor bülteni var trt 3  de spor bülteninden sonra vermesi gerek saat de şaşma olabilir 12.05 der 1 de anca izlersin beklemekte fayda var derim
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 02:07
Ancak artık fark birdi, strese girdiler. Bu bölümde Eskişehir tribünlerinin panik değil umut pompalayan tavrı en çok övgüyü hak eden hamleydi.Golden sonra yeniden belli oranda da olsa ipi ellerine alışlarında bunun payı büyük. Ancak ne olursa olsun bu oyunla hep beraberlikle burun burunaydılar. Eğer bir gün takım ve teknik heyet tribünün bu tavrına uyum sağlarsa, Eskişehir’de yeni bir futbol devrimi görmek mümkün olacak. Bu seyirciyi hak etmek lazım....

Bu sözler Mehmet Demirkol'a ait...Taraftarımızın yaptıkları beni mutlu ettiği için paylaştım..Artık hepimiz kendine güvenip kaldığımız yerden devam etmeliyiz..
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 02:39
Maci kahvede LigTv'den GS'lilerle izledim. Az daha sevincten önümdeki masayi kiriyordumBig%20smile
Kahvedekilerin tarftarlarimizi,Bandomuzu övmelerini zevkle dinledim.
Arslan avcilarina tesekkürler...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
karamürsel-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı karamürsel-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 09:59
 Sergen yalçın zemin bozukluğundan 7 kez bahsetti,Koray ARSLAN la birlikte oynadık,yada Muhteşem taraftardan bahsedilirken bende oynadım demedi hiç herkesin bilmesine rağmen!ne vefasız inatçı bir adam çok ilginç!
karamürselden..
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 10:01
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Maci kahvede LigTv'den GS'lilerle izledim. Az daha sevincten önümdeki masayi kiriyordumBig%20smile
Kahvedekilerin tarftarlarimizi,Bandomuzu övmelerini zevkle dinledim.
Arslan avcilarina tesekkürler...

Aynen
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 10:19
sonunda muhteşem şinariyi çeken birini buldum .... face link vermek yasak ama herkesin görmesi için af ola
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 10:24
Alıntı yapılan komik26

sonunda muhteşem şinariyi çeken birini buldum .... face link vermek yasak ama herkesin görmesi için af ola
Volkanım Ben çektim ama link verme işini beceremediğim için veremedim esas geç yayınlandığı için sizler beni affedin Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır