eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 Galatasaray:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Online Durum: Offline
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 20:36
Alıntı yapılan FtH26

Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan upsidedown

Bu maçın tekrarı Trt 3'te ne zaman çıkar acaba?
yarın saat 00:05 de maçın tekrarı yayınlanacaktır.kaydetme imkanı olanlar lütfen kaydetsin.

yarın derken çarşambamı perşembemi...

Çarşamba gecesi 00:05 trt 3 te Gerçi perşembe sabahı oluyor neyse biz çarşamba gecesi galiba bende çözemedimWacko
Yani bu gece 00:05 te Gösterecek Smile

LOL
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 20:44
BÜLENT YILDIRIM;

hatırlamayanlara hatırlatayım.

17 şubat 2008 tarihinde Antalyaspor ile yaptığımız önemli maçta.
1-0 öndeyken
89.dakikada dünkü galatasaray maçındaki penaltının aynısını yine aynı çizgide yine aynı hakem Bülent Yıldırım.
Yine aleyhimize vermişti.
O zaman bir Antalyalı biri Eskişehirli iki BAKAN maçı izliyordu ve hakem ikisinin de kalbini kırmamak ve bir daha kendisine maç verilmesinin engellenmemesi için 1-0 devam eden maçta baktıki Antalyalılar beraberlik golünü atamayacak,
  ESES aleyhine bir penaltı uydurup maçı berabere bitirdi diye konuşulmuştu.
böylelikle AKPli iki bakanı da kendince üzmemiş olmuş olacaktı.

Bu sefer de dün, eskişehirsporlu Koray'ın el yardımıyla  gol attığını ve bunu görmediğini düşünerek yine kendince olayı telafi etmek için eskişehir aleyhine uydurma bir penaltı verdi.
hem de yine aynı yerden.Antalya maçının bir kopyası biçimde.
Bu hakemle bundan sonraki maçlarımızda uydurma kararlara özellikle penaltılara dikkat etmek gerekir.
Kendini kurtarmak için en kolay bulduğu yol penaltı vermek.
hem de kopya gibi aynı penaltılardan.
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 20:49
Alıntı yapılan Kaan

Bir arkadaşım söyledi ne kadar doğru bilmiyorum ama Basın Mensubu ile koray Arasında Şöyle bir diyalog geçmiş..
 Basın Mensubu: Tebrikler KORAY 2 gol attın ne hissediyorsun?
Koray: Çok mutluyum ne diyebilirim
Basın Mensubu: Daha önce 1 gölün vardı ne dersin ligin geri kalan zamanı gol kralı olmana yetermi anlamda ligde? 
Koray: Çok zor
Basın Men
subu: Peki neden? 
Koray: Her hafta Galatasarayla oynamıyoruzki :)))

Demiş
Ah keşke oynayabilsek koptum ben bu işe LOLLOLLOL
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 20:50
bütün forumlarda bizden hep iyi bahsediyorlar bunu yazan bir fenerli

Ya zaten taraftara baktigim zaman Es Es in uzerine vallahi tanimiyorum. Bando takimi bir harika! Maclari cok renkli hale getiriyor. Insallah Es Es daha guzel bir stada ve daha iyi konumlara erisir en kisa surede.

trabzonlu buda

üretme bahane
bak ES-ES şahane

oyna topunu al 3 puan
gs nin formu kimi memnun ediyor şuan

tebrik ederiz ES-ES li kardeşler
herzaman olalım sizinle beraber

napoli61 redstar ve diğerleri sizi seviyor
bizim sayfalarada sizleri bekliyor

bu yıl olmadı belki seneye ŞAMPİYON çıkaralım
istanbul takımlarını ŞAMPİYON yapmayalım
DSİ Es Es
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 20:57
Çok önemli bir 3 puan kazandık. Bu galibiyetle birlikte hedeflerimize daha sağlam ilerleyeceğiz. En azından önümüzü daha rahat görüyoruz.

Göze hoş gelecek, çok iyi futbol oynamadık belki de ama Galatasaray'ın bedeli milyon eurolarla ölçülen yıldızlarına karşı oynamamız gerektiği gibi oynadık. Akıllı ve sakin oynayınca gol bulmakta da zorlanmadık. Goller Koray'ın kişisel becerisi ve hırsı sonucu geldi. 2.golden sonra, çok yaslandık geriye. Galatasaray, çok sağlam bastırdı fakat fizik gücümüzün yerinde olması ve savunmamızın gününde olması dolayısıyla fazla da pozisyon vermeden maçı kazanmayı bildik.

Tribünleri konuşmadan olmaz. KoreoESES ve BandoESES her zamanki gibiydi. Maç öncesi yapılan koreografinin uygulanış anında bazı hatalar olsa da, verilmek istenen mesaj yerine gitti. BandoESES ise bugün bir başkaydı. Açığın tamamı katılım gösterince Espana'ya, harika bir görüntü oluştu karşıdan. Yaklaşık 15 dk süren Şinanari de ise herkesin tüyleri diken diken oldu. Kapalının sesi arttırmasıyla coşan açık tribün, yeri göğü inletti. Ben o tribünden bu kadar ses çıktığını daha önce hiç hatırlamıyorum. Bambaşka birşeydi o an. Tekrar yapın dense belki de olmayacak. Abartısız açığın tamamı boğazı patlayıncaya kadar katılım gösterdi. Fakat o bölümde kendimizi çok yorduk. Kalan sürede o performansı tekrar yakalayamadık belki ama asla kötü tribün yapısına dönmedik. Vasatın altına hiç düşmedik genel olarak. Yerinde ve zamanında girilen tezahüratlarla takımı diri tuttuk.

Başta taraftarımız olmak üzere, futbolcularımızı, teknik kadroyu ve yönetimi galibiyetten dolayı kutluyorum.

Şimdi sıra Kayseri'de...
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
  Alıntı atilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:07

Maç başlamadan başımdan geçen olayı aktarmak istiyorum.

Yalnız bazıları hemen anlamsız cevaplar yazmasın.
Bu olayı eleştirmiyorum.Sadece  çim zeminin dışınıda merak eden ESES lilere bilgi olması açısından yazıyorum.Bizi sahada oynanan ilgilendirir diyenler dikkate almasınlar,cevapta yazmasınlar.
Maç başlamadan 1/2 saat önce eski BJK li Gökhan Keskin'i yanında tanımadığım biri ile kapalının orada gördüm 65 liler girişine doğru gitti.Herhalde oradan seyredecek zannettim.İki dakika sonra geri döndüğünü ve birşeyler arandığını görünce "yardıncı olayım Gökhan bey" dedim.oda "soyunma odası nerede" dedi."20 m.ileride solda" dedim gönderdim.Oda oraya gitti.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:16
Alıntı yapılan atilla

Maç başlamadan başımdan geçen olayı aktarmak istiyorum.

Yalnız bazıları hemen anlamsız cevaplar yazmasın.
Bu olayı eleştirmiyorum.Sadece  çim zeminin dışınıda merak eden ESES lilere bilgi olması açısından yazıyorum.Bizi sahada oynanan ilgilendirir diyenler dikkate almasınlar,cevapta yazmasınlar.
Maç başlamadan 1/2 saat önce eski BJK li Gökhan Keskin'i yanında tanımadığım biri ile kapalının orada gördüm 65 liler girişine doğru gitti.Herhalde oradan seyredecek zannettim.İki dakika sonra geri döndüğünü ve birşeyler arandığını görünce "yardıncı olayım Gökhan bey" dedim.oda "soyunma odası nerede" dedi."20 m.ileride solda" dedim gönderdim.Oda oraya gitti.

Ne anlam çıkaracaz şimdi biz bundan? Umarım Gökhan Keskin'in şu an Milli Takımda görevli olduğunu bilerek bunu yazdınız. Bakın Koray'ı da Milli Takım'a tavsiye etmiş:

Galatasaray karşısında attığı 2 golle zaferin mimarı olan Koray, A Milli Takım'ın kapısını da sonuna kadar araladı.

Eskişehir Atatürk Stadı’nda Koray’ın gecesi... 24. haftaya girilirken ligde sadece 1 golü bulunan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, Galatasaray karşısında kariyerinin en etkili performanslarından birini ortaya koydu. Sarı-Kırmızılı ekibi adeta tek başına dağıtan tecrübeli futbolcu, attığı 2 golle Eskişehir’e 3 puanı kazandırırken, maça damgasını vurdu.

Bu karşılaşma ayrıca, Koray’ın 2 gol birden attığı ilk lig maçı olarak da tarihe geçti! Bu arada mücadeleyi tribünde izleyen A Milli Takım yetkilisi Gökhan Keskin’in, Kırmızı-Siyahlı oyuncuya tam not verdiği ve kadroya alınması yönünde rapor hazırlayacağı ifade edildi

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:22
tebrikler Esesim. önemli bir galibiyetti bizim için.
defalarca  dile getirdiğimiz bazı şeylerin artık net görülmesini diliyorum, hem takım tarafından, hemde yönetim tarafından.
şampiyonluk için çok büyük paralara, pahalı futbolculara gerek olmadığını görelim.
Esesimizin hedefi her zaman zirveye oynamaktır, bilelim.
bursanın bulunduğu yerde bizde olabilirdik, görelim.
en basiti , son diyar-gb ve antep maçlarından kaçan 6 puanı eklesek 45 puandaydık.

taraftarımıza ayrıca teşekkürler. büyük koro iş başında oldumu tüm türkiyede gündeme geliriz . 10 numara tribün ve şov oldu.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:25
Alıntı yapılan upsidedown

Alıntı yapılan emrahes

"dun eskisehrın acıgı full olmasına ragmen o stadın gurultuden yıkılması gerekıyodu ara ara parlayan ama genelde sonuk bı vazıyetlerı vardı ustelık takımları galıpken ve 10numara top oynarken.esk ilk golu attı eskli bi topcu acık trubune donup ellerını actı hadı daha cok destek dercesine.eskisehrin besteleri 3-4 tane klasiklesmis ve makara bestelerdi.gs taraftarı ıse hıc susmadan gsnin gol atması ıcın saglam besteler gırdı 90dk boyunca.sebahattine edilen küfürler ayıptı.herseyden once reıslere bu yapılmamalı.gs trıbununde sureklı bırı bız kasımpasalıyız atkısı actı.gs trıbun lıderlerınden sette olan uzerınde 10numara gs forması olan trıbunu cok ıyı yonettı.mac sonu ıse ılk kıvılcımı eskisehr yaktı. eskısehrlılerın attıkları taslara dayanamayan gsliler koltukları kırıp polise attılar robocopların gs trıbune gırıp bıbergazlı coplu mudahalesıne eskısehrın oley saldır cevık kuvvet dıye bagırması ıse turkıyede ınsanların polıs terorune karsı ne kadar ıkı yuzlu olduklarını gosterdı.bugun onlara yarın sana."

bir gs linin yorumu. ayakta alkışlıyorum. dunyada bu kadar aptal bir taraftar oldugu ıcın ve bu taraftara gs nın sahıp oldugu ıcınde gs yı ayrıyetten kutluyorum.

Yok onlar 90 dakika hiç susmadan destekliyorlar takımlarını,her maç 10 yeni beste giriyorlar.Allah sizi bildiği gibi yapsın bugüne kadar sustum ama yazacam Ezikler sizi

emrah kardesim bırak su tribün dergi işini ordakilerin futbol bilgileri muhtesem,bende baktım ne yazılmıs die ve anladım ki oraya yazmak ve orada oyalanmak KOCAMAN BİR KAYIP...orda ciş yarisina giriyolar yok işte biz söle döveriz yok böle deplasman yapariz...bizde sunu diyoruz LAFIN BİTTİGİ YERDE İCRAAT BASLAR...sanaldan gider yaparlar gerceklerle karsilasinca aglarlar..yok bizimkiler küfür etmişler onlar hayatta etmezmiş???taş atcaklar biz cicekmi? oraya yazanlar ÇOK ZEKİ insanlar:D::D:D:D gecer geseliler gecer bak gecen senede gecmişti...ANTİ BİZANS! dicekler peki ama bakın hatalar sizden yana oldu aglamayin die...ANTİ BİZANSsın üc takimi var be geseliler bi sene siz sampiyon olursunuz diger sene febe tabi bejekeside var bu işin...hasip nasip kardesler gibi:D yani bizi sevdikleri icin olmuyo hatalar siz üc kardessiniz ya hep birinize olmaz die böle seyler oluyo...anlayamıyorum hala geseyi febeyi ve bejekeyi tutan kişileri? mafya takımı desteklemek ve salak sacma sitelerde birlik olup ego tatmin etmek....
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 21:28
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan poseidon

Maçta yapılan her türlü şovun, kareonun bir kameraman tarafından çekilmesi artık elzem bir hale gelmiştir... Bunun birileri tarafından organize edilmesi gerekmektedir...
Yaptığımız tezahüratları yada şovları cep telefonu görüntüleriyle izliyoruz yada izleyemiyoruz ileride arşivde saklanacak şekilde kayıt altına alınması gerek...

Bunun kamerası olan bir arkadaş fedakarlık ( ayaklıkla yaparsa kayıt anında çok rahat bir şekilde maçta seyredebilir) yapıp maç boyunca tirbünleri tirbünün içinden değil, karşıdan yahutta açığın sağ tarafından aşşağıdan kayıt altına alması çok güzel olur...

KameraESES yahut VideoESES mi doğuyor Wink

Bununla ilgili projelerimiz zaten var. VideoEsEs sayfanın yöneticileri Ben, Emrah, Halil, Olcay, Uğur. Koreografinin stada yayılması esnasında bile bu fikir üzerinde tartıştık. Sadece bu kadar söylemem uygundur. Çünkü daha proje aşamasındadır. Proje gerçekleşirse haberdar elbette olacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır