eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
captain26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serdar
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 13:06
Sakatlık haberi sonrası komplo teorileri yazanlar utanmıştır umarım???
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 12:46
Aydın sonradan oyuna girmis acaba girdikten sonra etkili olabildimi
Nasıl oynadı??
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 15:11
Aydın bana kalırsa iyi oynamadı , birkaç kez atağa kalktı orta falan açtı.
Doğru düzgün koşmadı , sanki ilk 11de başlamış ve yorulmuş gibiydi sonradan oyuna girmesine rağmen.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 17:46
Kendisine en çok güvendiğim oyunculardan biri.Ancak açıkça söylemek gerekirse dünkü maçta oyuna girdiği dakikadan itibaren gösterdiği performansı beğenmedim..

Ceza sahasının dışında arka direkte boş pozisyondaki arkadaşına ( Sanırım Mehmet'Ti) çıkarmak yerine yavaşça plase denemesi,
Yine soldan götürdüğü pozisyonda içerdeki Alper'e topu çıkaramayışı,
Ataklarımızda doğru pozisyon alamaması eksileriydi..

Umarım bu Ankaraspor arasında  kendisine dikkat eder,iyi çalışır,fizik anlamında güçlenir..Beşiktaş maçına bomba gibi bir Aydın Yılmaz olur...

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2010 saat 18:04
Sağ kanatta Koray Arslan,Erkan Zengin,Aydın Yılmaz ve Serdar var bollaştı sağ bek.Hepside iyi oyuncular.

Aydın Yılmaz forvet arkası yada oyun kurucu oynuyormu yada oynar ama verimli olur mu olamaz mı?
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 15:18
bana kalırsa aydının bu takımda işi yok zira dün gözerimizle gördük oyuna girdikten sonra ben bu takımda kalmak istemiyorum dercesine hiç bi topa koşmadı yürümekten başkada bişey yapmadı
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 15:21
Hemen fotoğrafı çekmişsiniz. Bu kadar ani refleks göstermeyin bir kerede.

Zaman Aydın Zaman...
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 15:31
Volkan'ın ilk zamanları gibi önceki takımından dışlanmış ve gönderilmiş olmanın ezikliği var üzerinde.
Sezon arasında bunu atması zor.Seneye çok daha iyi olacak...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan lord of eses

bana kalırsa aydının bu takımda işi yok zira dün gözerimizle gördük oyuna girdikten sonra ben bu takımda kalmak istemiyorum dercesine hiç bi topa koşmadı yürümekten başkada bişey yapmadı

aynen katılıyorum canlı izledim..aydın resmen yürüdü sahada ben neden eskişehirspordayım gibi havalarda ve aklı hala gs de ist.da kalmış tek olumlu bi hareketini görmedim...forvet gibi kaldı ilerde ivesa bile bi ara kızdı kornerde gel yardıma die ama beyfendi oralı bile diildi...aydın böyle giderse bu takımda zor oynar...onun yüzünden bülent kocabey gibi adamlar kesiliyor...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2010 saat 16:54
buradaki ermenistan milli maçında çok iyi oynamıştı, o seviyeye gelirse çok iyi olur, ama anlaması gereken keitanın, dos santosun, ardanın, kewellin, canerin olduğu takıma dönmesi imkansız.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır