eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
must_ekin Liste gör
Yeni Yazar

mustafa ekincek
Online Durum: Offline
  Alıntı must_ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 00:30
  bence orda 100 000 üye sayısına ulaşmak  hiçbir anlam ifade etmiyor daha çok bizim kimliğimizi  zedeliyor. onların kaç tanesi gerçekten eskişehirsporu destekliyor . kaç tanesinin gönlünde sadece eskişehirspor var. bir çok  kişinin profillerine baktığınız zaman bizans takımlarıyla alakalı olduğunu göreceksiniz.
   az olsun, öz olsun,  eskişehirsporlu olsun ....
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 09:45
Alıntı yapılan must_ekin

bence orda 100 000 üye sayısına ulaşmak  hiçbir anlam ifade etmiyor daha çok bizim kimliğimizi  zedeliyor. onların kaç tanesi gerçekten eskişehirsporu destekliyor . kaç tanesinin gönlünde sadece eskişehirspor var. bir çok  kişinin profillerine baktığınız zaman bizans takımlarıyla alakalı olduğunu göreceksiniz.

Bunun açıklaması daha öncede yapıldı. Facebook fan sayfasının amacı Eskişehirspor taraftarını sayfaya toplamak değildir. Sayfanın amacı Eskişehirspor'u geniş kitlelere yaymaktır. Eskişehirspor taraftarının organize olduğu site ve forumlar zaten mevcut, Facebook fan sayfasında Eskişehirspor'la ilgili haberler, Taraftar Organizasyonları gibi aktiviteler hakkında 74.000 üyeye bilgi veriliyor ve bu insanlar sürekli olarak yaptığımız güzelliklerden, ilklerden haberdar oluyorlar. Facebook fan sayfasına ne kadar çok Eskişehirspor taraftarı olmayan kişi katılırsa o sayfa o kadar başarılıdır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:10
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan must_ekin

Bunun açıklaması daha öncede yapıldı. Facebook fan sayfasının amacı Eskişehirspor taraftarını sayfaya toplamak değildir. Sayfanın amacı Eskişehirspor'u geniş kitlelere yaymaktır. Eskişehirspor taraftarının organize olduğu site ve forumlar zaten mevcut, Facebook fan sayfasında Eskişehirspor'la ilgili haberler, Taraftar Organizasyonları gibi aktiviteler hakkında 74.000 üyeye bilgi veriliyor ve bu insanlar sürekli olarak yaptığımız güzelliklerden, ilklerden haberdar oluyorlar. Facebook fan sayfasına ne kadar çok Eskişehirspor taraftarı olmayan kişi katılırsa o sayfa o kadar başarılıdır...

Bunu yaparken çift takımlı  üyeleri zaman zaman incitmeden sadece EsEsimize yönlendirmek için yazılar yazsak teşfik etsek yararlı olacağını düşünüyorum...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:35
Serkan kusura bakma fakat orada kendi taraftarına bile küfür edebilen seviyesi düşük insan dolu. Eğer böyle birşey yaparsan küfür yemek işten bile değil oradaConfused
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:59
Facebook sayfasında devamlı bu siteye üyelikler soruluyor. Mesela bunu yazan kişilerin profillerine yada facebooktaki yazılarına baktığımda seviyeli kullanıcılar olarak görebiliyorum. Üye alımları yine belli zamanlarda açılsa ama oradaki kişilerde site yöneticileri ile irtibata geçip burayada üye yapılsalar iyi olur diye düşünüyorum referans gibi birşey buda..

Yukarı
scaretrow_26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı scaretrow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 00:11
Sayfamız hayırlı olsun. Her yerde bir numarayız burda da olacağız.
Burası Eskişehir Ulan !!!
Yukarı
İtüeses Liste gör
Yazar

Evren
Yer: İstanbul
  Alıntı İtüeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2010 saat 18:32
Facebookda gs maçı ile ilgili paylaşına videolarda eses 2 - 6s 1 gibi bi şey yazıyo.
Fb'nin 6 atmasıyla bizim ne alakamız var çözebilmiş değilim.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 11:57
Facebook ve meseengera giremiyorum.Acaba sorun genelmi?
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 12:18
ben giriyorum..
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 12:25
Alıntı yapılan armani26

ben giriyorum..

ana sayfa açılıyor fakat giriş yapamıyorum...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır