eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çekirdekçiler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 13:29

Bence patlamış mısır da satsınlar, millet nasılsa film izler gibi izliyo maçları...

EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 13:32
Alıntı yapılan eses şahin

Bence bu maçta çekirdek ve minder satışları yasaklanmalı.Stadta sudan başka bir şey satılmamalı. Big%20smile

ben nerden ekmek yiyeceğim şahin bey Smile
Smile
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 13:51
Alıntı yapılan santi

gs maçında çekirdekçilere bi beste yapılsaaa, bu maç çok önemli bizim içinnn herkes ayağa kalktı mı mecbur onlarda kalkıyor, bi lafımda çekirdekçilere kampanya vardı lig tvnin evinize alıp çekirdeğinizi orda çitlesenize aynı şey değil mi daha rahat olmazmı sizin için pazartesi günü herkess kalksın ayağaaa otur otur diye seslndiklerinde benim verdiğim cvp verin " dayı oturmaya mı geldin buraya o zaman git evinde otur " diyin işe yarıyorrrr..

O kadar acımasız olmasın. Adam 15 günde bir çekirdek yüzü görüyor.. Evde yenge çekirdek mi yedirir adama ?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan eses şahin

Bence bu maçta çekirdek ve minder satışları yasaklanmalı.Stadta sudan başka bir şey satılmamalı. Big%20smile

ben nerden ekmek yiyeceğim şahin bey Smile
Smile
Bende zaten şakasına yazdım.Neden hemen ciddiye aldınızki?Ben maça gireken çekirdeğimide.minderimide alıyorum.Maç başlıyana kadar çekirdek bitiyor.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 15:01
Çekirdek çitleyen fenerli olsun diye bağıralım TongueSmile
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 17:39
Bu maçta susan, KIRMIZI giymeyen bizden değildir.
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2014 saat 10:46
Ne zamandır bişey yazılmıyor ,haddime düşmez ama Çekirdekçi tayfa adamdır.Smile
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2014 saat 10:55

PAÇEKO

Paralel çekirdekçiler oluşumu.

kalender
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2014 saat 16:55
Çekirdekçiler de kendi içinde ikiye ayrılır.
Ayçekirdekçiler ve kabak çekirdekçiler...Şahsen ben kabak çekirdekçilerden olabilirim...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
esties Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esties Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2014 saat 20:57
Çekirdeği çok severim hem de çitlerim maç boyu ama en az 50-60 dk bağırabilirim maçta...Çevremdekilere susmayın diye sataşırım...Geriye düşünce de susmam...Bandoya hafif yakın otururum. ne çok yakın ne uzak....Kavga çıkınca dayak yemiyim diye yakın değil, hiç bağırmıyolar diye de uzak değil hafif yakın işte... Ben hangi gruba girerim acep ????
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır