eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 202203204205206 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Online Durum: Offline
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 17:39
herkes biletini önceden almaya çalışsın yoksa aramıza çok fazla bizanslı kaynayabilir.üniversitede galatasaraylı öğrencilerin çoğu biletini açık tribüne aldığını öğrendim.taraftarlarımız mağdur olmaz inşallah.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 19:16
aramıza sızar üniversitenin kücük bebeleri,sonrada artizlik yaparlar yok söle yaptik onların yanina girdik die..bu yüzden ben gecen sene aramızda nekdar geseli varsa annesine selam sölerim demiştim sık sık,bunu sıksık dile getirmek gerekli ,ayrıca atkısı forması olmayanlarla göz temasıda işe yarıyo...gelsin anadoluyu tutan takımın taraftarı aramızda izlesin ama bunlarla büyük bi savas icindeyiz ve bu savasta cok yalnızız:( belki trabzon belki bursa...antibizanscı en iyi biziz...kızılcıklı yaşıyor savasıyor
Yukarı
SallamalıÇay Liste gör
Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı SallamalıÇay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 19:22
Belli etmezler ancak ya ederlerse o zaman işleri zor.
Eses Aşkı bizi musalla ya kadar götürdü
Ama biz onunla Cehenneme gitmeye razıyız

Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 19:39
burdan genede EsEs taraftarının oldugu yerden bilet almaya calıscakları uyarayım su an macaristanın kırmızı simsegiyim ama benim gibi gese febe ve bejeke macında gözü dönen cok kişi var o an yanımızda olmanız hic iyi olmaz,,,siz anca sevgülülerinizin yanında kampuste atkısınızı sarının ama kampus kapısından cıkarkende iyice bi kontrol edin atki montun altından gözüküyo mu??? burası istanbul hic deil bunu unutmayın biz istanbulluyuz hayatı yaladık yuttuk edebiyatı yapıp bize bişi olmaz demeyin yalancak ve yutulcak cok sey var size renktaslarımın tribününde.) kücük bi uyari bilet almayı düsünüp almamıslar icin:) hani trafikte uyarırya yagıs var dikkat edin die,,,bende size diyorum o tribünde herzaman yagıs vardir simsekler çakar ona göre...kücük nacizane uyarilarim,,,seneyede kombine sayımızı arttiralım ki bunun gibi olaylarla karsilasma riskini azaltalım...herkese saygı ve sevgiler...yen su geseyi EsEsimmmm
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 20:26
forması ve kırmızı üstü olmayan herkese genci, yaşlısı ters bkıcam
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 20:27
aramızda ne kadar bizanslı varsa hepsinin a. pankartı yapabiliriz gene :D
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 20:22
şaşırdım doğrusu kombinesi olmayan arkadaşlara hayırlı olsun benim kombinem var ama olmayanlara sevindim doğrusu teşekkürler yönetimClapClap
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 00:52
iyi akşamlar herkeze.Pazartesi yi iple çekiyoruz.Uzun zamandır fırsat bulup maça gelememiştim.Vaktimiz bilet fiyatının uygunluğu bizi harekete geçirdi ve 6 adet biletimizi aldık kırmızı giyinip geliyoruz bi sorun var yanlız arkadaşım biletinin yanlışlıkla barkot kısmını ayırmış herhangi bir problem olurmu acaba turnikelerde sorun yaşarmıyız.?
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 00:54
Alıntı yapılan HeRGeLe26

iyi akşamlar herkeze.Pazartesi yi iple çekiyoruz.Uzun zamandır fırsat bulup maça gelememiştim.Vaktimiz bilet fiyatının uygunluğu bizi harekete geçirdi ve 6 adet biletimizi aldık kırmızı giyinip geliyoruz bi sorun var yanlız arkadaşım biletinin yanlışlıkla barkot kısmını ayırmış herhangi bir problem olurmu acaba turnikelerde sorun yaşarmıyız.?

yaşamassınız bence çünkü zaten barkotları yırtıyorlar makineye okutur geçer
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2010 saat 00:54
Alıntı yapılan HeRGeLe26

Barkod kısmı önemli zaten. O kısmı kaybetmezseniz iyi olur.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 202203204205206 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır