eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 20:59
Başkalarıyla kardeş olacağımıza önce içimizdeki kardeşliği sağlasak..Wink
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 21:07
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan emin

yazık.. çok yazık.. bizim gibi anlı şanlı tarihe sahip çok büyük bir camianın böyle çocukca projelerle uğraşması çok üzüntü verici bişey..

İlhan abimizin çocukca şeylerle uğraşacağını sanmıyorum. Yani, eğer İlhan abi uğraşıyorsa en azından çocukça şeyler değildir...

Koca camianın işi gücü bırakıp bununla uğraştığı yok,etraftan dost elleri uzanıyo İlhan Başkan'da geri çevirmiyor olanı biteni bu.Projeyi hayata geçirmek isteyenler aracılarla,telefon vasıtasıyla sorular soruyor İlhan Başkan'da cevaplıyor,galeyana gelmeye hakaret etmeye gerek yok.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 21:45
Alıntı yapılan UFUKESES

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan emin

yazık.. çok yazık.. bizim gibi anlı şanlı tarihe sahip çok büyük bir camianın böyle çocukca projelerle uğraşması çok üzüntü verici bişey..

İlhan abimizin çocukca şeylerle uğraşacağını sanmıyorum. Yani, eğer İlhan abi uğraşıyorsa en azından çocukça şeyler değildir...

Koca camianın işi gücü bırakıp bununla uğraştığı yok,etraftan dost elleri uzanıyo İlhan Başkan'da geri çevirmiyor olanı biteni bu.Projeyi hayata geçirmek isteyenler aracılarla,telefon vasıtasıyla sorular soruyor İlhan Başkan'da cevaplıyor,galeyana gelmeye hakaret etmeye gerek yok.
ben yazıdan girişimleri AYDER'in başlattığına dair bi anlam çıkardım ama Confused 
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
yigitmetin Liste gör
Yazar

Metin Yiğit
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 21:45
-Futbol- Müsabaka, mücadele, karşılaşma...
Elebetteki bir savaş değil.
Mücadele futbolun doğasında var. Faulü, penaltısı, sarı kartı, kırmızı kartı var.
Kesinlikle kavga etmeyelim. Küfürde etmeyelim. Ama sahamızda hakeme, rakibe baskı kurmamız gerek. Bu yıl (sanırım) Samsun maçında ilkyarı hakem nasıl rezil bir maç yönetmişti hatırlarsınız. Ve bizde (12. güç) baskı altına almıştık hakemide nasıl dönmüştü ikinci yarı?
Tamam Bursa'yı ve Ankaragücü'nü bende seviyorum. Ama düşünün bir kere evimizde oynadığımız Bursa maçında hakemin haksız kararlarıyla mağlup duruma düşsek, protesto etsek hakemi, baskı kursak, o zaman ne olacak? Bursalı kardeşlerimiz bizi haklı bulup, bizimle beraber hakemimi potesto edecek? Nasıl verdin o penaltıyı lehimize İŞTE FEDERASYON, ONLARIN ÇOCUĞU HAKEMLER mi diyecek? 
Aslında keşke her takımın taraftarı gelsede şehrimize çiçeklerle karşılasak, küfür etmeden centilmence takımlarımızı desteklesek. Hatta 2.000-3.000 kişi gelselerde 30 YTL den kapalıya eski nefer tribünlerine. 60.000 - 90.000 YTL paralarınıda alsak ne güzel olur. Fazlasınada gerek yok. Biz TARAFTARIZ. TARAFIZ.
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:15

Babamı kırık bira şişesiyle yaralayan,babamı savunmaya gelen amcamın üzerine 10 kişi saldıran,1.ligden düştüğümüz sene beraber açık tribünde maç izlerken bana bıçak gösteren Bursaspor'u biz ailecek sevmiyoruz.Babama gidip biz Bursayla dost olduk desem eve sokmaz beni.

Bu benim görüşüm.Her görüşüde saygım var.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:19
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan emin

Evet,İlhan Başkan bu işlerle meşgulse,çocukça şeyler olması imkansızdır.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:23

Öncelikli konumuz 4 grup ve 3 dernek olmuş paramparça olmuş taraftarı birleştirmekir.Bu bölünmüşlük yüzünden stadımızın atmosferi eriyip gitmiştir eses2641 çok güzel demiş biz kendi aramızda birlik olamamışızki başkalarıyla olalım.

Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:25
ibrahim toy benim akrabamdır.kendisi tam bir beyefendidir,cok seviyeli kültürlü bir insandır..kendisi eskisehirspor maclarına da  cok sık gitmektedir.böyle bir proje içinde oldugunu bilmiyordum...tebrik ediyor ve destek veriyorum...
eskisehir-bursa arasında gecmişte cok buyuk olaylar olmus ama o olaylar oldu diye yola cıkarsak ,onları dusunursek yıllar ilerlerken biz ilerleyemeyiz...
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:26
Alıntı yapılan ES_Kadir

Öncelikli konumuz 4 grup ve 3 dernek olmuş paramparça olmuş taraftarı birleştirmekir.Bu bölünmüşlük yüzünden stadımızın atmosferi eriyip gitmiştir eses2641 çok güzel demiş biz kendi aramızda birlik olamamışızki başkalarıyla olalım.

başka söze gerek yok. biz kendi içimizde bi beraber olalım, bir kardeş olalım, içerde dışarda her maç kavga çıkmasın aramızda, kendi evladımıza 20-30 kişi saldırmasın; ondan sonra başkasıyla dost olalım, birlik olalım.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 22:36
Alıntı yapılan emin

şimşek65 tebrik ediyorum.. çok güzel yazmışsın.. her cümlene katılıyorum..

sadece şunu ilave etmek istiyorum; camia olarak en büyük olmamıza rağmen neden ankaragücünün ve bursanın desteğine ihtiyaç duyuyoruz anlayabilmiş değilim.. hatta bazı yorumlarda ankaragücünün bu projeye sıcak bakmayabileceği,ikna edilemeyeceği falan gibi kendi kendimizi aşağılayan,küçük düşüren cümlelere şahit oldum..

yazık.. çok yazık.. bizim gibi anlı şanlı tarihe sahip çok büyük bir camianın böyle çocukca projelerle uğraşması çok üzüntü verici bişey.. bu proje eses camiasını hiçbir zaman büyütmez,yüceltmez.. aksine küçültür,desteğe,yardıma muhtaç bir camia pozisyonuna sokar..

İlk sayfadiki yazıda dikkat ederseniz bu projeyle ilgilenen kişii İlhan KISMET yani ayder'in lideri Anadolu Yıldızı Derneğininde baskanı sizce bu sahıs cocukca bi projeyle uğraşırmı?

Yazdıklarımıza biraz daha dikkat edelim lütfen..
www.esesim.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,582 saniyede hazırlanmıştır