eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kanımız Siyah kırmızıysa yardımcı olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 12:02
telefon numaralarını burdan yazmak sakıncalı olabilir. sonuçta herkesin rahatça görebileceği bir yer burası. liste yapıldıktan sonra numaraları yazmak veya özelden numaraları ekleyip listeyi babaya teslim etmek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. ve listeye devam ediyorum.

1. Halil EŞGİN 
2. Olcay ONGAR

HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan olcix

telefon numaralarını burdan yazmak sakıncalı olabilir. sonuçta herkesin rahatça görebileceği bir yer burası. liste yapıldıktan sonra numaraları yazmak veya özelden numaraları ekleyip listeyi babaya teslim etmek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. ve listeye devam ediyorum.

1. Halil EŞGİN 
2. Olcay ONGAR

1. Halil EŞGİN 
2. Olcay ONGAR
3.Uğur ORAL

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 12:25

Öncelikle küçük kardeşimize Allah Şifa versin inşallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.Benim bir sorum olucak sabah 8 akşam 8 çalışıyorum.Akşam 20:00 den sonra da kan verebiliyormuyuz acaba.Birde bu konuyu sürekli güncel tutalım. Facedeki arkdaşlarımıza da irtibata geçelim.Hatta yerel basınımız da bu konuda yardımcı olursa daha çok sayıya ulaşabiliriz.  

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
redhell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı redhell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 12:36
1. Halil EŞGİN 
2. Olcay ONGAR
3.Uğur ORAL
4.Barış Can İLGİCİOĞLU (Saat 17-22 arası okuldayım, onun dışında her saatte yardımcı olurum.)
Arkanızda biz varız, biz taraftarlar !...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 13:00
sayfaları okudum ama sunu gordum. oncelıklı olarak bır bılgı eksıklıgı var. bunalr bır lıste halınde ılk sayfada duyurulabılınır.
kan verecek kişinin özellikleri.
kan verme işleminin nerde nasıl yapılacagı.
kan verme süresinin ne kadar oldugu.
kan verme işleminin 10 gün içindemi ,10 gün sonramı oluşu.
kan veren kişinin hangi ilaçları kullanıp kullanmaması.
kan veren kişinin hangi hastalığı olup olmayışı.... vb

bunlar belirlendikten sonra. belli bir liste yapılabalir. bu listedeki kişilerin irtibat numaraları da alınarak önceden bir bilgilendirme işlemi yapılabilir. eger kan verecek kişi musait degilse bu durumda yedeklerden yada listenin bir altındaki kişi bu işi üstlenmeli.
DK
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 18:02
Kan verme işlemi Tıp Fakültesinde
Kan verecek kişinin vermeden önce en az 4 gün hiçbir ilaç kullanmamış olması gerekmektedi.
Tedavi süresi en az 2...3 yıl olacaktır..
Bu tedavi süresinde en az 10 günde bir  ihtiyaç duyulmaktadır..

DİKKAT :  Ben kan vermek diye yazıyorum ama Kan verilmiyor..Kandan bir madde alınıyor......
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 18:04
Bu arada bugün sabah Mahmuthan kardeşimiz tedavinin ağırlığından dolayı bilincini kaybetmiş..Şimdi biraz daha iyiymiş :(
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2010 saat 18:10
1. Halil EŞGİN 
2. Olcay ONGAR
3. Uğur ORAL
4. Yasin Dincar 
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2010 saat 09:34
Herkeze selamlar.. 2 gün sonra (pazartesi sabahı ) Mahmuthana   Kan vermek üzere 5 gönüllü aranmaktadır......  Pazartesi sabahı  ben giderim diyen varsa lütfen bana özelden mesaj atsın..Bilindiği gibi bu konu bizim için çok ama çok önemli...Bu kardeşimizi ayağa kaldırmak için herşeyi yapalım.. Buraya Mahmuthanın fotolarında koyacağım..
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2010 saat 12:58
Eskişehir'de bulunan kardeşlerimiz lütfen bu konuda daha duyarlı davranalım.... Pazartesi günü gidebilecek kişiler, kan veremeyip de verebilecek birini bulabilecek olanlar.... Lütfen arkadaşlar hadiyin biraz gayret edelim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,270 saniyede hazırlanmıştır