eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 22:17
Alıntı yapılan santi

Yanlış anlamışta olabilirim yanlışta yazmışta çok detay bilmiyorum sadece anlatınlardan ve benim gördüğüm bi iki gözlemdi tüm kızılcıklı fertlerinden tek tek özür diler saygılarımı sunarım beni üzen isee benimde o tribünden çıkmam biraz da bu yüzden üstünde durdum 40 yaşından sonra neden olmasın tribüne dönerim :)
neden olmasın abi herzaman bekleriz
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 22:35
bugün tv'den sesiniz süper geliyordu... helal olsun boğaz patlatan abilere kardeşlere, ağzınıza sağlık...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 23:11
Tribün aslında çok iyiydi bugün. Ne olduysa bir kavga oldu ve sonra dağıldı tribün. Sorun neyse umarım çözülmüştür / çözülür. Eğer olmasa maçı dahi aldırabilirdik.

Arkasını dönüp bizim olduğumuz kısıma doğru ana avrat küfür eden kişiden tiksindim. Maç boyunca bir saniye susmam ben asla. Ama tribünün beste değiştirirken sustuğu anda hepimiz öndeki abilerimizi dinlerken adam arkasına dönüp ana avrat sövüyor. Bağır diyor. Neye bağır, niye bağır? Murat abi, Tümay abi susun demiş, beste değiştirecekler. Hadi biz kaldırıyoruz bunları. Ama yanımızdaki bizden yaşça büyük kişiler küçücük çocuktan küfür yemeyi kaldıramaz. Umarım bu kişilere gerekli uyarılar yapılır. Sonuçta o tribün kimsenin değil. O tribün hepimizin.

Ayrıca bu kişiler sağa sola bağır demekten kendileri bağırmıyorlar. Tribün kültüründen de bihaberler. Öbür tarafta maçta hakem takımımızı doğruyor, maç 1 dakikadır durmuş, adam hala arabesk türkü girme peşinde. Bağırmayanlar zaten canımızı sıkıyor. Böyle kendilerini setteki abilerimizden üstün görenleri görünce de canımız iyice sıkılıyor. Durum öyle hal almış ki sette beste giriyor abilerimiz, adamlar farklı beste peşinde. Bu kişiler bir an önce reisçilik oynamayı bıraksınlar.

Yoksa tribünün başka eksiği yok fazlası var. Bugün yine pankart yapılmış. Biz göremedik ama başarılı olduğu kesin. Ayrıca açık tribünde de Nefer'in el emeği pankartı vardı. Onların da eline sağlık. Sorunların düzelip, daha iyi olacağından eminim. Ama lütfen saygı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 23:38
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Ayrıca bu kişiler sağa sola bağır demekten kendileri bağırmıyorlar. Tribün kültüründen de bihaberler. 

belki aynı kişidir bilmiyorum ama Es-Ki-Şe-Hir tezahüratında millete atkıları açın diye bağırdı.ama kendi atkısı hep boynundaydı.Allahtan sonra uzaklaştı gitti başka yere...

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2010 saat 11:40
Peki olayın iç  yüzü nedir ? o yapmadı bu yapmadı kim yaptı?

Artı kim yaparsan yason adı sanı önemli değil.
Orada liderlik yapanlar bu işe bir çözüm bulmalı.Elbette burada okuyoruz duyuyoruz çabaları var ama görünen o ki yetersiz kalıyor.
Gerekirse radikal kararlar önlemler alınmalı.Yeterki tüm stadı etkileyen şu kavga olayları bitsin.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2010 saat 11:48
kavgayı bir guruba yıkmak olmaz ama o tribünde oldu ve o tribün liderlerinin buna bir çozüm bulması şart çünkü çok güzel giden bir tribün birliği varken bütün statda olumsuz hava yarattı resmen herkes sustu kaldı bunların olmaması lazım artık buna bir çözüm bulunmalı herkez eses için geliyo ama niçin kavga ediliyor kişisel husumet varsada dışarda halletsinler
ölümüne eses
Yukarı
NUSRETES Liste gör
Yazar

nusret uğurlu
Yer: ERTUĞRULGAZİ...
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2010 saat 14:49
arkadaşlar tv de seyrettim maçı,maç sırasında kapalı tribünleri gösterdi.sette en az 6-7 kişi vardı...!!!

birde o tribün ne nefer ne kızılcıklı artık birleşildiğine göre herkes biraz fedakarlık yapsın.

şu set işini çözüp oraya bir kişi çıkartmamız gerek eski günlerdeki gibi mesela

10 sene önceki tribünleri özlüyorum !!!!!!!!!
"Ankaragücü tepeden inme...Trabzonspor büyüklenme...ESKİŞEHİRSPOR DİKLENMEDİR"
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 01:36
Ricamı kırmayıp tayfayla gelen Fırat'a,her derdimize koşan ve bugün bile yanımızda olan Tümay abiye,ayrıca Rıza ve Tolga abiye de çok teşekkürler.Allah razı olsun.Eski günleri hatırlattınız,devamını getireceğiz.(Tümay abi kızgın yazarsa fena olur LOL)
Nefer
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 01:40
4 sene once o tribunu birakmakla ne kadar dogru yapmisim....
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2010 saat 14:25
    Birleşiyoruz, büyüyoruz, ölmedik yaşıyoruz falan deniliyor ama bence kızılcıklı kendini bilmez yada bir nimet sanan kişilerin elinde günden güne buharlaşıyor.

ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır