eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:31
Yaşımı 19 yerine 91 yapacağım.Herkes öğretmen,biz hiçbir şey bilmiyoruz yeni yetmeyiz zaten...
Nefer
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:32
Alıntı yapılan kzlckl

Alıntı yapılan santi

Kızılcıklı'nın bi alt tayfası Liseli Kızılcıklı Kendisine Çeki Düzen Vermeli, Bugünkü olaylar ve daha önce ki bursada yaşananlar yakışmıyor Kızılcıklı tribününe bizlerde kızılcıklıdan çıkmayız ama böyle devretmedik biz ellerde bıçaklar meydanlara inmek yakışmıyor önlemini alın...

adem abi lütfen önce olayı araştır daha sonra yaz bu tarz yazılar biz kendimize yakışan düzeni de biliriz hareketide hastalığımdan dolayı tribünü erken terketmek zorunda kaldım...fakat olayların liseli kızılcıklı yani öz kardeşlerimin üzerine yoğunlaştırmanı anlamadım....ben hala araştırıyorum sende araştır lütfen durup duruken bizleri kötüleme...kızılcıklı tümay

Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:33
bugünkü olayı örnek veremezsin abi çünkü liseli kızılcıklı cıkarmamış yapmamış sadece safını belli etmiştir.....peki biz onlara bıraktık diyosun bize abilik yaptınmı acaba merak ediyorum... ooo sadece bi toplantı he vay vay abiye bak ya...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:39

Kızılcıklıyı bırakalı uzun zaman oldu, bi çok kardeşimi oraya yönledirdim en son kızılcıklıya eses-antalya maçında girdim orda da bu olaylar oldu, o tribünde çıkan her olay KIZILCIKLI da ne oldu, KIZILCIKLI tribünü niye hep kavga ediyor, çünkü o tribün KIZILCIKLI bireysel bi olay çıksa bile KIZILCIKLI adı geçiyor ister istemez, ben de diyorum ki bunun önüne geçmenin tek yolu var odaaa birlik ve beraberlik saygılarımla.

Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:40

genelde tam ortada dururum arkadaşın ısrarıyla kızılcıklının 2-3 merdiven arkasında durduk.kulaklarıma inanamadım direğe yapışmış 18-19 yaşındaki biri  bağırsanıza   yok ananızı yok bilmemne çocukları diye boyna millete saydırıyor hemen  uzaklaştık  o bölgeden tmm belki bize yani bağıranlara demiyor ama adam snden küfür yemeyemi geldi 

İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:43
Alıntı yapılan santi

Kızılcıklıyı bırakalı uzun zaman oldu, bi çok kardeşimi oraya yönledirdim en son kızılcıklıya eses-antalya maçında girdim orda da bu olaylar oldu, o tribünde çıkan her olay KIZILCIKLI da ne oldu, KIZILCIKLI tribünü niye hep kavga ediyor, çünkü o tribün KIZILCIKLI bireysel bi olay çıksa bile KIZILCIKLI adı geçiyor ister istemez, ben de diyorum ki bunun önüne geçmenin tek yolu var odaaa birlik ve beraberlik saygılarımla.

uzun zaman önce bırakanlardan bize destek hiç yok zaten içimizi bilsen kızılcıklı birlik beraberlik içinde ....sen tribünü bırakmış gitmişsin tribünü bize bırakmamışsın sen bizi yarı yolda bırakmış sın hala yaptığın bi abiliği bile yazamadın nese abicim sana saygı ve sevgilirimi iletiyorum ...ama bida kesinlikle bilmediğin olayla bizi suclama ...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:44
Alıntı yapılan komik26

genelde tam ortada dururum arkadaşın ısrarıyla kızılcıklının 2-3 merdiven arkasında durduk.kulaklarıma inanamadım direğe yapışmış 18-19 yaşındaki biri  bağırsanıza   yok ananızı yok bilmemne çocukları diye boyna millete saydırıyor hemen  uzaklaştık  o bölgeden tmm belki bize yani bağıranlara demiyor ama adam snden küfür yemeyemi geldi 

kimsenin kimeseye küfür etmeye hakkı yoktur fakat bağırmayanlar beni çileden çıkaracaklar ozaman küfür bile hafif gelcek kardeşim..
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:55
kızılcıklıyı işlerimden dolayı ve şehir dışına çıktığım için bıraktım ama sadece tribünü tabi ki, ama her zaman yeriniz çok farklı, benim gibi kızılcıklıyı bırakan yüzlerce kişi var herkeste yeri çok ayrı kızılcıklıda bi olay olduğumu direk ön plana kızılcıklı tribünü adı geçiyor ben onu anlatmaya çalıştım.. KIZILCIKLI DİRİLİŞTİR boşuna söylenmedi zamanında zaten, yanlış anlamış veya yanlış anlatılmışta olabilir veya ben yanlışta yazmışta olabilirim sonuçta hepimiz tek bi amaç için varız saygılarımla.
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:57
Alıntı yapılan santi

kızılcıklıyı işlerimden dolayı ve şehir dışına çıktığım için bıraktım ama sadece tribünü tabi ki, ama her zaman yeriniz çok farklı, benim gibi kızılcıklıyı bırakan yüzlerce kişi var herkeste yeri çok ayrı kızılcıklıda bi olay olduğumu direk ön plana kızılcıklı tribünü adı geçiyor ben onu anlatmaya çalıştım.. KIZILCIKLI DİRİLİŞTİR boşuna söylenmedi zamanında zaten, yanlış anlamış veya yanlış anlatılmışta olabilir veya ben yanlışta yazmışta olabilirim sonuçta hepimiz tek bi amaç için varız saygılarımla.
sağol abi dediğin herşey çok güzel fakat bu olayla resmne bilmeden bizi suçladın liseli kızılcıklıy la alakası yok hatta neferden cocuklar bile yazdı bunu buraya sen ona bile yaşın küçük falan dedin nese hayırlı akşamlar
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 22:14
Yanlış anlamışta olabilirim yanlışta yazmışta çok detay bilmiyorum sadece anlatınlardan ve benim gördüğüm bi iki gözlemdi tüm kızılcıklı fertlerinden tek tek özür diler saygılarımı sunarım beni üzen isee benimde o tribünden çıkmam biraz da bu yüzden üstünde durdum 40 yaşından sonra neden olmasın tribüne dönerim :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır