eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:01

Kızılcıklı'nın bi alt tayfası Liseli Kızılcıklı Kendisine Çeki Düzen Vermeli, Bugünkü olaylar ve daha önce ki bursada yaşananlar yakışmıyor Kızılcıklı tribününe bizlerde kızılcıklıdan çıkmayız ama böyle devretmedik biz ellerde bıçaklar meydanlara inmek yakışmıyor önlemini alın...

Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:21
Alıntı yapılan santi

Kızılcıklı'nın bi alt tayfası Liseli Kızılcıklı Kendisine Çeki Düzen Vermeli, Bugünkü olaylar ve daha önce ki bursada yaşananlar yakışmıyor Kızılcıklı tribününe bizlerde kızılcıklıdan çıkmayız ama böyle devretmedik biz ellerde bıçaklar meydanlara inmek yakışmıyor önlemini alın...

Biraz Fazla agresifLer okadar ama yinede biraz daha kontrollü olmalari camia icinde iyi olacaktir. bazı bazı ellerde bicak meydana cikmak bile fazla geliyor tribün icinde kopuyor olanlar nedenin bi önemi yok olmamasi gereken seyler her mac ayni enstanteneler hepsi L.KızılcıkLı demiyorum herkes icin gecerli...
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:27
Arkadaşlar,çıkan kavgayı sorgulamayacağım inanın suçlu beni ilgilendirmiyor ama takıma zarar veriyoruz.O tribün kavgayla uğraşacağına maçı aldırabilirdi.Açıkta etkileniyor inanın ve bu artık kangren oldu.Lütfen yapmayın lütfen..Daha ne diyelim.Yakışmıyor arkadaşlar.Biri bu olaylara el etsin artık..
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:37
olay neferlilerin arasında başladı gibi gördüm ben.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 19:50
Birde kimse yanlış anlamasın hiçbir grubu şuçlamıyorum.Burada zaman zaman Tümay bizi bilgilendirdiği okuduğu için buraya yazdım.Zaten tüm tribünden bahsettim.Benim için zaten o, bu gruptan veya diğer diğer gruptan önemli değildir.Bu renklere gönül veren herkese sevgimiz ve saygımız eşittir.Şimdi hepimizin morali bozuk aklında şu gol olsaydı ile ilgili ahlar var zaten.
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 20:49
Alıntı yapılan santi

Bugün yaşanan olaylarda onların herhangi bir hareketi olmadı.Aksine sağolsun onlar da yanımızda oldular.Her ne kadar bir an olsun Kızılcıklı-Nefer arasında bir problem olduğunu düşünenler olsa da maçtan önce dediğimiz gibi; "Kıskananlar ÇATLASIN"...
Nefer
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:22
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan santi

Bugün yaşanan olaylarda onların herhangi bir hareketi olmadı.Aksine sağolsun onlar da yanımızda oldular.Her ne kadar bir an olsun Kızılcıklı-Nefer arasında bir problem olduğunu düşünenler olsa da maçtan önce dediğimiz gibi; "Kıskananlar ÇATLASIN"...

bugünkü veya daha önceki olaylar için diyorum sen görmek istediğin gibi görüyorsun anlat madem bugünkü olayı;  yaşına veriyorum daha öğreneceğiniz çok şey var sizin..
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:25
Kızılcıklının şu haline düşmesine sebep olanlar, tribünü terk edip, kendini emekliye çıkartıp, açığa (veya başka bir yere) atanlardır. Tribün yaş ortamalası yükselmedikçe bu tip olaylar korkarım ki ARTARAK devam edecektir.
Tribün ahengimiz, maç konstanstrasyonumuz sürekli bozulacaktır.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:27
Alıntı yapılan santi

adem abi lütfen önce olayı araştır daha sonra yaz bu tarz yazılar biz kendimize yakışan düzeni de biliriz hareketide hastalığımdan dolayı tribünü erken terketmek zorunda kaldım...fakat olayların liseli kızılcıklı yani öz kardeşlerimin üzerine yoğunlaştırmanı anlamadım....ben hala araştırıyorum sende araştır lütfen durup duruken bizleri kötüleme...kızılcıklı tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 21:31
hadi adem abi sen anlat gördüğün olayı bensana göremediklerini anlatcam bekliyorum
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır