eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:04
Alkışlar Tunç Kayacı'ya o zaman.Ordulular beter olun sürüm sürüm sürünün başkansız parasız pulsuz kalın ele güne muhtaç olun klübün anahtarını bakanınıza teslim edecek hallere gelin İNŞALLAAAAAHH.
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:05

Maçtan enstantaneler verilirken Sergen Yalçın nın yüzünü gösterdi..Adamın yüzünün yarısı kan içindeydi..Fatih'i zor ayırdılar.Mordu'lu 99 numara kimse sanırım bu son forma numarası olacak..Angry

Serdar ve Coşkun amma gol kaçırmış.. hele bizim kendi kalemize attığımız gol tam bir amatör vuruşu..yani ayağını kaldırmasa golün olma ihtimali bile yok...
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:05
Arkadaşlar  bizim takımımız bir kaç mevki harici gayet iyi bu mevkilerde özellikle kale   iyi bir stoper ve sol ve sağ kanat  sezgin yavaş kalıyor biraz  zaten bu maçtada hata yapmış  ve sergenin yanına serdar samatyalı alınsın  bu takımı ikinci yarı  tutacak takımın alnını karışlarım yemin ederimmm....
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:06
Alıntı yapılan Sato26

Tunç Kayacı aynen şunu söyledi..

Sayın Nebi Hatipoğlu canını zor kurtarmış,maçtan sonra aracına tahribat yapılmış.Bunu bana bizzat kendisi söyledi.Ordu taraftarına bunu yakıştıramadım.Bunun yorum hakkını saklı tutuyorum.Başkan durup dururken bunu kendi uyduracak değil ya.Aslında geöen sene Esesler çiçeklerle karşıladı Ordu'yu.Bu olmamalıydı.Yargıya intikal etmiş bir konu yok ama böyle şeylerin yaılması son derece yanlış.Ayrıca penaltıyı kurtaran Şenol 'un kural ihlali yaptığı apaçkı atışın tekrarlanması lazım. dedi 

güzel..attığımız mailler işe yaramış.mailde bahsetmiştim geçtiğimiz sene onları nasıl karşılayışımızı bu maçta onların yaptıklarını..vsWink
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:06
helal olsun tunc kayacıya
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:08
her hafta mac hatası bu ne bu kadar hepsi tesadüfmü anlamış dediğim ne istiyor bu mhk ne istiyor bu fedarasyon.yeter mhk yeter ulusoy
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:10

Gerçekten helal olsun Tunç Kayacı'ya.

Penaltıdaki kural hatasını da görmüş. Yazık sana Selçuk Dereli çok yazık..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:16
ayrıca bu şerefsiz mordulular penaltı için penaltı değil diyorlardı.yuh anasını yani adamda biraz izan akıl olur.buna penaltı demeyen adam ya kördür,ya fındık kafalıdır ya orduludur.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 22:21
Bu penaltı pozisyonu dışında iki net penaltımız daha verilmemiştir.Biri son dakikalarda berkayın düşürüldüğü ve sarı kart gördüğü pozisyondur.Maalasef hakem cesaret edememiştir.TFF önümüzdeki hafta oynanacak olan fb-gs maçına vermeyi düşündüğü selçuk dereliye süper ligte bu hafta maç vermeyerek aklınca gözden uzakta ama gerilimi yüksek bir maça vererek kendince kurnazlık yapmıştır.Ama olan nedense hep bize hep bize.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 23:09
maç görüntülerini ve yorumları bende seyrettim.
devre arası çok acil bize bir kaleci lazım.. maçta ordunun kaleyi tutan tek topu var onuda cenk kucağına gelen yavaş topu rakibin önüne kafalık pas yapınca adamada topu kaleye bırakmak kalmış bunun haricinde özet görüntülerde kaleyi tutan tek pozisyon yoktu görüntülerde..
bir kaleci yüzünden bu takıma yazık oluyor.. ne cenk ne de sinan bu ligi kaldıracak kapasitede değiller..
takım gerçekten çok net pozisyonlara girmiş..
TOP BİRAZDA BÖYLE MAÇLARDA SİZİ SEVECEK MAALESEF MAÇLARDA HİÇ ŞANSIMIZ YAVER GİTMİYOR..
Penaltı pozisyonuna gelince penaltı atılırken kaleci pozisyonda resmen hakemin gözü önünde altı pas çizgisine gelmiş..
radyodan maçı dinlerken spiker topun başında sergen var deyince ben eyvah dedim zaten çünkü sergen maç boyunca hem rakip futbolcular hemde tribünler tarafından çok fazla yıpratılmıştı sergen penaltıyı intikam alma aracı gördü bence..
bu kaçan penaltıda BİRAZDA SERGENİN HIRSININ KURBANI OLDUK..(bugüne kadar sergeni burada en fazka öven kişilerden biriydim ilk kez olumsuz cümle kullandım)..bu anda ben ANTRENÖRDEN İRADE BEKLERDİM..

SONUÇ: TEK TESELLİM TAKIM RESMEN TEK KALE OYNAMIŞ BUNU ZATEN ORDU ANTRENÖRÜDE İTİRAF ETTİ..İYİ OYUN GÜZEL GÜNLERİN HABERCİSİ OLABİLİR.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır