eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2010 saat 23:42
Alıntı yapılan hus@mES

bizim gençler ne yapmış öyle yaa... ayrıntı bilen var mı? bir soruşturma vardır herhalde dünya ceza almışlar... oha dedim duyunca...

Maçta kavga çıktı. Rakipten 4 bizden 7 futbolcuya ceza kesildi.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 00:05
Antalyaya 3 kez den dolayı 160 lira verilmiş rakiplerimiz hem puan hem para kaybediyor bize karsı.Anaragücü maçıda böyle olmustu :)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 09:27
Harbiden Antalya' nın iflahını kuruttuk, daha kendine gelemezler :)
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 10:39
Arkadaşlar, Antalya'dan bize ne?
Biz, her maç fiks ödemeye devam ettiğimiz 5 milyarı kendi içimizde sorgulayalım.
KKŞ
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 11:02
Alıntı yapılan kadirgulen

Arkadaşlar, Antalya'dan bize ne?

Antalyaspor' un cezalarını takip etmiyoruz zaten bizim maçtan sonra aldığı ceza olduğu için yazdık... 

Bizim niye her maç ceza aldığımız yani her takımın neden ceza aldığıda belli değilmi ? Küfür ve maçta olan olaylardan dolayı bunları engellemenin yolu zaten uzun zamandır konuşuluyor, yapılması gerekenler kaç defa yazıldı kendi adımada bunu uyguluyorum. Cezaya sebep olunduğunu bildiği halde bunu ısrarla yapanlarda dışlanmalı fakat bunu kim yapacak oda var tabi..

Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 19:16
Alıntı yapılan oner

Tarafsız, seyircisiz ilk defa duyuyorum ikisi birarada. İlginç olmuş.

Komik bir ceza. İyiki yurt dışında seyircisiz dememişler. Smile
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 19:52
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan hus@mES

bizim gençler ne yapmış öyle yaa... ayrıntı bilen var mı? bir soruşturma vardır herhalde dünya ceza almışlar... oha dedim duyunca...

Maçta kavga çıktı. Rakipten 4 bizden 7 futbolcuya ceza kesildi.
zaten bi olaydan en az zararla biz çıksak şaşıcamOuch
KaanOZTRK
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 23:26
Bizde dahil olmak üzere tüm kulüpler öylesine kanıksadikki bu cezaları. Artık gelmediği zamanlar şaşırıyoruz. Hatta her maçtan sonra bu hafta şu kadar ceza gelir diye birçok tahminlerde bile bulunuyoruz.

Rakamlar yalan söylemez. Aslında hiç de yabana atılacak cinsten değil cezalar. Özellikle sene sonu toplamına bakıldığında ' Vay Anasına' dedirtecek cinsten.

O zaman şöyle bir plan yapılsa nasıl olur diye düşünüyorum kendimce. Mesela federasyondan sezonluk yediğimiz para cezaları ortada. Bu para baz alınarak her sezon bunun yarısı kadar -veya üçte biri oranında- bir bütçe oluşturulsa ve bu bütçe cezaları önlemek için çalışacak yönetim, taraftar, eğitmen, danışman vb. gibi oluşumlara harcansa. Sezon sonunda da geçmiş yıllara bakılarak bir kıyaslama yapılsa ve buna göre bu proje başarılı olmuştur veya üzerinde biraz daha çalışılmalıdır ya da denendi ama başarısız olundu sonuçlarına ulaşılabilse.

Bunu yapmak çok mu zor? Yönetim böyle bir işe liderlik eder mi?

Denemeye değer diye düşünüyorum...
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 01:52
iyi olmuş antalya ya 160 bin tl ceza ödeyinde cezayı aklınız başınıza gelsin....
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2010 saat 02:00
160 bin lira çok gibi görünsede bence hiç birşey değil maçı kazanan takım zaten 400 bin liraya yakın para alıyo
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır