eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

21.Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 106>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Online Durum: Offline
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:02
Kazandıkkkkkkk allahım çok şükür....Artıkk UEFA Avrupa ligi iin daha inançlıyım
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:02
teşekürler esesim. iyi ki varsın
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:03
Ben 1:0 geride oldugumuzda demistim! Yenilmeyiz biz bu maci, hatta kazanacagimizi söylemistim! Ama bazi arkadaslar cok sabirsiz! Riza hoca bugün macta ustaligini istpat etmistir! yorgun olan Antalyaya Sezer ve Erkani oyuna almasi Antalyayi Knockout etmistir. Insallah bundan sonra Riza hoca yüklenmezler! Haftaya Tribün Riza Hocayi cagirmasi gerek! Aferin cocuklar, aferin Riza Hoca! Haydi Eskisehirspor! Bu hafta en karli takim biz olduk! 
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:04
Bu şehir başka şehir şampiyon eskişehirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:04
Sonundaaa beeee sonundaaaa nasıl sevindim anlatamam.Antalyayı yenmesi zaten ayrı bir tat...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:06
Hoca doğru olan, daha doğrusu olması gereken hamleleri zamanında yaptı ve galibiyet geldi.

Kayseriyle aramızda " 5 " puan var, yakalamamız için hiç bir neden yok, yeterki birlik içerisinde olalım ve en önemlisi disiplinli olalım.

Şampiyo olacak takımın kaderini Eskişehirspor belirleyecek, hepsine çelme takabiliriz

iyi futbol geldiği takdirde ligi ilk 5te bile bitirebileceğimizi düşünmeye başlıyorum.
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:06
Alıntı yapılan emrah_eli

Alıntı yapılan Cello 26

Alıntı yapılan antist_026

Arkadaşlar rüyamda 1-0 geriden 1-2 kazandık maçı bir gol esmer çocuktan geldi (Jayceee) diğerini göremedim sevinçten. Ama Adem di sanki ... hadi hayırlısı .
böyle rüya mi olur ya?Big%20smile sen resmen gelecegi görmüssün abiBig%20smilejaycee cikmasa garanti o atardi ama Erkan da onun yerine girdi ve attihelal ya hayirli rüyalarinin devamini diliyorumBig%20smile
Erkan esmer değil mi LOLveysel sen birdaha bize gol atma gol attığında kesin yeniliyorsunuzBig%20smile

arkadaşlar bilmem hatırlarmısınız ama manisa maçındada adem girecek golü atacak demiştim
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
  Alıntı EsEsuLan! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:07

Şu Anda Antalyadaki Arkadaşım İle Görüştüm ..

Herkez Çıldırmış Durumda ; Sesleri Duysanız Tüylerim Diken Diken Oldu ..

En Son Çevik Kuvvet Siyah Desene Bağırıyorlar LOL
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:07
Bugün saat 13:39 da Semih kardesimizin yazisi

Alıntı yapılan antist_026

Arkadaşlar rüyamda 1-0 geriden 1-2 kazandık maçı bir gol esmer çocuktan geldi (Jayceee) diğerini göremedim sevinçten. Ama Adem di sanki ... hadi hayırlısı .

Helal valla netice aynen tuttu. Clap

Cok güzel bir galibiyet oldu, yukari siralara farki biraz daha kapattik. Haftaya da sahamizda yenersek UEFA icin mücadelemiz tam gaz sürecek. Smile
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 16:08
Rıza hocanın güven tazelemeye çok ihtiyacı  vardı tek yanlışı Ragıpla çıkmaktı ki zannedersem Ragıpın son maçı oldu .Teşekkürler haıyırlı uğurlu olsun .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır