eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

21.Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 106>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:54
Bursaspor nasıl oluyor da Bursaspor TV sitesinden maçı yayınlayabiliyor. Demek ki yayın hakkını 2. bir kuruluş da alabiliyor. Yok mu yönetimin ya da yerel kanalların yapabileceği bir şey?
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
omercemil Liste gör
Yazar

Ömer Cemil YETMEN
Yer: Ankara
  Alıntı omercemil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:55
Dün tesadüfen 8taş-antep maçının başına denk geldim.Anteplilerin yaptığı bir şov vardı 10-20 kişi eline bir ışıklı hortum almış sallayıp duruyorlar. Lig tv'de baya uzun bir süre gösterdi ve çok güzel bir şov falan dedi. Yaptığımız o kadar güzel kareolar aklıma geldi ve bunların gösterilmeyişi. Anladım artık iyice bizi bu camiada kimse sevmiyor. Lig tv trt dahil.Şimdi bu ortamda maçımızın daha uzun verilmesini nasıl düşünebilirz. Koskoca 45 dakika içinde toplasan 3-4 dakika anca bağladılar. Nasıl en azından radyodan bir maçı 90 dakika veremezler. Geçen sene trt nin 1000 de biri kadar bir bütçeyle Lig Radyo bunu yapıyordu. Ver radyodan dönüşümlü ama yap bir internet sitesi ver oradan her maçı 90 dakika. Ver yerel radyolarına da onlarda kendi şehirlerine kendi maçlarını versin.
Neyse bu kafa bu devlet zihniyeti oldukça bunu düşünecek insanlarda gelmez. bizde böyle 90 dakika içinde 10 dakika dinlersek sevineceğiz...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES!!!

ANKARA ESES/ÖMER
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:55
Alıntı yapılan mertbey

arkadaşalr buca bolu maçında kırmızı şimşekler mi yapılıyor ben mi yanlış duyuyorum
Onlar çakma şimşek,2 sene evvel inönüde final maçında Kırmızı şimşek nasıl olur göstermştik kardeş
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:55
ikinci yarı nın ilk 5 dakikasında gol geliyor demedi demeyin
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:55
karabük uzun bir aradan sonra süper lige gelecek sanırım...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:55
Yazıklar olsun TRT. Bu kadar rezillik olmaz. Söylenecek söz bırakmadınız. Koskoca 45 dk'da 3 dk bağlanabildiler, onda da spikerin ağzından laf çıkmasını bekledik.

Bizim tribün ağzına kadar dolmuş bu arada...
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:56
Bözüyük durumu 3-2'ye getirmiş. 
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:56
Alıntı yapılan emrah_eli

karabük uzun bir aradan sonra süper lige gelecek sanırım...
Gönül isterdi ki Zonguldak olsun ancak karabük de güzel...Zonguldak da kaybolup gitti
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:56
yayın sağ olsun yedekleri bilmiyorum ama sezer,adem ve erkan zengin girerse goller gelir ;)
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2010 saat 14:56
Alıntı yapılan efsane_eses

Bursaspor nasıl oluyor da Bursaspor TV sitesinden maçı yayınlayabiliyor. Demek ki yayın hakkını 2. bir kuruluş da alabiliyor. Yok mu yönetimin ya da yerel kanalların yapabileceği bir şey?
 lig maçlarını yayınlayamazlar. sadece hazırlık maçlarını yayınlayabilirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır