eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 23:04
laf çıkmasın diye çekirdek çitleyecem bundan sonra
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 05:56
Arkadaşlarını unutmadılar
Kızılcıklı Grubu Tribünü, İBB maçında açtıkları pankartla, arkadaşları Abidin Kılınç´a moral verdi.  Ankaragücü takımı ile oynanan maç öncesi, yaşanan üzücü olayların ardından tutuklanan Kılınç´ın, ceza evinde olduğunu belirten tribün grubu liderleri, Kılınç´ın aralarında olmamasına rağmen büyük bir özlemle Eskişehirspor´u gazetelerden takip ettiğini belirterek, arkadaşlarının aralarında olacağı günü sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 11:08
Alıntı yapılan Murat Diri

Aman Tümay söyleme bunları biton adam var cıkar bu sefer Tümay haplanıp maça geliyor derler.

Gerçi herkes bir hikaye yazar ama biz bildiğimizi okuruz ;)
:::::::::))) cok haklısın başkan...ama kullanıdğım ilaç recetesiz satılan bepantene pastil cok iyi ses acıyo tavsiye ederim:::::::::::)))
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 12:30
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Kızılcıklı Grubu Tribünü, İBB maçında açtıkları pankartla, arkadaşları Abidin Kılınç´a moral verdi.  Ankaragücü takımı ile oynanan maç öncesi, yaşanan üzücü olayların ardından tutuklanan Kılınç´ın, ceza evinde olduğunu belirten tribün grubu liderleri, Kılınç´ın aralarında olmamasına rağmen büyük bir özlemle Eskişehirspor´u gazetelerden takip ettiğini belirterek, arkadaşlarının aralarında olacağı günü sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

Wink
az kaldı kardeşimiz tekrar türbündeki yerini alacak adalet er geç yerini bulacak  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLIClapClap

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 14:59
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Abidin dayımızı çok özledik !
Abidin Reis Kendimizi Keseriz...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 11:25
Geçtiğimiz sayfalarda Serkan arkadaşımız atkı tasarımları yapmış bir sonuca varıldı mı ?

Daha önce " Yaşıyor Savaşıyor " atkıları çıkmıştı sanırım ama Kızılcıklı' ya özgü bir söz olduğu için değişik versiyonu güzel olur diye tahmin ediyorum. Alt taraftada küçük yazıyla " Dünyada Senden Başka Hiç Bir Şeyi Olmayan Biz Senden Başka Herşeyi Olana Acırız " şeklinde olabilir. Gerçi bu çeşit bir atkı var diye hatırlıyorum ama Kızılcıklı' nın yıllardır kullandığı bir söz olduğu için daha güzel olabileceğini tahmin ediyorum
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 12:31
Alıntı yapılan RyL

Geçtiğimiz sayfalarda Serkan arkadaşımız atkı tasarımları yapmış bir sonuca varıldı mı ?

Daha önce " Yaşıyor Savaşıyor " atkıları çıkmıştı sanırım ama Kızılcıklı' ya özgü bir söz olduğu için değişik versiyonu güzel olur diye tahmin ediyorum. Alt taraftada küçük yazıyla " Dünyada Senden Başka Hiç Bir Şeyi Olmayan Biz Senden Başka Herşeyi Olana Acırız " şeklinde olabilir. Gerçi bu çeşit bir atkı var diye hatırlıyorum ama Kızılcıklı' nın yıllardır kullandığı bir söz olduğu için daha güzel olabileceğini tahmin ediyorum

o şekilde atkımız var zaten

yaptıgım tasarımlardanda belırlendı en kısa süre içinde atkımız basılıyor..

serkan
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 12:51
by_kolbükenHug( herkes keşke benim gibi sevse es-es imi...) KIZILCIKLI SERKAN
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 16:21
Alıntı yapılan 26_Kızılcıklı_26

Alıntı yapılan RyL

o şekilde atkımız var zaten

yaptıgım tasarımlardanda belırlendı en kısa süre içinde atkımız basılıyor..

serkan
vay be ne atkı yaptımışım (eskişehir in ilk yazlık atkısı )...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2010 saat 17:02

arkadaşlar atkımız en kısa zamanda piyasaya cıkacak türbünlerde atkı cok önemli biran önce alıncaktır kızılcıklı gurubuna duyurulur DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır