eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:20
siz yazılarınızı  amaçsız mı  yazıyorsunuz  ?
cümlenin  içinde amacınız    zaten belli...  o yüzden  size naçizane tavsiyem   yazdığınız yazının arkasında durmanız..saygılar.
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:25
o zaman semih bey, uzun uzun yazıyorum.

olay 65liler tribününden nasıl gözüktü, bilmiyorum. ama ben açık tribünde ünieses taraflarında bir yerdeydim. kavgayı çıkaran, yani ilk kıvılcımı başlatan üniesesin önündeki birkaç kişiydi. ve tamamen de sizin grubunuzla maçı izleyen birkaç kişinin futbolculara küfürü abartması sonucu oluştu. ünieses'ten birkaç arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla zaten onlar ünieses'e sürekli takılan insanlar değildi. kavgayı başlatanların da ünieses'ten haberder olduklarını pek sanmıyorum. olay tamamen ani oluştu ve bitti.

yalnız siz bu olaydan, üstelik de görmediğiniz bir olaydan "biz öyle bir grubuz ki bir kişi küfür etse bile tepki görüyoruz." sonucu çıkarabilmişsiniz. bu da sizin gerçeklerden ve özeleştiriden uzak, sadece övünmeyi seven bir yapıda olduğunuzu gösteriyor. işin aslını öğrenip "bundan sonra o tip arkadaşları aramıza almayacağız." gibi bir tavır takınmaktansa hala ne kadar yüce ve ulu olduğunuzu göstermeye çalışmanız sadece kendi kendinizi tatmin etmenize sebep olur. ve bir gram ilerleme kaydedemezsiniz.

umarım eleştirimin laf olsun diye yazılmamış olduğu anlaşılmıştır.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:55
Sevgili Serdar ,
Bu cevabı senin nezlinde tüm forum okurlarını veriyorum.
Dün acayip kalablıktık. Gurbette okuyan arkadaşlarımız da aramızdaydı.

Anlamadığım bir konu neden  : "Herkes susarken ÜNİESES bağırdı.","Herkes Rıza Hocaya Ümite veya Bursa'ya  küfür ederken ÜNİESES  bunları ıslıkladı."  denmiyor da  "ÜNİESES olay çıkardı " deniyor?

Olay hakkında da insanları aydınlatacak olursam ; dün bazı arkadaşlarımız  Ümit KARAN' a tepki gösteriyorlardı. Golden sonra da tepki göstermeye devam etmişler . Ben duymadım. Önümüzde ki abilerde hemen saldırı vaziyetine geçtiler.Biz sağduyumuzu koruyarak ortamı yatıştırdık.

Bir futbolcumuzu yuhalamak doğru olmayabilir. Hatta ben de arkadaşları uyarmıştım. Bu konuda Başkan olarak sorumluluğu üstlenmek durumundayım. Yani bu hepimizin görüşü değildir ama bizim arkadaşlarımız yaptıgı için de sorumluluk bendedir.

Sonuç olarak bu olayı büyütmenin gereği olmadığını düşünüyorum.Sadece bir kaç dakikalık bir gerginlik yaşandı.

Bütün taraftarımızdan da bir yanlışımız varsa özür dileriz. Bu tarz olaylardan ders çıkaracağımıza emin olabilirsiniz.
www.unieses.org
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 17:17
Tebrikler Mustafa.
Unieses'e güveniyoruz.
Gözler üzerinizde, misyon ağır.
Gereğini yapacağınıza inancım tam.
Hatalar yapacaksınız, insansınız, yeterki hatalardan ders çıkaralım.
Ve yaptığınız hatalar size yakışır olsun.
(Bundan polemik çıkmasın yakışan hata vardır :) ... )
EStanbuldan sevgiler...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 18:53
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan gakkos26

O kadar büyük beklenti ve olumlu intiba oluşturmuşuz ki, binler küfür ederken, bağırırken, kinini kusarken bizim bir arkaşımızın yuhalaması bile olay oluyor. Bu durum bizler adına çok sevindirici.

bence bu olay sizin ne kadar özeleştiriden ve gerçeklerden uzak, ancak kendi kendini öven bir oluşum olduğunuzu göstermektedir.

Sevgili Serdar düşüncelerinize kesinlikle katılmıyorum,dün 2dk süren tatsızlık anlaşılan burada 2 gün sürecek.

Yalan söyleyecek değilim dün yuhladım ama bu bir kavgayı doğuracak bir sebepse,dün 2.golden sonra stadta Ümit Karanı yuhlamayan herkes yuhlayanlara tekme tokat girişmesi gerekirdi.(futbolcumuzu yuhlama meraklısı değilim bunu ne için yaptığımı önceki mesajımda anlattım ve bu yuhlama benim için ilk olmuştur,bu kimine göre yanlış kimine göre doğrudur her görüşe saygım vardır)

Semih Hocamın dedikleri yerden göğe kadar doğrudur,anlaşılan dün açıktaki 10 bin kişiden sadece ben yuhladım ve ünieses te bulunduğum için bu uzun uzun konuşuluyor.

Dün sataşmaya karşılık verebilirdim sonra ne olacağını düşünemiyorum bile ünieses şöyle yaptı ünieses böyle yaptı...ama iyi ki hiçbir şekilde karşılık vermedim burada başkan Mustafaya,Error a ve diğer ünieses li arkadaşlarımın hepsine tekrar teşekkür ederim.

ben yaklaşık 10 senedir es es imin bütün maçlarına gelmeye çalışıyorum,hiç bir tribün gurubuna bağlı değilim,buzamana kadar da hiçbir şekilde ücretsiz biletlerle deplasmanlarda yağmalarla işim olmamış hep uzak durmuşumdur çevremdikileride böyle olaylardan uzak tutmaya çalışmışımdır,ünieses te bu değerlerin ve sevgi-saygının temel biçildiği  bir oluşum olduğu için artık bende ünieses in içinde olmak istemiştim.

Ama anlaşılan bu pek uzun olmayacakmış,gıptayla baktığım ünieses i daha fazla rahatsız etmek istemiyorum,ünieses oluşumun mimarı olan Sayın Semih ve Murat Hocalarımın canlarını illa ki sıkmışımdır başta ikisinden olmak üzere bütün ünieses li arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum.

sevgili ünieses li arkadaşlar hepinizin yolu açık olsun,sizler gerçekten bu tribünlerin örnek taraftarlarısınızClap

Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 19:24
Sevgili Musa, ne demek uzun soluklu olmayacakmış. birisi tarafından eleştirdin diye, ünieses zarar görecek diye bir kenara çekilmek yok. Selim abinin de dediği gibi bizler insanız ve insan'ın olduğu her yerde hata da olacak. keşke herkes senin yaptığın olgunluğu gösterse, hatasını kabul etse ve özürünü dileyebilse.
Serdar kendi açısından bir yorum yapmış ama bu yorumu yapmadan önce senin ondan önce yazdığın mesajı keşke dikkatli okusaydı da ona göre yazısını yazsaydı. o düşüncelerini ifade etmiş, bizi eleştirebilir, eleştirilmeye de açık olacağız. inandığımız doğrular peşinde hatalarımızı azaltta azalta çalışmaya devam....
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 19:57
Sayın Semih Hocam yaklaşımınız beni gerçekten çok memlun etti,
1 günden beri ünieses başlığının bu tatsızlık yüzünden üst sıralara çıkması ve benimde olayın içinde bulunmam beni gerçekten çok üzüyordu.
yazdıklarınız beni çok sevindirdi Sayın Hocam çünkü ünieses te bulunmak bir ayrıcılıktır.
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 20:25
Sevgili ÜNİESES li kardeşlerim insan sevdiğine en küçük lekeyi bile yakıştıramaz. Başka kimseler 90 dakka kara don yağdırsa millete sözü edilmez. ÜNİESES den bir eşşek lakırdısı dökülse ona yakıştıramaz. Sizler bizim gelecek için tek umut ışığımızsınız ÖTO hareketinin devamını sizden bekliyoruz. Ve gerçek taraftarlığı sizler göstereceksiniz bizlere.
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 20:37
Sanırım yemek organizasyonu yapınca oturup düzgünce yemeğimizi yeyince,kapalı alanlarda sessiz sakin,alkolsüz toplantı yapınca,deplasmanlara alkolsüz ve sigarasız otobüslerde gidince,Eskişehir'i sevdirmeye çalıştıkça bizi insan değil yaratık gibi bir şey zannediyorlar .
   Biz ÜNİ ESESLİYİZ EVET.Alkol almıyoruz deplasmana giderken toplu olarak.EVET toplantılarımız parklarda,bahçelerde olmuyor.ÜNİVERSİTELİYİZ ,tribün grubu değiliz.Her seferinde söylüyoruz.Fakat biz de insanız.Her insan gibi sigara içebilirz,alkol alabiliriz,küfür edebiliriz.Bireysel sevmediğimiz kişiler olabilir.AMA biz bunu kitle halinde,grup halinde yapmayız.Toplu olarak küfür varsa ıslıklarız.Deplasmana giderken otobüsümüzde alkol içilmesini engelleriz,sigara içilmesini engelleriz.Fakat molada sigaramızı içeriz.Otobüse binmeden önce alkolünü içip de gelen olursa bir şey diyemeyiz.
    Yani bu maçta üni esesten birinin ağzı alkol kokuyor olsaydı.ÜNİ ESES maçlara içip,içip geliyor toplu olarak. mı diyecektiniz ? Grubumuzdan Ümit KARAN'ı bireysel olarak sevmeyenler olabilir.EVET Ben de sevmiyorum.Bireysel olarak tepki koyuldu.Fakat bunu toplu halde yapmadık.Haydi hep beraber ÜMİT'İ ıslıklayalım demedik,demeyiz.
    Toplu olarak RIZA İSTİFA da demedik.
    Toplu olarak takımı destekledik.
(Musa boşver sen.Biz herkesin niyetini biliyoruz,sıkma canını.Mücadeleye devam Smile  )
not:bu yazı bana aittir.eğer yanlış yazılmış bir şey varsa bana mâl ediniz.ÜNİ ESES'e değil!...
                                                                      Saygılar...............
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 21:06
Alıntı yapılan mecek

Sevgili ÜNİESES li kardeşlerim insan sevdiğine en küçük lekeyi bile yakıştıramaz. Başka kimseler 90 dakka kara don yağdırsa millete sözü edilmez. ÜNİESES den bir eşşek lakırdısı dökülse ona yakıştıramaz. Sizler bizim gelecek için tek umut ışığımızsınız ÖTO hareketinin devamını sizden bekliyoruz. Ve gerçek taraftarlığı sizler göstereceksiniz bizlere.

Ali abi teşekkür ederiz. İnşallah hep birlikte istediğimiz güzelliklere...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır