eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hayatımıs duman Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hayatımıs duman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 03:48
kardes unieses olarak her zaman hep birlikteyiz ve arkandayız...Wink ayrıca oguz arkadasım ıster kaptan olsun ısterse kralı olsun sırf bı gol attı bı asıst yaptı diye o futbolcuyu yuhlamamazlık etmem ve (golden sonrada ismi soylendıgınde bagırmadım bagırmamda)...... eger haftalardır kotu oynuyor ve bu mactada kotu oynadıysa...kı oynadıda....
U L U D A G...U N İ E S E S
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 12:01
Alıntı yapılan ogabi

ümit karan in golunden sonra, unieses grubundaki, nerede, neden, hangi ilkeler dogrultusunda bulunmasi gerektigini unutan veya hic bilememis olan bir kac cahil arkadasi kiniyorum! Her ne şekilde, her ne sebeple olursa olsun, sen topcunu -hele ki kaptanını- yuhlayamazsin.. hele ki bu adam galibiyet golunu atmissa hele ki ilk golun assistini yapmissa. 

Bu Yuhalama Kişisel Bir Yuhalamaydı.Herkes yeri gelir küfür eder maçın o anlık atmosferine kapılarak ama hadi arkadaşlar bir küfür edelim şöyle yuhalayalım gibi bir yaklaşım içinde olunmadı olunmazda.ki önümüzde küfür edenlere karşılık tepkimiz ıslıklayarak o küfür edenleri bastırmak olmuştur.Gönül isterdi ki 2-3 arkadaşımızın bireysel olarka etmiş olduğu küfrü şikayet etmekten önce ÜniEsEs Küfür Edenleri Islıkladı,ÜniEsEs Tribün Grubu olmamasına rağmen İçindeki Sevdanın aşkıyla 90dk. Durmadan aralıksız takımına gereken desteği fazlasıyla vermiştir Tarzında bir Yorum yazılabilseydi Keşke.Bunu Biz bunları yapıyoruz gibisinden söylemiyorum lütfen kimse yanlış anlamasın.Keşke eleştirildiğimiz kadar takdir edilebilseydik şu maç sonu itibariyle.

Yine de Açıkta hiç susmadan Kapalıya olabildiğince karşılık vermeye çalışan bizlerdik.Ben Burdan Bizimle Maça gelen ve takımına Desteğini Sonuna kadar gösteren Üniversiteli Eskişehirsporlu Kardeşlerime arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum...

Eskişehirsporlu!
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 12:16
Alıntı yapılan hacım

Alıntı yapılan ogabi

ümit karan in golunden sonra, unieses grubundaki, nerede, neden, hangi ilkeler dogrultusunda bulunmasi gerektigini unutan veya hic bilememis olan bir kac cahil arkadasi kiniyorum! Her ne şekilde, her ne sebeple olursa olsun, sen topcunu -hele ki kaptanını- yuhlayamazsin.. hele ki bu adam galibiyet golunu atmissa hele ki ilk golun assistini yapmissa. 

Oguz arkadasım maçta yasadığım hadiseden dolayıda sanırım beni kastediyorsun,
evet Ümit Karanı yuhaladım maçın bir bölümündede  golünden sonrada.
Ama bu hiçbir sekilde bundan önceki maçlardada dahil kaçırdığı sayısız goller için degildi,
Dısarıda okumama rağmen içerideki bütün maçlara geliyorum bu senede bir çok deplasman maçına gittim ama benim her maçta izlediğim Ümit Karan hep aynı Ümitti;isteksiz,cansız,hata üstüne hata yapan...ya ben farklı birini izliyorum yada başkaları?
ve artık dayanamayıp ilk defa 20.hafta sonunda Ümit Karanı yuhaladım.

ünieses te yuhalayanlar varsa onlardan biri bendim,bunu ünieses e yakıstırmayanlar lütfen ayıbı sahsım üzerine atsın ,eger Oğuz arkadasın mesajından rahatsız olan ünieses li arkadaslar varsa hepsinden özür dilerim.

ayrıca Ümit Karanın golünden sonra şahsım adıma talihsiz bir olay yasadım,
golden sonra 2 kişi üstüme yürüdü Ümit Karan hadisesinden dolayı,
maçlarda kendi taraftarımız arasında çıkan her kavgadan sonra içim kan ağlayan biri olarak,
sırf bir kavgaya patlak vermemek için sabırla karsılık vermedim olayın bir an önce sönmesi için ayrıca hadise anındaki diğer üneses li arkadasların büyük erdemli davranısları içinde hepsine tesekkürü bir borç bilirim.

ÜniEsEs farklıdır,farklı olmak ve öyle kalmak zorundadır.Takım kaptanı iyi oynamıyorsa gereğini yapacak merciler vardır.Hiçbir bilimsel gerçek taraftarın oyuncuyu hırpalamasını kabul etmez.
Adı ÜniEsEs olarak lanse edilen grup bu ismin ağırlığına layık davranabilmelidir.Sözkonusu oyuncumuzun performansını ben de beğenmesem de bu hareket yakışıksızdır.
İnsanlar ''biz grup olduk bir araya geldik'' diyorsa şahsi ve fevri hareket etmemelilerdir.
Örnek göstrilecek yegane hareket ve oluşumlardan birisi bu tarz sorunları çözebilecek erdem ve olgunluğa sahiptir.Talihsizlik deyip geçmeli ama ders alınmalı.

(Bu harekete alkış tutmak gelecek haftalarda tekrarını istemek yanlış olur.Haftalardır iyi olması için sabrettiğimiz bir oyuncu bir asist bir golle oyunu kurtardıysa gelecek hafta formayı haketmiştir.Bu da konunun gerçek yüzüdür.)
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 12:20
O kadar büyük beklenti ve olumlu intiba oluşturmuşuz ki, binler küfür ederken, bağırırken, kinini kusarken bizim bir arkaşımızın yuhalaması bile olay oluyor. Bu durum bizler adına çok sevindirici. Fakat arkadaşlar, bu beklentiler bize büyük sorumluluklarda yüklüyor. Bu teveccühe layık olmak adına bugüne kadar sergilediğimiz örnek davranışları sürdürme noktasında çok daha dikkatli olmalı, çok daha bilinçli davranmalı ve üstlenmiş olduğumuz misyonu tam olarak yerine getirmeye çalışmalıyız. Dün olduğu gibi sonuna kadar, hiç susmadan desteğe devam arkadaşlar. hepinize kocaman Clap  

ayrıca bu tartışmanın konusu galiba burasu değil, başlığı şimdi fark ettim. ilgili yerden tartışmaya devam edelim. taraftarlarımızın olumlu/olumusuz eleştirilerini bekliyor ve bunlardan gereken dersleri mutlaka çıkaracağımızı da beyan ediyoruz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 12:36
Alıntı yapılan ogabi

Bana kalırsa, (ÜniESES'in değil, kişisel görüşümdür) iyi oynayan alkışlandığı gibi kötü oynayana da tepki verilmelidir. Tepkinin şekli küfür olmamalıdır. Ama bir yuhlama, gönderme yapan bir beste olmalıdır. Ümit Karan'ı yuhlayanlar sezon başından beri oynadığı futbol için yuhladım diyor. Diğerleri çok koşuyor, rakibi bozuyor diyor. Her ikisi de kendilerine göre mantıklıdır ve doğrudur. Birinin doğrusu karşısındakine yanlıştır. Ama bu durum kimsenin kimseye "cahil" demesini gerektirmez. Karşı taraf da aynı şekilde "cahil" derse iş karşılıklı hakarete, küfürleşmeye kadar varabilir.

Dünkü tartışma uzamadan yatıştırıldı. Buradan dünkü olayı yatıştırmak için çaba sarfeden başta delimustafa ve error olmak üzere herkese teşekkür ederim. Yalnız görevi stad içinde güvenliği sağlamak, yaşanabilecek tatsız olayları engellemek olan "özel güvenlik elemanları" ne için var? Dün tartışma tehditlere kadar vardı ama sadece iki tane özel güvenlik elemanı müdahele etti.Thumbs%20Down
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:03
Alıntı yapılan gakkos26

O kadar büyük beklenti ve olumlu intiba oluşturmuşuz ki, binler küfür ederken, bağırırken, kinini kusarken bizim bir arkaşımızın yuhalaması bile olay oluyor. Bu durum bizler adına çok sevindirici.

bence bu olay sizin ne kadar özeleştiriden ve gerçeklerden uzak, ancak kendi kendini öven bir oluşum olduğunuzu göstermektedir.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan gakkos26

O kadar büyük beklenti ve olumlu intiba oluşturmuşuz ki, binler küfür ederken, bağırırken, kinini kusarken bizim bir arkaşımızın yuhalaması bile olay oluyor. Bu durum bizler adına çok sevindirici.

bence bu olay sizin ne kadar özeleştiriden ve gerçeklerden uzak, ancak kendi kendini öven bir oluşum olduğunuzu göstermektedir.

mesnetsiz   , amacını aşan    bir cümle olmuş.
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:12
sizin bakış açınıza göre öyle olabilir, sizin düşünceniz. ama yukarıdaki cümleden, "özeleştiriden ve gerçeklerden uzak" olduğumuzu nasıl çıkardığınızı açıklarsanız sevinirim. 
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:15
Alıntı yapılan simurg4844

mesnetsiz   , amacını aşan    bir cümle olmuş.

amacımın ne olduğunu nereden biliyorsunuz ki amacımı aşıp aşmadığımı söyleyebiliyorsunuz.. mesnetim de alıntıladığım cümledir. dolayısıyla kurduğum cümle hem mesnetli, hem de amacına uygundur nihat bey.

semih bey, size verecek cevabım ise yok. çünkü bu sonucu nereden çıkardığım gayet açık, arif olan anlar.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 15:20
Sayın Serdar, arif olmadığım için ne demek istediğinizi anlayamıyorum. inanın samimi soruyorum "özeleştiriden ve gerçeklerden uzak" olduğumuzu bir cümleden nasıl çıkardınız. bu düşüncenizi eskilerden örnekler vererekte açıklayabilirsiniz.  "laf olsun diye yazdım, birden aklıma böyle cümle geldi, ikili tartışma oluşturup, atışmayı severim" diyorsanız da itiraf edin ki boşu boşuna sizle karşılıklı yazışıp sayfayı kirletmeyelim. unutmayın ki hatalardan dönmekte bir erdemdir. 

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır