eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gorkem26 Liste gör
Yazar

Görkem ÜnaLdı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gorkem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 21:38
hediyen kimdenmiş üstünde isim yazmışmı yoksa noel babamı getirdi kapalı biletlerini _??? adı üstünde HEDİYE parayla satılırmı ayıp denen birşey var biz buralarda günlerdir yazıp çiziyoruz ve bunu forumdan birinin yapması gerçekten garip..
NeFeR!!!
Yukarı
BuTeO Liste gör
Yazar

BuTeO
  Alıntı BuTeO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 21:45
senelerce tribün  kovaladım daha bi gün hediye bilet gelmedi alla alla çok merak ettim nası bişiy bu bilet bi gösterseneBig%20smile
Salıverin Herkezi Üstümüze Gelsinler K I Z I L C I K L I
Yukarı
gorkem26 Liste gör
Yazar

Görkem ÜnaLdı
  Alıntı gorkem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 21:51
Alıntı yapılan BuTeO

senelerce tribün  kovaladım daha bi gün hediye bilet gelmedi alla alla çok merak ettim nası bişiy bu bilet bi gösterseneBig%20smile
yönetim kurra çekip yolluyo olabilir veya yumurtadan çıkmıştır LOL
NeFeR!!!
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 21:51
Kombinesini bir maçlık satacak varsa alabilirim. Özel mesaj atabilirsiniz.
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 22:18
Bursa maçından beri bir bilet muhabbetidir dönüp duruyor,hayır olsun :):):)
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
ahmet_gunay Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı ahmet_gunay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 22:48
Alıntı yapılan es_zafer_es26

Alıntı yapılan ahmet_gunay

arkadaslar 2 tane hediye kapalı bilet geldi biletler satılsın diye 25 ten vermeyi dusunuyorum ilgilenenler ö.m. atsın 
  herkes yolunu bulmuş devam edin devam ClapClapClapClap

yine baslamıssınız yok şoyle yok boyle acık kombinem var onla gidicem hediye olanları ucuzdan arkadaslar gitsin diye satıcağım birisi demis sen nasıl bi kisiliksin fln herkesin kotu bilmeyin

Yukarı
gorkem26 Liste gör
Yazar

Görkem ÜnaLdı
  Alıntı gorkem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 22:51
biletleri satıyorum derken ilk mesajdan kaynağını güzel bir şekilde açıklasaydın böyle yanlış anlaşılmalar olmazdı biliyorsun özellikle forum son bikaç gündür özellikle bursa maçından sonra bu konuda çok hassas ve gergin senin böyle bir mesaj atmanda ortama patlıcak bir durum yarattı Smile
NeFeR!!!
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 22:57
Yönetimin gelecek sene için bedava bilet ve kombinenin önüne geçmesi lazım para verip kombine aldım kime söylesem bedavaya kombine alan bi tanıdığından bahsediyor umarım seneye böyle seyler olmaz
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 03:37

Alıntı yapılan es_zafer_es26

arkadaslar 2 tane hediye kapalı bilet geldi biletler satılsın diye 25 ten vermeyi dusunuyorum ilgilenenler ö.m. atsın 
  herkes yolunu bulmuş devam edin devam ClapClapClapClap

yine baslamıssınız yok şoyle yok boyle acık kombinem var onla gidicem hediye olanları ucuzdan arkadaslar gitsin diye satıcağım birisi demis sen nasıl bi kisiliksin fln herkesin kotu bilmeyin
ayrıca biletler kankalarmacagidiyor.com dan geldi abim katılmıs oda gidemeyecek herkesi kendiniz gibi bilmeyin

25 ten satınca ucuzmu oluyor?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
hayatımıs duman Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
  Alıntı hayatımıs duman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 04:45
Alıntı yapılan cix222

Bugün bi tane minibüşçü abim bana kombine bilet verdi.yolcunun biri düşürmüş.1 aya yakın zamandırda cebinde duruyomuş.sen maçlara gidiyosun nasıl olsa al girersin dedi.aldım ama içim el vermedi.sahibine ulaştırmayı düşünüyorum.kombine biletteki numaradan bulunuyor bildiğim kadarıyla sahibi.bunu aktif a.ş denmi öğrenebiliriz?saygılar
esesli kardes sayfada olesine bakınıyodum senin yazını okudum cok etkilendim helal olsun sana ınsanlık olmemıs... eses=iyi insanClap
U L U D A G...U N İ E S E S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır