eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 18:37
Ersin Reis, Tümay Reis ve Daimi Dayımızı herkes biliyor. Yazılanları gördükçe inanın bende şoke oldum. Kaç gündür, hastanelerde dolanıyordum. Gelip gittikçe okuyor, çok üzülüyordum. Cevap yazmak istiyordum. Yıllardır abilerimizle aynı tribünü paylaştık. Belki çocuktum, ancak çok uzun zaman öncesinde bile kızılcıklıyı iyi hatırlarım. Belki önceden daha gür sesi çıkıyordu denilebilir, belki beste az artık denilebilir. Yıllardır bildiğim tanıdığım abilerimiz o kadar iyilerdir ki, onları korumak haddime bile değil. O denli saygı duyuyorum anlayacağınız. Bunları da kesinlikle yalakalık olsun diye söylemiyorum. Abilerimiz belki, yanlarına gittiğimde simaen bilselerde ismen bilmezler. O kadar hoş sohbetlerdir ki.
Bunca yazılan eleştiriden de öte, hakarete varan cümleler, eminim önceden de olduğu gibi, kimseyi yıldırmayacak, aksine daha da kenetlendirecektir.
Başımıza saksılar yağdığında, basın suçladığında da, bu böyle olmuştur.
Her zaman dediğimiz , omuz omuza bağırdığımız gibi:
Dünya bir yana ESES bir yana.
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 18:39
SENELERDİR BURDAYIZ
KAPALIDA SAĞDAYIZ
ÇEKERİZ BİZLER CEFA
ES-ES İMİN UĞRUNA

YAPTIĞINIZ PLANLAR
ASLA GERÇEKLEŞEMEZ
YAŞIYOR SAVAŞIYOR
KIZILCIKLI TÜKENMEZ...

Clap
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 19:05
Eskişehirspor var ise gruplar vardır çekirdekçiler vardır. Çekirdekçiler bunun farkında inşallah herkesde bunun farkında olur.
BAŞKA ESKİŞEHİRSPOR YOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 19:36
Müsadenizle ben bir özet geçeyim ve artık bu konu küllensin, soğusun...

Kabahat bir kardeşimizin internet ortamına taşınmaması gereken bir fotoyu paylaşıma açmasıdır. O foto buraya taşınır pazar karışır, zaten karışmaya müsait bir yapımız var her daim...

Bizlere düşen...
- Ben Eskişehirsporlu isem; ait olduğum, sevdiğim, değer verdiğim Kulübüme-Grubuma-Renkdaşıma yani camiama zarar gelmesin diye hertürlü dikkatli olmalıyım.
(Konuşmamla, davranışımla, tavrımla, duruşumla, yazılarımla, fotolarımla .......... )
- Burada, dışarıda hata yaparsam ve pişmansam affedilmeli, hata yapılansam affetmeliyim.
- Küçüğüme sevgi, büyüğüme saygı duymalıyım.
- Yazılana, söylenene hemen itibar etmemeli, bilgim olmayan konuda fikir beyan etmemeliyim.
- Olumsuzlukları çözmek için yıkıcı değil yapıcı olmalıyım.
- Grup üyesi kardeşlerimiz başta büyüklerini sonra birbirlerini kışkırtmamalı, bizlerde onlara sabır göstermeliyiz.
( Ne yazıkki çoğu tartışma genç kardeşlerimizin kıvılcımı yakmasıyla başlıyor, her ortamda)
- Eleştirilerimizde %100 emin olmadan konuşmamalı, hakaret etmemeli, alaycı olmamalıyız.

Daha liste uzar gider, başka konu başlığında zaten sayfalarca yazıyor nasıl olmamız gerektiği...

Son kez rica ediyorum. Özellikle grup başlıklarında olmak üzre tüm forumda dışarıya karşı nasıl daha güçlü oluruz, nasıl daha fazla destek veririz diye çaba gösterelim. Birbirimizi aşağıya çekmeyelim. Birbirimize omuz verip büyüyelim. İyi yanlarımızı-eylemlerimizi-icraatlarımızı destekleyelim, kötü yanlarımızıda ele güne rezil olmadan eleştirelim...

Sevgi ve saygıyla...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 19:39
Selim kardeşim yapıcı mesajınız için teşekür ederim bu türlü mesajlara ihtiyacımız var şuan.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 19:41
Eskişehirspor varoldugu sürece KIZILCIKLIDA VAROLACAK yeni gruplar kurulur batar biter (daha öncekiler gibi)
ama KIZILCIKLI HEP DAİM OLACAKTIR
YERİ GELDİ BU İŞİ BU TRİBÜN TEK TABANCA YAPTI YERİ GELDİ YENİ GRUPLAR TARAFINDAN DESTEKLENDİ
ancak bildiğim tek şey var
kızılcıklı hep var oldu ve bütün gruplar kızılcıklıdan ilham aldı
ESKİŞEHİRSPOR TRİBÜN KÜLTÜRÜNDE AYDER VE KIZILCIKLININ YERİ HEP AYRI OLACAKTIR
KİM NE DERSE DESİN  KRAL HEP KIZILCIKLI KALACAKTIR Wink
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 19:46
Alıntı yapılan serdareses

Eskişehirspor varoldugu sürece KIZILCIKLIDA VAROLACAK yeni gruplar kurulur batar biter (daha öncekiler gibi)
ama KIZILCIKLI HEP DAİM OLACAKTIR
YERİ GELDİ BU İŞİ BU TRİBÜN TEK TABANCA YAPTI YERİ GELDİ YENİ GRUPLAR TARAFINDAN DESTEKLENDİ
ancak bildiğim tek şey var
kızılcıklı hep var oldu ve bütün gruplar kızılcıklıdan ilham aldı
ESKİŞEHİRSPOR TRİBÜN KÜLTÜRÜNDE AYDER VE KIZILCIKLININ YERİ HEP AYRI OLACAKTIR
KİM NE DERSE DESİN  KRAL HEP KIZILCIKLI KALACAKTIR Wink

Kızılcıklı yıda Nefer ide Altes ide AYDER ide alkışlar ve asıl amaçlarının Eskişehirspor TARAFTARI nasıl olmalıdırı gösterme yolunda başarılar dilerim. Grupların ve şahısların kendileri övme ihtiyaçlarını zaruret olarak görmekle beraber bu övme başkalarını yerme şeklini almasınada karşıyım sizin bunu yaptığınızı tesbit etme gibi bir gayretim yoktur lakin bunun yapılabileceğini öngörerek bu mesajı yazıyorum.
Herkesin gönlündeki tek büyük ESKİŞEHİRSPOR.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 20:01
Bakınız mesela şimdi Serdar kardeşimin mesajını kullanmak isteyen biri hemen şöyle diyebilir...

- Başka grup üyesi "Ya demek biz batıp gidecez sizmi kalacaksınız ?" ...
- Başka grup üyesi "Siz kralsınızda biz kraliçemiyiz ?" ...
- Eskilerden bir abimiz çıkıp " senin yaşın müsait değil siz yokken biz vardık AYDER" ...

Daha pekçok örnek verilebilir.
Bu sebeple ne yapacağız, önce bu tip mesajlar atmamaya özen göstereceğiz. İlla atan kardeşlerimiz varsa abileri uyaracak.
Diğerlerimizde bu tip mesajlara hemen tepki vermeyecek Ali abi gibi "kendilerini övme ihtiyaçlarını" kabuledilebilir görecek ...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 20:42
Eskişehir gururu Ayder grubudur, zaten Kızılcıklı ordan çıkma, şimdiki Neferde kızılcıklıdan ayrılan arkadaşların kurduğu grup Ayder ve Kızılcıklının yeri çok farklıdır;

Ayder EFSANEDİR;
Kızılcıklı DİRİLİŞTİR;

Hem Nefer Hem Kızılcıklı tribünlerinden olanların içinde Ayder sevgisi başkadır. Tek tribün ve Tek çatı altıda toplanılırsa AYDER çatısında toplanılması en uygun olanıdır.

Her grubun tek amacı vardır Arma Sevgisi, sen, biz, o, şu, sizler, şunlar, bunlar benzetmesi yerine, sadece tek amacımızın ESKİŞEHİRSPOR olduğunu unutmayalım.

Hepimiz Ayderiz, Kızılcıklıyız. Neferiz, Altesiyiz En Önemlisi Biz ESKİŞEHİRLİYİZ.

Saygılar...
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 20:49
Alıntı yapılan santi

Eskişehir gururu Ayder grubudur, zaten Kızılcıklı ordan çıkma, şimdiki Neferde kızılcıklıdan ayrılan arkadaşların kurduğu grup Ayder ve Kızılcıklının yeri çok farklıdır;

Ayder EFSANEDİR;
Kızılcıklı DİRİLİŞTİR;

Hem Nefer Hem Kızılcıklı tribünlerinden olanların içinde Ayder sevgisi başkadır. Tek tribün ve Tek çatı altıda toplanılırsa AYDER çatısında toplanılması en uygun olanıdır.

Her grubun tek amacı vardır Arma Sevgisi, sen, biz, o, şu, sizler, şunlar, bunlar benzetmesi yerine, sadece tek amacımızın ESKİŞEHİRSPOR olduğunu unutmayalım.

Hepimiz Ayderiz, Kızılcıklıyız. Neferiz, Altesiyiz En Önemlisi Biz ESKİŞEHİRLİYİZ.

Saygılar...
ClapClap
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır