eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:00
Yanlış anlama oldu sevgili Tümay, özelden msj atmışsın demek istemedim; bana şayet yazmamı istemiyorsanız buraya yazmak istemezseniz özelden de yazıp, yazma diyebilirsiniz demek istedim. Anlatamamışım, açıklayım dedim. Tümay birlik olmak lazım Tümay. Kadirimi çok incittiler Tümayım. Hoca'yı da çok incittiler. İnan incinen bu insanlar da sizin gibi uykuları dahil ES ES ile yatıp, kalkan gönüldaşlarındır.

Yakınlaşmak durumundayız, antipati değil, özellikle yuvanın dışında yeni yeni sempatizanlar kazanmak, kitlemizi katlamak ve büyük taraftarı en büyük camia yapmak zorunda her ES ESli. Bu hepimizin görevi. Yoksa niye Eskişehirsporluyuz diyoruz ki? Onun için birbirimizi anlayıp, kucaklamaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Kadirim benim zaten canım... Seni de kucaklıyorum, örnek taraftarı örnek tribünü yaratın ES ES aşkına.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:06
kadir abim biliyo yaklaşımı selehattin abimde aşşağı yukarı herkes biliyo alper abi fakat kadir abi olayı nerden nereye getirdi durup duruken abimize laf söledi ve insan sucsuz tabiki sinirlendim..ama bende sizleri abim olarak kucaklıyorum ...herkez tribünler için bişeyler yaparsa yapıcı olurlarsa daha hızlı yol alacağımıza inanıyorum..
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:14
alper abi bazen olaylar münferit çıkıyor, adam kızılcıklı grubuna ilk kez gelmiş yada otobüsüne binmiş bir anda gereksiz bir iş yapıyor bütün olay reislere kalıyor. o yüzden diyorum ki gelin doldurun tribünü sesimiz gür çıksın iyilerin sayısı artmadıkça bu böyle sürüp gidecek.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:19
Muhteşem bir sözdür... Ve inanın en büyük silahtır da aynı zamanda... Delikanlıyım diyeni süt dökmüş kedi yapar, hiçbir gönüldaşım unutmasın lütfen... Eline satır alan:) kardeşlerim hele hiç unutmasın. (Satırla baltayla yürüyenler bize hiçbir zaman erişemedi, biz irtifa kaybetmeyelim yeter.) Sözü unutuyordum...
"Gevşemeyin... Tasalanmayın, şayet inanıyorsanız üstün olan sizsiniz..." (Ali İmran 139) Sağlıcakla kalın...

(Sanal şimdi yanlış anlaşılmasın.. Gevşeğiz, tasalanıyoruz demiyorum. Allah çok büyük, biz birbirimize inanalım sadece... Biz gerçekten hepsinden üstünüz, bunu unutmayalım...)

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:25

........kadirgülen.......... Arkadaş sen bundan sonra maçlarada gelme takım falanda tutma..Tenis kortlarına git, balık tutmaya falan git..İnsanların çok olduğu,rekabetin çok olduğu ortamlarda bulunma..Sen eğer kendin ne istediğini biliyorsan yada amacının ne olduğunu biliyorsan ben bu takımıda trübünüde bırakırım...İlk önce niyetini söyle bize ? 

Tamam satır,döner bıçağı kesici alet her ne ise, bugüne kadar sadece kızılcıklı trübünündemi gördün sen bu aletleri,yada türkiyede sadece bıçaklı olaya kızılcıklımı karıştı ? cezaevinde yatan kardeşimiz zaten suçsuz yere yatarken senin terbiyesiz şekilde 2..3 kez aynı kelimeyi kullanmam nekadar normaldır ? ( Hattini bil, Lafının gittiği yeri bil ) O çocuk suçsuz yere orda yatarken (sırf trübün reisi diye )  sen burada onu bile malzeme olarak kullanmaya kalkıyorsun...
Yıllardır yazıyorum  ama ( Trübüncülük nedir ? bunu sadece anlamak isteyenler anlıyorlar yada sadece kızılcıklıyı görüyorlar..Türkiyede sadece bu trübün varsa tamam ozaman..Herzaman eleştirilere açığız diyoruz ama bizi yerden yere vuranlarada zeytin dalı uzatacak halimiz yok..Biz nasıl hattimizi biliyorsan  ( kadirgülen) gibilerde hattini bilsin artık..Bu farumda yada diğer forumlarda bu trübün çocuklarına hapcı gaspçı diyenlere biz abileri hariç kaçtanesi giripte ters yanıt verdi ? 

kadirgüle ( zamanında bende girdim o trübüne demişsin ama bir  halt öğrenmemişsin arkadaşım...O trübün bir trübün grubudur ve türkiyede bu grup gibi 10 larca trübün grubu vardır..Baksa bir trübüncü tiyosu vereyim, bu hafta sonu fenerin yada beşiktaşın stadının önüne git, orada gözlerinin gördüğü herşeyi buraya yazmazsan eğer benim gözümde sen eskişhirsporlu değilsindir..Dürüstçe yaz arkadaşım buraya ( gruplara kaç bin bilet veriliyor,reislerine kaç bin lira para veriliyor kim ne yapıyor ne ediyor  ( ben onları görmek istiyorum...Bize vr bütün eskişehirspor taraftarına bunları göster..Sonra  ( karşıyaka,göztepe,kocaeli,ankaragücü,beşiktaş,antalya,sakarya,fener, gibi takımların taraftar tarihçesinide incele ondan sonra gel buraya adam gibi yorum yap..Terbiyesizliğin lüzumu yok artık..Bir günden bir güne kızıcıklı hakkında adam gibi bir yorumun oldumu senin..ÜniEses arabada sigarabile içmiyormuş ? ( banane ) içsinler yada sanane ? bunun bizimle ne alakası var ? bununla beraber UniESES bir trübün grubu değildir onuda öğren...
 Zamanında "Cefayı Çeken Trübündekiler Sefayı Süren Forumdakiler" Pankartınında hedefi senin gibilerdi işte..O pankartı unutmamışsın ya O da sana kapak olsun... O pankartın yapılışı (yıl 1996 dan yıl 2005 e kadar  önemli deplasmanlar hariç deplasmana giden taraftar sayısı 100 ü geçmezken bu 100 kişinin en az 75 i kızılcıklı trübünüydü...Uzaktan yazması hoş geliyor..Yıllarca gittik geldik, ne bir şampiyonluk gördük nede adam gibi bir başarı ama yinede gittik yinede gittik..Yaşlılardan Hasan Gül, Patikçi Kadiy amca ,Rhmetli Şaban başkan ve behiç abi her deplasmanın ilk 4 ü geri kalansa 10 münferit olmak üzere kızılcıklı 1 otobüs tü ( Ozamanlar şimdiki neferde içimizdeydi )....Kadirgülen hedefin ne amacın ne... Hadi banada pislik at ? Ben  2005 ten beri adı emniyette trübün lideri olarak geçen birisiyim..Ne özentim var nede çıkarım..Ama ben kızılcıklı trübünden birisiyim..Hadi banada pislik at? şu sun de ? busun de ? bedava bilet de ? kombine de ? hadi de ? diyemezsin beyfendi hiçbir zaman diyemezsin..Çünkü  hiçbir zaman eskişehirspordan başka bir çıkarım olmadı benim..Benim markamda kızılcıklı trübünümde nefer&kızılcıklı ...Demek istediğim o trübünün kapasitesi 2000 kişiyken sen ve senin gibi düşünenler 5 kişinin yaptığını hepimize mal edemez...
Kaç gündür yazmamayım yazmayım diyorum ama sinir oluyor insan..
Ersin Konak
KIZILCIKLI
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:41
kardeşim kaç kere yazacaz burada ben o otobüsteydim ve ne gidiş ne de dönüşte hiç bir olay çıkmadı. maçta bütün herkes koltuk attı. sadece neden bu ihale bize bırakılmaya çalışılıyor anlamadım.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
ÇAĞLAN__KIZILCIKLI Liste gör
Yeni Yazar

ÇAĞLAN
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 19:47
ersin abinin dediklerinden sonra tartısılacak birsey yok ayrıca demişsiniz ya hapcı gaspci o resımdekılerınden bırıde benım sarı sapkalı olan beni bu güne kadar neferli altesli ayderli tüm abilerim kardeşlerim tanır 13 yasımdan berı trıbundeyım ve hapcı gaspcı demıssın ya bu gune kadar benı kör kütük sarhoslugu bırak bir maç sarhos gören hapmıs esrarmıs o tur ıslerın ıcınde goren varsa yazsın... insanları suclamak kolay ama önce bi arastır magazıncıler gıbı benım kendı profılımdekı resmı calıp buraya koymanda yasal bırsey degıl buna emın ol...
su andada çalısıyorum ve evlıyım eger benı dahada tanımak ıstıyorsan gelir birebir muhabbet eder cayımı içersin.. oradaki bıcaklar bos yere kullanılsaydı yagma yapılsaydı bırılerı yaralansaydı o zaman haklı olabılecegın yanlar olabılır ama olmadı... tedbir herzaman gerekli birseydir ben simdiden söylüyorum ankaragücü ve antalya maclarınada o bıcakla gidecem benım abılerımın benım kardeslerımın kafasına tas gelırken yada oldu kı aynı sekılde bıcak cekılırken ben perdelerımı kapatıp oturamam acık acık söylüyorum.. eger sen karsıysan bunlara özel bi araç kirala çiçeklerle git ankaraya bakalım karsılık olarak ne verecekler sana...
belki bilmezsin göremede nevsehırde hazırlık macına sortlarla tisörtlerle rahat bı sekılde gitmiştik ve orada köpek severken köpegi calacagımızı sanan kısılerce saldırıya ugramıstık tek sucumuz yabancısı olmakdı o bolgenın ve ustumuzde o bıcaklar yoktu ve cok arkadasımla bırlıkte yara almıstık keske yanımda bırseyler olsaydıda kendımı yara almayacak sekılde savunsaydım.. bırseylerı arastırıp buraya resım eklemek yerıne ınsanların mazısınıde arastır bedavadan içeride yatan karısını annesını aılesını gerıde bırakan ve tek sucu trıbunun önculugu yapmak olan ınsanlarada dil uzatmaya kalkma sıcak cayını yudumlarken bılgısayarın basında otururken yazmak cok kolay ama kımseyı tanımadan ısmını agzına alma... burada nefere ve bıze her sekılde anti sempatik bakan herkeze seslenıyorum bıze her konuda mualefet oluyorsunuz ya serseri berdus yazıyorsunuz ya bızım bu kadar acıgımızı arayacagına bu kadar mualefet olacagınıza ESKİŞEHİR YÖNETİMİNE olmus olsaydınız bu kadar acıklarını arayıp onlara mualefet olsaydınız bu sekılde olmazdı ıcınde bulundugumuz durum...
ayrıcada belesci ceplerinden beş kurus cıkmayan insanlar demişsiniz ya bu gune kadar deplasmanlarda harcadıgım mıktarları benı tanıyan ınsanlara sorabılırsın eger arastırmacı bı yanın varsa... buda kombine numaram : 3200

lütfen artık konuyu kapatalım.. bırakında önümüzdeki maça istanbul belediye macına bakalım kirletmeyin konuyu...
KıSkANıR sEnİ KaLaN 80 ŞeHiR EYY ŞaNLI EsKiŞeHiR.....
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 19:56
Söz gümüşse sukut altındırmı desek ne desek...
Ortalığı yangına çevirmek ne kolay, birimiz bir laf edecek bir foto koyacak, diğerimiz savunmaya geçip ardından saldırı yapacak, sonra biri çıkıp tam ortalığı yatıştıracak, son anda bir sözü olan daha gelip silbaştan diyecek...

Şimdi bende çeşitli konu başlıklarına geçmişten günümüze hikayeler ve resimler yerleştireyim sonra kenara çekilip seyredeyim...

Yapmayın etmeyin. Önce nazım geçer kardeşlerime diyeyim, hep söylüyorum fevri olmayın, kelimeleri iyi seçin, kötü yazacağınıza hiç yazmayın. Okuyun geçin. Ne haklı çıkarsınız haksızsanız nede haksız olursunuz haklıysanız...
İyi icraatlere devam, yılmak yok...

Samimiyetine inandığım dostlara ise ettiğimiz sözler kendimize zarar veriyor, yanlışları düzelmeye çalışanlara destek olacağımıza köstek oluyoruz. Konular kayıyor, bizi sevmeyenlerin istedikleri oluyor. Dışarıdan alacağımız yaranın mislini kendimiz açıyoruz...

Konuşurken dikkatli olalım desek eleştirmeyelimmi deniyor, yapmayın desek sadece bizmi yapıyoruz deniyor. Zeki olun açık vermeyin desek salakmı diyorsun denecek. Birbirimizi anlamamak adına veya yanlış anlamak adına gösterdiğimiz çabayı tersine göstersek çok hızlı yol katederiz...

Sevgi, saygı, hürmet...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
BuTeO Liste gör
Yazar

BuTeO
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 20:03

biz heryerdeyiz siz artık bazı deplasmanlara gelmeyin....

Salıverin Herkezi Üstümüze Gelsinler K I Z I L C I K L I
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 20:06
Beyler tehditler falan hoş olmuyor. Herkes insan gibi meramını anlatsın.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır