eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:32
Alıntı yapılan esesim

Arada bir bölünmek iyidir :)

Çoğalma varsa bölündükçe, bin parçaya bölünelimTongue
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:52
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Hatalardan ders alarak tekrarlamamak en güzelidir ve kızılcıklıda kendine yakışanı yapacaktır.Eleştirilerimiz yıkıcı değil yapıcı olmalıdır.
Fakat Kızılcıklı bunu yapacak gibi de görünmüyor. Döner bıçaklı, satırlı fotoğrafa Tümay abinin yaptığı yorumu okudum, şaşırdım. Yani fotoğrafı, o arkadaşların o hallerini, satırla, döner bıçaklarıyla maça gitmelerini meşru hale getirmiş neredeyse. Gerçi şimdi yazıyı değiştirmiş, sadece "." var mesajda. Her neyse, işin vahim yönü, o arkadaşlar maça neden o kesici aletlerle giderler, neden bunu fotoğrafla facebook hesaplarında yayınlarlar, işin ilginç yanı bu. O otobüstekiler de nasıl buna müsaade ederler ya da bu ortamdan nasıl rahatsız olmazlar, daha da ilginç. Çünkü birilerinin o arkadaşlara maça gittiklerini, böyle şeylerin taraftarlık olmadığını anlatmaları, liderlerin uyarmaları, gerekiyorsa deplasmana götürmemeleri gerekiyor ancak Kızılcıklı liderleri -en azından birisi- bunu neredeyse normal bir şeymiş gibi yazıyor buraya. Bizde eski Kızılcıklı'yı özlüyoruz ancak Kızılcıklı'nın düzelme gibi bir eğilimi yok maalesef. Tüm Kızılcıklı'yı kastetmiyorum. Kızılcıklı'nın içinde de elbette hiçbir olaya bulaşmayan, olması gerektiği gibi deplasman gidip gelen taraftarlar vardır ancak elimizdeki görüntünün tümü öyle değil maalesef.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:14
Edit.

KKŞ
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:17
Şunu açık söylemek isterim ki belki o dönerler o satırlar Bursa deplasmanı için çok gerekli değildi ama; 30. hafta bu görülenin çok daha fazlasını göreceğimizden emin olabilirsiniz...
Nefer
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:19
Bir foto koydunuz, BKŞ'yi kendi içinde böldünüzLOL, yetmedi BKŞ ile KKŞ'yi papaz ettinizLOL

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 14:52
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Hatalardan ders alarak tekrarlamamak en güzelidir ve kızılcıklıda kendine yakışanı yapacaktır.Eleştirilerimiz yıkıcı değil yapıcı olmalıdır.
Fakat Kızılcıklı bunu yapacak gibi de görünmüyor. Döner bıçaklı, satırlı fotoğrafa Tümay abinin yaptığı yorumu okudum, şaşırdım. Yani fotoğrafı, o arkadaşların o hallerini, satırla, döner bıçaklarıyla maça gitmelerini meşru hale getirmiş neredeyse. Gerçi şimdi yazıyı değiştirmiş, sadece "." var mesajda. Her neyse, işin vahim yönü, o arkadaşlar maça neden o kesici aletlerle giderler, neden bunu fotoğrafla facebook hesaplarında yayınlarlar, işin ilginç yanı bu. O otobüstekiler de nasıl buna müsaade ederler ya da bu ortamdan nasıl rahatsız olmazlar, daha da ilginç. Çünkü birilerinin o arkadaşlara maça gittiklerini, böyle şeylerin taraftarlık olmadığını anlatmaları, liderlerin uyarmaları, gerekiyorsa deplasmana götürmemeleri gerekiyor ancak Kızılcıklı liderleri -en azından birisi- bunu neredeyse normal bir şeymiş gibi yazıyor buraya. Bizde eski Kızılcıklı'yı özlüyoruz ancak Kızılcıklı'nın düzelme gibi bir eğilimi yok maalesef. Tüm Kızılcıklı'yı kastetmiyorum. Kızılcıklı'nın içinde de elbette hiçbir olaya bulaşmayan, olması gerektiği gibi deplasman gidip gelen taraftarlar vardır ancak elimizdeki görüntünün tümü öyle değil maalesef.
kesinlikle meşru bi hale getirdiğim falan yok tabiki görüntü hoş değil ama allah için söleyin hangi otobüste resmi cekildi veya cekilmedi buna benzer kareler yoktuve kesinlikle normalmiş gibde göstermedim ama sadece bizim değil herkezin butarz yanlışarı olduğunu söledim ....şimdi 5 tane 18 yaşındakicocuğun fotosu ile tüm kızılcıklıyı nasıl yargılıyosunuz ...birkaç gündür böle nefer sayfası allak bullak kızılcıklı sayfası allak bullak kimse çözüm yolunda değil anca burda yazanlar yüklenme soyutlama yolunda yazılar yazıyolar ...bazı kişiler ise eleştirinin dozunu kaçırıp neler yazıyolar eğer düzelme ve gerekli tedbirleri alma konusunda hiç uğraşmasa idik bizlerde usulsüz yazılara usülsüz cevap lar verebilirdik...ve tekrar sölüyorum yıllardırda söledi bu kadar bilinçlisiniz bukadar bilgisiniz yüksek eskişehirspor bilincindesiniz neden yıllardır davet ettiğimiz bi toplantıya katılıp çocuklar şunlar yanlış v.b gencleri bilgilendirmek için konuşma yapmıyorsunuz..hem sitelerde rezil oluyoz diysunuz neden ozaman eleştirilerinizi yüz olan ortamlarda yapmıyorsunuz....kimse kusura bakmayın bizde at gözlüğü yok yannışa da doğru diyecek halimiz yok yanlışımızda yüzümüze toplantımıza katılıp söleyenede tek lafımız olur oda teşekkürler...peki bayadır okuyorum siteyi ama pk cevap yazmıyorum neden hep kötü yanlarıyla eleştirliyo tüm tribünler tribün çocukları eskişehirin kaka çocuklarımı hiç mi iyi bişey yapmadılar bu güne kadar veya iyi yapılan işlerin neden konusunun üstünde durulmuyoda 3 5 kişinin yaptığı yanlış işleri tüm gruba mal edip neden bu kadar üstünde duruluyo.....kimse unutmasın kızılcıklının eskişehirspor için yaptıklarını kimse göz ardı edemez ettirmeyizde...değişimdeyiz şuan ama boyacı küpü değil tribün daldır kova cıkar bu kadar kolay değil bu işler ...dışardan herkese davulun sesi hoş geliyo yada boş geliyo....lütfen bırakın kızılcıklı ile uğraşmayı değişimdeyiz...şu anda yeterince herkes köstek oluyo..destek te zaten kimseden istemiyoz biz başımızın çaresine bakarız...değiştiğimiz günü de herkez görecek ...peki bgün atıp tutanlar ozaman acaba alkışlayacakları..(şimdi alkışlarızx tabi diyenler olacak eski sayfalara bakın aynı yazıyı başka konu için yazdım farkı gördüler bırakın alkışlamayı hemen başka bişey bulup yazmaya başladılar)....değişimde olmasa idik eskişehir in sizin tabirinizle asi çocukları olan kızılcıklı     nefer ile birleşmezdi...şimdi herkez şapkasını önüne koysun düşünsün herkez kendiiçindeki mahkemesini yapsın görecekki 18 li yaşlarda illaki bu tarz hataalr yapılmıştır bu lafım bizlerde büyük bizleri eleştiren abilerime düşünün acaba siz hep hatasız mı büyüdnüz buyaşa yanlışsızmı geldniz ....kaç tane genci karşınıza alıp konuştunuz nelerin iyi veya kötü olduğunu anlatamaya calıştınız ............
   belirtmek isterim ne normal hayatta ne de burada ne hiç bir büyüğümü incitecek laf ve harekette bulunmadım eğer bu yazımdada sürçe lisan olduysa şimdiden affola...saygılarımla    kızılcıklı tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 15:10

Değişimin sonucunu hepimiz özlemle bekliyoruz. Tribün düzeldiğinde bırakın alkışlamayı, çoğu kişi tribüne dönecektir. 

Ayrıca hala o çocukları masum gösterme derdindesiniz. Biz de 18 yaşında olduk ama deplasmana giderken elimize satır ya da döner bıçağı almadık hiç. Yazılacak çok şey var ama neyse. Bakalım, değişim ne yönde olacak, tribünler düzelecek mi, bekliyoruz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan KaRa

Değişimin sonucunu hepimiz özlemle bekliyoruz. Tribün düzeldiğinde bırakın alkışlamayı, çoğu kişi tribüne dönecektir. 

Ayrıca hala o çocukları masum gösterme derdindesiniz. Biz de 18 yaşında olduk ama deplasmana giderken elimize satır ya da döner bıçağı almadık hiç. Yazılacak çok şey var ama neyse. Bakalım, değişim ne yönde olacak, tribünler düzelecek mi, bekliyoruz.
çocukları masun falan gösterme derdim yok şuçlular bunu yüzlerine bile söledim ama sen hala aynı anlayıştasın güzel kardeşim...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 15:16
erkan kardeşim sen bu yazıları beni tanımadan yazıyosun yazılcak cok şey var dedin buyur gel yakında bir toplantı olacak sen benim davetlim olarak katıl yazılcakları yüzümüze söle
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 15:34
kardeşim kızılcıklıya atıp tutuyorsunuz madem gelin tribüne iyilerin sayısı arttıkça kötülerin sayısı azalır, hem elinizi taşın altına koymuyorsunuz hemde dışarıdan laf söylüyorsunuz. Kızılcıklı tribünündeki tek kriter takım için bağırmanızdır.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır