eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:41

Edit.

KKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:45
Hocam, eleştirmeyelim mi yani..
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:50
Alıntı yapılan Baba

Alper abi sırf foto üzerine konuşmak istemiyorum sadece...
Ancak sana şahsi olarak soracağım abi habertürk gazetesinde yazılarını ve araştırı yazılarını severek okuyoruz sizden ricam abi bir gazeteci olarak sadece bizim değil ancak türkiye'nin bu sorununu biraz ön planda tutsanız sayfalarınıza yansıtsanız güzel olmaz mı ?
Sırf yazılarını takip ettiğimden söylüyorum abi...
Çünkü bu fotodakilerde benim kardeşlerim,,stad da birbirini yiyende kardeşim elin ankaragüçlüsü bile aynı vatan toprağında kardeşim ve ben gençliğin böyle olaylarla bozulmasına çok üzülüyorum artık değişme zamanımız gelmedi mi ? Eğer gücün yeterse biraz da sayfalarına bunları taşımanı rica ediyorum abi fotoyla vs vs ile değil sadece yazılarınla saygılar
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:57
Silahla cebelleşirsen, kurcalarsan ya kendini ya karşıdakini vurursun. Karşındaki de sen de bir yere kadar önem taşır. Ama olay, senle ya da karşındakiyle bitmez. Dilden dile dolaşır, basın yazar, siteler çizer ve faturayı BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR CAMİASI öder. Ben camiamın bu şekilde anılmasına karşı olduğumu söylüyorum sadece.

Bunun ötesi herkesin kendi tercihidir, kendi doğrusudur. Ama camiayı yüceltmek ve yükseltmek, bu biçimde olmaz güzel kardeşim. Olsaydı, 100 yılı deviren AG, bir yerlerde olurdu. Bizim yaşımızın iki katına sahipler, bizle boy ölçüşebilirler mi? ASLA... Bu kareler bana üzülerek söylüyorum onları hatırlatıyor. Hiçbir gönüldaşıma yakışmaz, ben yakıştırmıyorum şu duruşu...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:58
foto konusu hakkındaki olay şudur, ag olayından sonra sanal ortamda aglilerin atıp tutması bursada olacağız benzeri açıklamaları gibi ortalığı geren mesajlarına karşılık alınmış tedbirdir, sonuçta oldukça gergin olabilecek bir deplasman olabilir anlayışı herkeste hakimdir, ama o aletlerin hepsi otobüste bırakıldı ve stata falan sokulmadı, ayrıca yolda yağma, sağa sola pislik yapma gibi hiç bir olay olmadı adam gibi gittik adam gibi geldik, bursa deplasmanı garip bir deplasmandı herkes barut fıçısı gibi olmuştu iyisi ile kötüsü ile geride kaldı, tabi bundan sonra fotoraftakilerle ilgili karar daimi ve tümay reislerindir. Fotodakiler ile ilgili olarak söyleyeceklerim o fotodaki genç kardeşlerimiz hiç bir olaya karışmamışlardır.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:09
Kızılcıklıda Neferde bizimdir bizim grubumuzdur yıllardır takımımızı içerde dışarda başarıyla temsil etmişlerdir her insan hata yapabilir önyargılarımızı kırarak yaklaşmalıyız olaylara.Hatalardan ders alarak tekrarlamamak en güzelidir ve kızılcıklıda kendine yakışanı yapacaktır.Eleştirilerimiz yıkıcı değil yapıcı olmalıdır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:10
Sevgili Kadir; burada maksadımız nedir!?
Elbetteki Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci çerçevesinde bazı olumsuzlukları gidermektir. Hepimiz aynı sevda ve aynı amaç uğrunda buradayız. Fakat bazı şeyler "Ol" deyince olmuyor. "Otobüslerde duran" bu biçak ve satırlardan en büyük darbeyi yemiş olan ve bu sebepten dolayı 2 senedir kırgınlığım geçmedi ve ne Eskişehir'e ne de maçlara gitmeyen birisi olarak yazıyorum bu satırları.

Yıllardır burada birbirimize yazıyoruz, laf sokuyoruz, gider yapıyoruz vs vs vs... Ne değişti!? Değişen hiçbir şey yok. Şunu hiç kimse inkar edemez ki, özellikle son 1 içinde Murat Diri, Tümay ve Daimi Özdemir'in buradan takip edebildiğim kadarıyla önemli çabaları var. Son olarak yaşanan bir şeyden misal veriyorum: Murat Diri Bursa maçı öncesinde bir mesaj yayınladı. Hepimizin çok takdir ettiği bir mesaj, kavgaya, gürültüye, küfüre geçit yok denilen bir mesaj. Peki o mesaja bir bakar mısın kaç kişi destek olmuşuz!?

Tümay ve Daimi Özdemir'in de zaman zaman bu şekilde açıklamaları oldu. Kaç kişi destek oldu!? Şimdi şu fotoğraf sebebiyle veryansın ediyoruz. Bu fotonun savunulacak bir yanı olmayabilir. Ancak veryansın etmemizin de bazı şeylerin değişmesi amacımıza hizmet etmediği çok açıktır. Benim acizane önerim bir süre bu kötü görüntüleri gözardı edip yapılan iyi şeylre elimizden geldiğince destek olalım. Biz yanınızdayız diyebilelim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:14
Alıntı yapılan Baba

Elbette eleştirelim Alperim. Ancak eleştirilerimizi sonuç almak üzerine kuralım. Sonuç alınmayacak bir eleştiri bence havanda su dövmektir. Tıpkı ikinci eleştirel yazın gibi.

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:24
KIZILCIKLI, BKŞ'yi böldü...LOL
7/24 izlenen ve Türkiye'nin en aktif 3 futbolsever sitesinden biri olan forumumuzdaki karenin gönüldaşlarımıza zarar vermemesi için değerli MOD'lardan kaldırılmasını öneriyorum. TFF'nin, emniyetten fişleme talebini hepimiz biliyoruz, bu hassasiyetle bu öneride bulunuyorum. Yanlış anlamaya sebebiyet vermemesi dileğiyle, herkese selam...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:28
Arada bir bölünmek iyidir :)

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır