eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 01:43
Alıntı yapılan armani26

[QUOTE=otomatikkapi]Cem Yılmaz vari cevaplar aklıma geliyor :)...
Otobüste bulduk gösteriyorduk :)...
Çocuk yaştan beri silah meraklısıyım (taşırım demeyelim) efendiliğimi bozmadım...
Ha böylede çekilmiş bir kare resmimide bulamazsınız oda ayrı...
[/QUOTE Kızılcıklı grubu eski ayderden sonra eskişehirspor tribünlerinin gözbebeğidir.. kimseye eskişehirspor  tribünlerini ezdirmediler kimseye teşekkür etmediler ..kimseden özür dilemediler ..helal olsun..

senin mesajlarını yakından takip ediyorum. sürekli nefere laf sokma çabası içindesin ve anladığım kadarıyla kızılcıkladasın.. bizimle alıp veremediğin nedir çok merak ettim.. tribünlere nifak mı sokmaya çalışıyorsun..

Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 01:48
bu mesajımı yazmamın sebebi bu arkadaşın nefer sayfasındaki yazılarıdır. buradaki yazılarıyla hiçbir ilgisi yoktur. yanlış anlaşılmasın
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 01:48
Alıntı yapılan ekundem

Alıntı yapılan armani26

[QUOTE=otomatikkapi]Cem Yılmaz vari cevaplar aklıma geliyor :)...
Otobüste bulduk gösteriyorduk :)...
Çocuk yaştan beri silah meraklısıyım (taşırım demeyelim) efendiliğimi bozmadım...
Ha böylede çekilmiş bir kare resmimide bulamazsınız oda ayrı...
[/QUOTE Kızılcıklı grubu eski ayderden sonra eskişehirspor tribünlerinin gözbebeğidir.. kimseye eskişehirspor  tribünlerini ezdirmediler kimseye teşekkür etmediler ..kimseden özür dilemediler ..helal olsun..

senin mesajlarını yakından takip ediyorum. sürekli nefere laf sokma çabası içindesin ve anladığım kadarıyla kızılcıkladasın.. bizimle alıp veremediğin nedir çok merak ettim.. tribünlere nifak mı sokmaya çalışıyorsun..

Şurası doğru bundan 10 sene öncesi kızılcıklıya takılırdım.. sen kimsinki  beni  takip ediyorsun..benim kimseyle alıp veremediğim yok ..sadece gerçekleri söylüyorum... 
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 02:23
Erdal hocam Eskişehirsporun Neferlerindendir...
Konuyu bilmiyorum ama kolay kolay birini uyarmaz...
Kızılcıklı-Nefer'in Altes'in Ayder'in gerçek mensuplarının tek sevdası Eskişehirspordur...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
kurtulus26 Liste gör
Yazar

KURTULUŞ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 03:43
 Armani26

Bence söyleme hiçbirşey senin söyleyeceklerinle hareket etmiyoruz çünkü mantıklı değilsin
Sen zaten bir yalansın Birde Erdal hocama karşıda saygılı konuş.  
niyetiniz hep aynıdır ortalığı karıştırmaktır ...
Gerek yok böyle şeylere.
NEFER
Yukarı
ÇAĞLAN__KIZILCIKLI Liste gör
Yeni Yazar

ÇAĞLAN
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 10:59
bu güne kadar gittigimiz deplasmanlarda cok yara aldık cok sey yasadık.. sizi bilmiyorum ama biz taşlanırken bakmadık indik kendımizi koruduk.. yeri geldi bizden büyük abilerimizin otobüslerini koruduk simdi kalkıp buraya resim koyarak arastırmacı gazetecılık yapmaya gerek yok.. bursada bıze karsı bı durum olmadı sonuc olarak o bıcaklarda o otobusden dısarıya hıc cıkmadı bu kadar basıt.. onumuzde antalya macı var ben gene alacam yanıma duyrulur eger ıstersenız resımde cekerım gene koyarsınız sıtelere yakaladık kızılcıklı cocuklarını dıye ama antalyada da aynı sekılde bıze bı hareket gelmedıgı surece.. ama gelırsede ben tas yerken oyle perdelerımı ortup oturacak sonradan ınternete gelıp yakınıp yakınım soyle terbıyesızlık yaptılar sunu bunu yaptılar dıye yazmak yerıne ıner otobusden otobusumude renkdaslarımıda elımden geldıgınce korumaya bana tas atanlarıdanda gerı yapmasını saglamaya calısırım.. devam edıp herseye bı suclu bulmaya kabahat aramaya....
özür dileriz görüntü içinde... ama arkadas ortamında dolasan bı resmı kopyalayıp buraya koymakda etık degil..  neyse isteyen varsa baska resımlerımde var onlarıda koyabılırsınız
KıSkANıR sEnİ KaLaN 80 ŞeHiR EYY ŞaNLI EsKiŞeHiR.....
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:27
Ya ülkemizin gerçeklerini görmüyoruz, ya da kendi kendimizi yerden yere vurmak için fırsat kolluyoruz. Şurada yayınlanan fotoğrafı görünce "bir arkadaş kavga öncesi ya da sonrası bunu çekmişte yayınlamış iyi olmuş" diye düşünmüştüm. Halbuki durum değişikmiş. Bir paylaşım sitesinde paylaşılmış bir foto. Öyle kavga falan da yok kimsenin bu kesici aletlerle birilerini doğradığı falan da yok...

Tüm dünya ayağa kalkmış "Barış, kardeşlik, dostluk " mesajları veriyor ama bir taraftanda en iyi silahları temin edebilme yarışına giriyorlar. Dünya barışı için sınırsız silahlanma! Caydırıcı güç...

Hiç kimse kalkıp da "Vay efendim S.E. bunları savunuyor" diye serzenişte bulunmasın. Bu fotoğrafın bu şekilde yayılması bence bir hatadır. Sadece hata. Kendileri açısından bir hatadır. Bu insanlar uzun zamandır iyi bir şeyler yapma çabasındalar. Kızılcıklı&Nefer'in bu çabalarına dönüp bakmayanlar şu fotoyu altın madeni bulmuş gibi kullanıyorlar. Ülkemizde bir tribün kültürü vardır ve bu kültürün içinde bu satırlar da vardır. Bu tüm ülkenin sorunudur. Ne zaman ki topyekün bir arınma başlar o zaman ben de bu arkadaşların bu tarz davranışlarını eleştirebilirim.

Kızılcık & Nefer'in uzun zamandır mücadelesini verdiği temiz tribün ve birlikte olma çabalarına birileri nifak sokmaya çalışıyor olabilirler. Kızılcıklı & Nefer bu nifaklyara karşı uyanık olmalı ve bugüne kadar sürdürülen çabalara zeval gelmesine mani olmalıdırlar.

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:31
Edit.
KKŞ
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:33
Cry
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:40
Bir olalım, iri ve diri...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır