eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:04
artık bu forma altında dökeceğin ter için başarılar dilerim inş. senide bizide allah utandırmaz hoşgeldin...
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
06 esk 26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı 06 esk 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:05
Böyle takım kurulmaz arkadaş....toplama,kiralık adamlarla nereye kadar.....Öz değerlerimize dönmezsek gelecek sezondan itibaren yine sıkıntıya düşeriz.....
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:08
satın alma opsiyonu bizde , istersek sezon sonunda bonservisiyle alabiliriz
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:10
Alıntı yapılan ZEFEX

Aydın yetenekli bir futbolcu ancak dünyayı ben yarattım havasında olan bir futbolcudur.Eğer ayaklarını yere sağlam basmasını sağlamaz bir taraflarını kaldırısak bize faydadan çok zarar verir.Bu konuda taraftarada büyük yük düşüyor.

Ayrıca hava atmayı çok seven yönetimin futbol ailesine 3,5 yıllık opsiyon terimini kazandırmasıda güldürdü beni.Acaba diyorum nasılsa biz bu sene ligi 7 ile 11. sıralar arasında bitireceğiz   3,5 aylık bir oyunucuya masaraf yapmasaydık da sene sonunda iyi bir transfer için kullansaydık bu parayı daha iyi olmazmıydı.
Tebrik ederim değişik bir bakış açısı aydın kumaşı iyi bir oyuncu fakat zafer abinin dediğide mantıklı ayrıca iyi bir aydını gs bize yedirmez

Bu arada yönetim iyi korkmuş tezahuratımızdan kongre yakın diye ne yapacaklarını şaşırdılar ama köprüyü geçeseye kadar diye düşünüyorum
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:11
Erkan Zenginden daha yararlı olacağına eminim.Eğer sağ açıkta bu ikiliden biri olacaksa mutlaka ilk tercih Aydın Yılmaz olmalıdır.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:15
Camiamıza hayırlı uğurlu olsun...
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı redangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:18

Takımımız gerçekten gençleşti bir de iyi yönetilse neler yaparız bu ligte...

KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
ascabuk Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı ascabuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:18
kiralık topucdan neden korkuyorsunuz eğer siz aldığınız adam iyi çıkmazsa asıl ondan korkun elimizde patlar aydın yılmazın opsiyonu bizde kendini beğendirirse alırız yok iyi topçu değilse zaten zarar etmiş olmayız.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:22
Sağ açıkta sorunumuz vardı o da Aydın Yılmaz'ın gelmesiyle son bulacak inşallah.İnşallah kendini beğendirip,başarılı bir dönem geçirirde tamamen renklerimize bağlarız...
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 12:28
Alıntı yapılan ascabuk

kiralık topucdan neden korkuyorsunuz eğer siz aldığınız adam iyi çıkmazsa asıl ondan korkun elimizde patlar aydın yılmazın opsiyonu bizde kendini beğendirirse alırız yok iyi topçu değilse zaten zarar etmiş olmayız.

evet tam ben de bunu düşünüyorum. opsiyonu bizde, sezon sonunda işimize gelirse bonservisini alacağız, yok uyum sağlamaz bekleneni veremezse almayacağız bukadar basit
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır