eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:22

Hoş geldin Aydın.Hayırlı olsun Camiamıza.Opsiyon hakkı bizde mi acaba.

Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:22
hemde 2 buçuk değil 3 buçuk yıllığına yazıyor sakarya gazetesinde nerede yanlış var burdamı gazetedemi acaba
ölümüne eses
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:27
Bu müthiş bir süpriz  hayırlı uğurlu olsun camiamıza  eminiim bu forma sana çok yakışıcakkk sen de ona göre oyna hadi görelim aydın aydınlat ESESimizi
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:29
ümit karan için de karanlıktan aydınlığa demiştik ama ümitin hiç bir aydınlık yarattığını göremedik bu güne kadar bakalım inşallah aydın yararlı faydalı bir işler yapar yüzümüzü güldürür
ölümüne eses
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:30
Aydın yetenekli bir futbolcu ancak dünyayı ben yarattım havasında olan bir futbolcudur.Eğer ayaklarını yere sağlam basmasını sağlamaz bir taraflarını kaldırısak bize faydadan çok zarar verir.Bu konuda taraftarada büyük yük düşüyor.

Ayrıca hava atmayı çok seven yönetimin futbol ailesine 3,5 yıllık opsiyon terimini kazandırmasıda güldürdü beni.Acaba diyorum nasılsa biz bu sene ligi 7 ile 11. sıralar arasında bitireceğiz   3,5 aylık bir oyunucuya masaraf yapmasaydık da sene sonunda iyi bir transfer için kullansaydık bu parayı daha iyi olmazmıydı.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:35
Koray'ın önünda iyi bir Aydın Yılmaz olursa o kanat tutulmaz. Tabi önce çalışsın Erkandan formayı alsın. İyi o kanatta rekabet oldu.
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:36
[QUOTE=ZEFEX]Aydın yetenekli bir futbolcu ancak dünyayı ben yarattım havasında olan bir futbolcudur.Eğer ayaklarını yere sağlam basmasını sağlamaz bir taraflarını kaldırısak bize faydadan çok zarar verir.Bu konuda taraftarada büyük yük düşüyor.
 Zafercim merak etme Youla dan sonra yoğurdu üfleyerek yiyecektir büyük taraftar,ben Aydın ın hayatın gerçeklerini görerek burada hareket edeceğine inanıyorum.Aydın ın kumaşı belli yeterki  sadece futbola konsantre olsun.
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:43
sezon sonuna kadar kiralık ama telefona msj geldi gsmobileye bonservis opsiyonlu olarak kiralık verilmiş.

Fanatik te yer alan bi gs linin msjı... onun klüp hattına gelen bilgi en doğrusudur sanırım.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:48
aydın fayadalı olur ama düşündüğüm şey şimdi aydın bu dönemde gayet başarılı oldu bizde seneye takasta kullanabilir mi gs bize sormadan opsiyonda böle bişeyde var mı ki?
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 09:59
Alıntı yapılan esgüvenes

aydın fayadalı olur ama düşündüğüm şey şimdi aydın bu dönemde gayet başarılı oldu bizde seneye takasta kullanabilir mi gs bize sormadan opsiyonda böle bişeyde var mı ki?

Yani olabilir sonucta önümüzde Burak Yılmaz örneği var.Bizde iyi oynar sonra gs takasta kullanır bir miktar para verilir bize gider.Ama bunları konusmak için cok erken hele bi gelsin oynasın...Umarım faydalı olur.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır