eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kuyucu86 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürkan ŞEN
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı kuyucu86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 02:58
hayırlı olsun umarım bonservisini alabiliriz sene sonunda
BUGÜNE KADAR İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR !!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 02:58
Alıntı yapılan EsBaskent

Aydının imza töreni ve Halil Başkanın açıklamaları :

Aydın Yılmazı alırız dedik, dediler ki gelmez... neden ? Galatasaray şu kadar para ister, Aydının şöyle alacakları var falan filan... Sevgili kardeşimi çağırdım dedim Aydıncım ne düşünüyosun sen bizim için? Seve seve gelirim başkanım EsEs'e seve seve gelirim dedi. yeterki Galatasaray kulübünden işimi hallet başkanım o büyük taraftara o camiaya seve seve gelirim dedi. Arkadaşlar Aydınla 3.5yıllık bi nikah kıyacaz birazdan, Aydın buraya büyük işler yapmaya geldi. Aydının transferine gece geç saatlerde Galatasaray kulübünden çıktık bi balıkçıda oturduk Galatasaraylı idarecileri de çağırdık Sevgili Adnan Polatla Adnan Sezgine de bu transfer için teşekkür ediyorum. Sevgili arkadaşlar Aydın bundan sonra 3.5 yıllığına Eskişehirsporun bu kutsal formanın bu büyük camianın oyuncusu hayırlı olsun hayırlı... Sevgili Aydın Yılmazla pazarlığı bitirdik sorduğu iki şey oldu. Başkanım dedi hedefimiz ne ? Hayırdır Aydın ne istiyosun? Ben dedi bi Türkiye Şampiyonu olursak şunu artırmanı isterim Fortis kupasını alırsak bunu isterim uefaya gidersekte şunu isterim. Ben hedefli geliyorum Eskişehirspora dedi. Öyle mi canım kardeşim? İnşallah Türkiyenin en iyi ortasahası bizde olacak arkadaşlarımız inanarak geldi. 2 yarı ligde sürprizler yapmaya devam edecez. Tekrar Aydın hayırlı olsun diyorum ve imzalıyoruz

Aydın Yılmazın imza töreninde buna benzer şeyler duyabiliriz

Ahahahahaha Big%20smile 1 saat önce Aydın Yılmaz transferini duyduktan sonra arabada bu konuşmadan aklımda kalanları Emre Angı'ya söylemiştim Big%20smile
Nefer
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 03:06
Çağları'ın yazısını görünce aklıma geldi.

Geçen gün 2 tane gazetede birden TAPUSUNU ALMAK  lafını gördüm.Gazeteler kendileri yazmış,alıntı değil, biri gese için biri denizlispor için.Hey büyük başkan ne diyeyim, güzel futbolumuza güzel deyimler sokuyorsun.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 06:15
Alıntı yapılan mehmet_40

HAYIRLI UGRULU BURAK YILMAZ GITTI AYDIN YILMAZ GELDI
INSALLAH BURAK YILMAZDAN DAHA IYI OYNAR TAKIMA KATKI SAGLAZIN YETER:D

orası kesın kardesım :D

Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı redangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 07:14
1-2 hafta önce ara transfer başlığına yazmıştım Aydın YILMAZ ı bence Sezer den sonra büyük transfer
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
Nakkarecizalim Liste gör
Yazar

Esref özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Nakkarecizalim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 07:37
İyi bir ortasaha.Camiamıza hayırlı olsun.
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesliqkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 07:54
'Aydın'lık Eskişehir
ESKİŞEHİRSPOR, G.Saray'ın genç oyuncusu Aydın Yılmaz'ı renklerine kattı. G.Saray "Aydın Yılmaz'ı sezon sonuna kadar satış opsiyonlu olarak kiraladık" açıklamasını yaparken, Eskişehir 2. Başkanı Mesut Hoşcan, Aydın ile 3.5 yıllığına anlaştıklarını söyledi. Aydın bugün Eskişehir'e gidecek.
Tarih 02-02-2010 SaLı
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 08:14

Başarılı olur umarım.Burak Yılmaz'dan daha iyi olacağı görülüyor.Umarım yanılmam.Sakatlık sorunu olmazsa faydalı olacağına inanıyorum.

Hoşgeldin Aydın...
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
f600 Liste gör
Yazar

yavuz
Yer: Turkey
  Alıntı f600 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 08:18
Camiamıza Hayırlı Uğurlu Olsun.Aydın Yılmaz Oleyyyyy
ALEMDE KRAL,TRİBÜNDE KRAL,ESKİŞEHİR ADAMIN ...!
Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
Yer: Turkey
  Alıntı pelitahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 08:34
clubümüze hayırlı uğurlu olsun, sakatlıklar ile uğraşmaz ise çok faydalı bir transfer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır