eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:03
bu transfer en umutlu olduğum transfer.başarılı olacaktır
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:03
bakalım rıza hocamız oynatacakmı aydın gs den hazır gelecek ...
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
mehmet_40 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: remscheid
  Alıntı mehmet_40 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:05
HAYIRLI UGRULU BURAK YILMAZ GITTI AYDIN YILMAZ GELDI
INSALLAH BURAK YILMAZDAN DAHA IYI OYNAR TAKIMA KATKI SAGLAZIN YETER:D
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:09
Alıntı yapılan menderes26

ilk maçta oynatmaz sanırım...Neden;
Çünkü transfer ettiğimiz oyuncu hazır değil der...

Yukarı
EsMexEs Liste gör
Yazar

ERTUG ÜSTÜNEL
Yer: Meksika
  Alıntı EsMexEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:09
Alıntı yapılan menderes26

Arkadasim bildigim kadariyla Aydin su an sakat,gelir gelmez oynayacak durumda degil.
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:17
Her 3 haftanın 2sinde sakat olan futbolcu şöyle hesaplarsak kalan 15 maçın ancak 5'in de oynar.
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 01:55
Aydının imza töreni ve Halil Başkanın açıklamaları :

Aydın Yılmazı alırız dedik, dediler ki gelmez... neden ? Galatasaray şu kadar para ister, Aydının şöyle alacakları var falan filan... Sevgili kardeşimi çağırdım dedim Aydıncım ne düşünüyosun sen bizim için? Seve seve gelirim başkanım EsEs'e seve seve gelirim dedi. yeterki Galatasaray kulübünden işimi hallet başkanım o büyük taraftara o camiaya seve seve gelirim dedi. Arkadaşlar Aydınla 3.5yıllık bi nikah kıyacaz birazdan, Aydın buraya büyük işler yapmaya geldi. Aydının transferine gece geç saatlerde Galatasaray kulübünden çıktık bi balıkçıda oturduk Galatasaraylı idarecileri de çağırdık Sevgili Adnan Polatla Adnan Sezgine de bu transfer için teşekkür ediyorum. Sevgili arkadaşlar Aydın bundan sonra 3.5 yıllığına Eskişehirsporun bu kutsal formanın bu büyük camianın oyuncusu hayırlı olsun hayırlı... Sevgili Aydın Yılmazla pazarlığı bitirdik sorduğu iki şey oldu. Başkanım dedi hedefimiz ne ? Hayırdır Aydın ne istiyosun? Ben dedi bi Türkiye Şampiyonu olursak şunu artırmanı isterim Fortis kupasını alırsak bunu isterim uefaya gidersekte şunu isterim. Ben hedefli geliyorum Eskişehirspora dedi. Öyle mi canım kardeşim? İnşallah Türkiyenin en iyi ortasahası bizde olacak arkadaşlarımız inanarak geldi. 2 yarı ligde sürprizler yapmaya devam edecez. Tekrar Aydın hayırlı olsun diyorum ve imzalıyoruz

Aydın Yılmazın imza töreninde buna benzer şeyler duyabiliriz
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
runonadif Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı runonadif Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 02:21
Alıntı yapılan EsBaskent

Aydının imza töreni ve Halil Başkanın açıklamaları :

Aydın Yılmazı alırız dedik, dediler ki gelmez... neden ? Galatasaray şu kadar para ister, Aydının şöyle alacakları var falan filan... Sevgili kardeşimi çağırdım dedim Aydıncım ne düşünüyosun sen bizim için? Seve seve gelirim başkanım EsEs'e seve seve gelirim dedi. yeterki Galatasaray kulübünden işimi hallet başkanım o büyük taraftara o camiaya seve seve gelirim dedi. Arkadaşlar Aydınla 3.5yıllık bi nikah kıyacaz birazdan, Aydın buraya büyük işler yapmaya geldi. Aydının transferine gece geç saatlerde Galatasaray kulübünden çıktık bi balıkçıda oturduk Galatasaraylı idarecileri de çağırdık Sevgili Adnan Polatla Adnan Sezgine de bu transfer için teşekkür ediyorum. Sevgili arkadaşlar Aydın bundan sonra 3.5 yıllığına Eskişehirsporun bu kutsal formanın bu büyük camianın oyuncusu hayırlı olsun hayırlı... Sevgili Aydın Yılmazla pazarlığı bitirdik sorduğu iki şey oldu. Başkanım dedi hedefimiz ne ? Hayırdır Aydın ne istiyosun? Ben dedi bi Türkiye Şampiyonu olursak şunu artırmanı isterim Fortis kupasını alırsak bunu isterim uefaya gidersekte şunu isterim. Ben hedefli geliyorum Eskişehirspora dedi. Öyle mi canım kardeşim? İnşallah Türkiyenin en iyi ortasahası bizde olacak arkadaşlarımız inanarak geldi. 2 yarı ligde sürprizler yapmaya devam edecez. Tekrar Aydın hayırlı olsun diyorum ve imzalıyoruz

Aydın Yılmazın imza töreninde buna benzer şeyler duyabiliriz  
Bence bu açıklama olayı fazla uzadı.her transferde makarası dönüyor.Tamam ilk zamanlar komik oluyodu hep beraber gülüyorduk ama artık sıkmaya başladı.Sadece senin yazın için sölemiyorum yanlış anlama.Hee bu arada Aydın Yılmaz takımımıza satın alma opsiyonu bizde olmak üzere yarım sezon kiralık olarak katılmış 3.5 yıllık bir anlaşma için imza töreni yapılmasına imkan yoktur..
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 02:25
Başkan şov yapmayı severse her transferde de böyle makaralar döner. Neyse uzamasın konu. Aydın Yılmaz hayırlı olsun...
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 02:32
Hadi hayırlısı bakalım alt yapısı sağlam gibi umarım faydalı olur..
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır