eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:03
Alıntı yapılan kzlckl

arkadaşlar oragnizasyonumuzda baya bi yoğunluk var....herkesin erken gelmesi bizler içn iyi olur hareket 8:30 da fakat 8 de otobüslerimiz dolmaya başlayacaktır..8:30 da kesin hareket edilecektir.......TÜMAY
Abi tam adres neresi oluyor 2 kişi qeliyoruz...
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:04
Alıntı yapılan esesliqkn

Alıntı yapılan kzlckl

arkadaşlar oragnizasyonumuzda baya bi yoğunluk var....herkesin erken gelmesi bizler içn iyi olur hareket 8:30 da fakat 8 de otobüslerimiz dolmaya başlayacaktır..8:30 da kesin hareket edilecektir.......TÜMAY

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Eti Plaza önü kardeşim.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:06
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan esesliqkn

Alıntı yapılan kzlckl

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Eti Plaza önü kardeşim.
İsim yazdırmamıza gerek varmı otobüs ücreti ne kadar yrn geliyoruz
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:09
Tam net bilgim yok kardeşim. Yer konusunda yardımcı olmaya çalıştım. Yarın Tümay Reis'in de dediği gibi 8 gibi orda olmaya çalışın. İsim yazdırmaya gerek yok sanırım. Tümay Reis net bilgi verir.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
BuTeO Liste gör
Yazar

BuTeO
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 21:04

bursaya gelecek abilerim ve kardeşlerime hayırlı yolculuklar 3 puanı alıp kutsal topraklara dönecegizSmile

Salıverin Herkezi Üstümüze Gelsinler K I Z I L C I K L I
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 18:00
Maçla ilgili başlıkta yazmıştım ama arada kaynamış aynı yazıyı buraya da alıntı yapıyorum.

Alıntı yapılan kadirgulen

Ben artık defalarca dile getirmekten bıktım ve benim gibi yüzlerce renktaşımızın olduğunu düşünüyorum. Koltuk kırmak demek birbirimizi yaralamak demek, milli servet demek, rakip taraftarın bize olan saygısını kaybetmek demek, emniyet güçlerini gereksiz yere tahrik etmek demek. Tribünde eskilerden yenilerden çok sayıda tribün lideri vardı: Tatar Mustafa, kardeşi Kerem, Daimi Özdemir, Kubilay, Murat Diri, Tümay, Erkan…….. Ellerinden geldiğince koltuk kıranlara engel olmaya çalıştılar,  bu konudaki çabalarına saygı duyuyorum. Ama yukarıda isimlerini saydığım liderler, kendi aramızda kavga çıkaran tiplere ki bunlar her maçta aynı kişiler, iki tokat çarpıp dışarı atmaktan yada bunları polise teslim etmekten aciz insanlar mı? Burda özellikle Yavuz Orhan’ı ayrı tutuyorum, dün yanlış yapan en yakını bile olsa cezalandırmaktan çekinmedi.
KKŞ
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 18:48
Kadir bizim otobüsün öyle bir şöförü vardı ki Bursa polisi yanında melek kaldı adamın, istesek bile fazla gelemedik.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 18:51
o kadar fazla gerginlik olduki bunda alına malubiyetinde etkisi yokdesek yalan olur fakat hiç bir kavganın sebebini ve kişileri bilmeden de cezalandırmak sizce ters değilmi ...........hangisine yetişektik aynı anda 3 kavga cıktı 1 kavgayı bir bire bir biliyorum bende içinde bulunmak zorunda kaldım ayırdığım 10 kişinin içinden cıkardığım adam kalktı bana tekme attı ve o insan herhangi bir grupta bile değil bıkarın kendi grubumu ben fedarkarlık yapıp onu ayırcam o bana tekme atcak öyle bi dünya yok...kavgalardan bir tanesi liseli kızılcıklıy la münferit kişiler tarafından yaşandı sebebi ise sesi kısılana kadar bağıran çocuklara daha fazla bağımaları için yapılan sözlü hakarettir  hakareti eden ne lider ne bir başkası ölesine gelmiş maça alkollü bir kaç kişi ....tribün camiasında bilinirki kendi abilerinden başka kimse alt tayfalara hakaret edemez ederse kavga cıkar hele bide haksız yere....gercekten o tribünün abise veya lideri olan kişi de zaten kendi yanındaki kardeşlerine hakaret etmez kültür kuraları içerisinde uyarıda bulunur...tabiki kavgayı iyiye yormuyorum (kendi aramızda veya başkasıyla)fakat burda nick bile olmayan 3 kişi yan yana gelmiş alkollü kişilerin sebeb olduğu kavgayıda gencecik içi eskişehirspor için kıpır kıpır olan  okul harçlığı ile maça gelen kardeşlerimize mal edilmesine üzülüyorum ...saygılar tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 18:59
ayrıca kızılcıklı olarak yolda yada başka biyerde herhangi bir olay çıkmadı adam gibi gittik adam gibi geldik, stat girişinde bilet konusunda yaşanan, maça girişte yaşanan olaylar insanları gerdi olaylarda biraz bunların etkisiyle oldu garip bir durumdu herkes kuruldu olmayacak olaylardan gereksiz kavgalar çıktı. Maçta ise en çok bağıran liseli kızılcıklı idi kendilerini kutlarım ama biraz daha sakin olmayı öğrenmeleri gerekir.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 20:16
Bundan 10 sene önce kadar kızılcıklı tribününe takılırdım şu anda açık tribüne gidiyorum.Kızılcıklı eski ayderden sonra en sevdiğim ve sempati duyduğum bir tribündür.Gerçekten sayı olarak azalmaya başladılar ama bu geçici bir durum diye düşünüyorum.Kızılcıklı tribünü bu durumu bence haketmiyo inşaallah daha iyi yerlere gelirler daha da büyücekler ama tek başına eski kızılcıklı gibi..Kızılcıklı bitmez ve bitmemeli bence.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır