eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 12:39
Tebrikler Özgür. Maçtan önce çok kısa bir süre izleyebildim. Gayet güzel konuşuyordun inşallah tekrarı olur da izleriz tamamını.
Bursasporlu arkadaş hal ve hareketleriyle bana nedense çok sevimsiz geliyor. Nedendir bilmiyorum sevemedim gitti.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
FtH26 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı FtH26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 13:04
Alıntı yapılan oner

Tebrikler Özgür. Maçtan önce çok kısa bir süre izleyebildim. Gayet güzel konuşuyordun inşallah tekrarı olur da izleriz tamamını.
Bursasporlu arkadaş hal ve hareketleriyle bana nedense çok sevimsiz geliyor. Nedendir bilmiyorum sevemedim gitti.
ClapClapKendini Büyük Göstermeye Çalışıyor abi Her Lafa atlıyor Angry 
Ağızlardan ve Yüreklerden Haykırırcasına ; 1 Kere değil 1000 Defa :
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es..!
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 13:06
dün maçtaydım,gecede iş olunca izleyemedim,paylaşım yapılırsa çok sevincem vallah Big%20smile
FOREVER-ESES
Yukarı
FtH26 Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı FtH26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 13:09
Alıntı yapılan pasacocuk

dün maçtaydım,gecede iş olunca izleyemedim,paylaşım yapılırsa çok sevincem vallah Big%20smile
Abi geçen haftanın warConfused dün gece izledim bende özetini  
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 13:36

Önce Ömer şimdi Özgür, gençlerimiz sağlam çok şükür. Sanki kırk yıllık program konuğu gibiler. Terbiyeli, seviyeli tavırları, sağlam duruşları, akılcı konuşmaları, zeki davranışları ile bizlerin gururu oldular.

Teşekkürler Özgür...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
FtH26 Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı FtH26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 13:51
Alıntı yapılan otomatikkapi

Önce Ömer şimdi Özgür, gençlerimiz sağlam çok şükür. Sanki kırk yıllık program konuğu gibiler. Terbiyeli, seviyeli tavırları, sağlam duruşları, akılcı konuşmaları, zeki davranışları ile bizlerin gururu oldular.

Teşekkürler Özgür...

ClapClapClap
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 15:19
6 Şubat Cumartesi günü yine 13:10 itibariyle yayında olan Yenilsen de Yensen de programına katılıyorum. Yine evimizdeki maça denk geldiği için izleme konusunda sıkıntı olacaktır.. Yayın için gittiğimde hem önceki yayının kaydını talep etmeyi düşünüyorum, hem de o gün yayınlanacak olan bölümün..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 15:22
diğer yayını siteyede koymamışlar ya,izleyemedik.dediğin gibi yine maçta olucaz özgür,bu konuda yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim
FOREVER-ESES
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 16:09
Yahu gene mi maç gününe denk geliyor Unhappy Ben daha ilk bölümünü izleyemedim. CryCryCry
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 16:13
özgür kardeşim bizi güzel bir şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem yok ancak bu haftaki olaylarda konuşulacak sanırım olurda bursalı bize yüklenmeye kalkarsa onların buradaki kırdıkları koltukları wcdeki yaptıklarını  zararları gerekise bir foto yanında bulundursan iyi olur diye düşünüyorum çünkü heryerde biz haksız duruma düşmekten çok bıktım gerginliği arttırabilir yinede sen bilirsin başarılar kardeşim 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır