eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 21:09

Sabahın 7 sinde gişenin önüne gelip, büyük özveriyle otobüsümüzdeki arkadaşların hepsine bilet alan,biletleri bekleme noktasına getiren,kahvaltılarımızı ayarlayan Erkan'a çok teşekkür ederim.Sayesinde maçı izleyebildik.Otobüsümüzde ve maçta bizimle olan arkadaşları da kutluyorum.Gerek yolculukta gerek maçta en küçük problem yaşanmadı. 

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 22:11
Alıntı yapılan tarık26

Sabahın 7 sinde gişenin önüne gelip, büyük özveriyle otobüsümüzdeki arkadaşların hepsine bilet alan,biletleri bekleme noktasına getiren,kahvaltılarımızı ayarlayan Erkan'a çok teşekkür ederim.Sayesinde maçı izleyebildik.Otobüsümüzde ve maçta bizimle olan arkadaşları da kutluyorum.Gerek yolculukta gerek maçta en küçük problem yaşanmadı. 

Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.En büyük pay Bizlerin yaklaşık 50 kişinin maça girmesi için  fedakarlık yapıp kendisinin arıza yapan aracının başında kalarak maça girememesinden dolayı tüm alkışlarımız Clap teşekkürlerimiz Erkan Bey e dir.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 22:31
Evet sağ salim eve gelmek güzel birşey abilerim yalnız bursa bile bizi bu kadar beklemiyormuş ben bütün arkadaşlarımı ve akrabalarımı teşvik ettim ne varki ilk defa gelen arkadaşlarım bile  şaşırdı çünkü bilet en büyük sorun ortaya çıktı çok ayıp oldu yani sağlıklık olsun ne olursa olsun girdik destekledik yalnış olan tekşey koltukların atılması yerine protesto yapılmalıydı ragip ilk 11 e alıcak adam mı sezgin koray  hepimizi üzdü yenilsende yensende  ama ister istemez kendime hakim olamıyorum  ve çok kızıyorum ...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 22:34
Arkdaşalr 3. goolü yedikten sonra direk aşşa indim ve wc olduğu yerlerde sivil polisler ve güvenlikte çalışan arkadaşlarla konuşma fırsatım oldu. Diyorlarki bana sizin kadar sağlam gelen daha olmadı hatta ankaragücü  bile böle gelemiyor dedi helal olsun size ve tam destekleyende sadece siz varsınız dediler ve en yakın zmanda  rıza hoca ile yollarınızı ayırın dmneyi unutmadılar bejeke den 2 futbolcu alıyorsunuz 6 puanı neden veriyorsunuz dedi bende ama lütfen bilinçli düşünün dedim iveşanın tek hatasından yedik dedim ve sustular. 
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 00:03

hayırlısıyla gittik geldik

BU KONU BAŞLI AYNEN SÖYLE : SENİ YANLIZ BIRAKIRMIYIZ...

bu yazım bugün bursaya yapılan tür organizasyonlara ve gelenlere; siz deplasmana gelip tribünde maç seyretmeyi SENİ YANLIZ BIRAKMADIK DİYORSANIZ onu uşakspor taraftarıda yapıyor.

tribüne gelen otobüsler içinde en önce girenlerdenim girdiğimde tribünün yarısından fazlası dolmuştu ve daha o türübünde arkadan gelen 10 otobüsten sadece bi otobüs vardı GENÇLERİN bir bölümü dışarda kaldı. olabilir tamam hepimiz aynı renklerin peşindeyiz seni beni bizi sizi yok AMA ALLAH AŞKINA SUSMAYIN deplasmana seni yanlız bırakırmıyız diye geliyorsunuz maçı seyrediyorsunuz. bağırmıyorsunuz destek "0"

sağ tarafta 10 tane ankaralı var onlar iki el kol sallıyo vay ankaranın vay geçmişini bu kadar acizmisiniz bu kadar cocuk musunuz hiçmi eskişehir tribünlerinden nasip almadınız 10 TANE ADAM EL KOL YAPIYOR DİYE BAĞIRIYON !!!!!!!! ES ES İNİN DESTEĞE İHTİYAÇI VAR SUSUYON BU NASIL ZİHNİYET!!!!!!!!....      40 YAŞINA gelmiş adam gençlere arkadaşlar kardeşlerim bırakın muhattap olmayın kale almayın takım için buradayız onlara sövmek için değil diyeceğine küfürlü besteyi kendi başlatıyor etrafımdaki arkdaşları kardeşlerimi muhattap almayın bırakın 10 tane adamı diye susturyorum ama benim 40 yaşındaki abim küfürlü beste başlattırıyor senindemi kulağını ben çekeyim. abi yapma etme muhattap alma diyeyim 

biz asayiş toplama yerinden cıkarken statada doğru (paşa selim abi geldi) texas tribün lideri arkadaşlar hoş geldiniz dedi paçasından bi tomar bilet cıkarıp içeri girdi. bizim taraftara vermek üzre emin olun selim abi o biletleri almasa otobüslerle gelen o gençlerin coğu dışarda kalırdı tribünde yaş ortaşlaması 40 olurdu adam gençlerde girsin demiş biletleri almış ama aynı gençler küfürlü beste giriyor bursayla ne dost olalım ne ne kardeş nede düşman ama bide aynaya bakalım biz gelen o biletler sayesinde tribüne giren arkdaşlar neler yaptılar

adam maç boyu bağırmamış sesi daha kısılmamış maç sonu ekmeği peşinde koşan kantincilere bile sövüyor ne denir buna 

takımı yanlız bırakmamak deplasman tribününde maçı seyretmekse destek olmamak ama rakibe küfürlü besteye CANI GÖNÜLDEN EŞLİK ETMEKSE ben bundan sonra yokum. bu bursa deplasmanıda olabilir fb.gs.bjk,konya antepte olabilir takımın bi önemi yok

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 03:03
Alıntı yapılan estuna

hayırlısıyla gittik geldik

BU KONU BAŞLI AYNEN SÖYLE : SENİ YANLIZ BIRAKIRMIYIZ...

bu yazım bugün bursaya yapılan tür organizasyonlara ve gelenlere; siz deplasmana gelip tribünde maç seyretmeyi SENİ YANLIZ BIRAKMADIK DİYORSANIZ onu uşakspor taraftarıda yapıyor.

tribüne gelen otobüsler içinde en önce girenlerdenim girdiğimde tribünün yarısından fazlası dolmuştu ve daha o türübünde arkadan gelen 10 otobüsten sadece bi otobüs vardı GENÇLERİN bir bölümü dışarda kaldı. olabilir tamam hepimiz aynı renklerin peşindeyiz seni beni bizi sizi yok AMA ALLAH AŞKINA SUSMAYIN deplasmana seni yanlız bırakırmıyız diye geliyorsunuz maçı seyrediyorsunuz. bağırmıyorsunuz destek "0"

sağ tarafta 10 tane ankaralı var onlar iki el kol sallıyo vay ankaranın vay geçmişini bu kadar acizmisiniz bu kadar cocuk musunuz hiçmi eskişehir tribünlerinden nasip almadınız 10 TANE ADAM EL KOL YAPIYOR DİYE BAĞIRIYON !!!!!!!! ES ES İNİN DESTEĞE İHTİYAÇI VAR SUSUYON BU NASIL ZİHNİYET!!!!!!!!....      40 YAŞINA gelmiş adam gençlere arkadaşlar kardeşlerim bırakın muhattap olmayın kale almayın takım için buradayız onlara sövmek için değil diyeceğine küfürlü besteyi kendi başlatıyor etrafımdaki arkdaşları kardeşlerimi muhattap almayın bırakın 10 tane adamı diye susturyorum ama benim 40 yaşındaki abim küfürlü beste başlattırıyor senindemi kulağını ben çekeyim. abi yapma etme muhattap alma diyeyim 

biz asayiş toplama yerinden cıkarken statada doğru (paşa selim abi geldi) texas tribün lideri arkadaşlar hoş geldiniz dedi paçasından bi tomar bilet cıkarıp içeri girdi. bizim taraftara vermek üzre emin olun selim abi o biletleri almasa otobüslerle gelen o gençlerin coğu dışarda kalırdı tribünde yaş ortaşlaması 40 olurdu adam gençlerde girsin demiş biletleri almış ama aynı gençler küfürlü beste giriyor bursayla ne dost olalım ne ne kardeş nede düşman ama bide aynaya bakalım biz gelen o biletler sayesinde tribüne giren arkdaşlar neler yaptılar

adam maç boyu bağırmamış sesi daha kısılmamış maç sonu ekmeği peşinde koşan kantincilere bile sövüyor ne denir buna 

takımı yanlız bırakmamak deplasman tribününde maçı seyretmekse destek olmamak ama rakibe küfürlü besteye CANI GÖNÜLDEN EŞLİK ETMEKSE ben bundan sonra yokum. bu bursa deplasmanıda olabilir fb.gs.bjk,konya antepte olabilir takımın bi önemi yok

Clap Clap Clap İnsanları soğutuyorlar işte ...Confused
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:18
Bu tarz organizasyonlar olduğu sürece Deplasmana devam....
Teşekkürler Erkan,Tarık hoca,Şahin ABİ,Mehmet ABİ ve tüm ekip
Destek vermeye devam Hep Birlikte.....
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:38
Organizasyonları düzenleyenlerden Allah razı olsun. Bozüyük'de yanlış yerde indim ama onun haricinde her şey çok güzeldi:) Biletlerimizi ayarlayan Erkan Abiye çok teşekkürler. Statta arkamızda oturan Şahin Abiye de hoş sohbeti için teşekkürler. İkinci yarı kayboldu gerçi ama neyse artık:) İyi ki tatilimde sizinle deplasmana gelmişim:)
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:38
Clapdeplasman yükünü  çeken tarık hoca ve erkan kardeşimize teşekkür ederiz.

SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:56
tarıkcan   şu amblem işini  görüşelim.
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır