eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

EsEs'imizin Duvar Kağıdı sorunu.Yardım!!

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: EsEs'imizin Duvar Kağıdı sorunu.Yardım!!
    Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:27
Değerli Forum üyeleri..
Forumda gereksiz konu başlıklarının açılmasından ne kadar rahatsız olunduğunun farkındayım.
İlk görüşte başlığa bakarak bu konunun da gereksiz bi konu olarak anlaşılmamasını rica ediyorum.
Değerli forum üyeleri bahsetmek istediğim konu şudur ki ESKİŞEHİRSPOR'umuza
ait gerek resmi sitemizde gerekse dergimizin sitesinde bir wallpaper
 arşivinin bulunmaması.
Sıkıntım şudur ki;
ben ve benim gibi ESKİŞEHİRSPOR'umuza ait photoshop çalışmalarında bulunan gönüldaşlarımın
yeterli kalitede, örnek vermek gerekirse 2000*2000 gibi büyüklüklerde kaliteli fotoğrafları
bulamamasıdır.
Türkiye'de bulunan birçok kulubün resmi sitesinde bu arşivleri bulmak çok kolay.
Eğer kimseden eksik kalır bi yanımızın olmadığını düşünüyorsak bu konudada kimseden eksik kalmamamız gerektiğini düşünüyorum.
Çok basit bi örnek vermek gerekirse
google a girip eskişehirspor wallpaper yazarsanız ne kadar saçma fotoğrafların çıktığına şahit olursunuz.
Türkiye'den kimseyle kendimizi kıyaslamak istemediğim için google a birde manchester united wallpaper yazarsanız çıkan tasarımların ve fotoğrafların kalitesine ve
güzelliğine sizde hayran kalırsınız..
Diyebilirsiniz ki man u bi dünya kulübü bu kadar yüksekten uçmaya ne gerek var?
Size cevabım şu olur ki emin olun gerekli kaliteli fotoğraflarla eşdeğer çalışmaları ben ve
benim gibi bu kulübe gönül veren photoshop becerisi olan gönüldaşlarımızda gerçekleştirebilir.
Bu uğurda çalışma yapmadım mı? YaptımWink
Ama bi arpa boy yol katedemedim..
Birlikten kuvvet doğar.
Sizlerden istediğim bu konuda bana destek olmanız ve hiç değilse resmi sitemiz ve dergimizin sitesine çekilen fotoğrafların arşivlerinin paylaşılması.
Belki de yerel gazetelerinin spor servisleriylede konuşulup onlarında böyle bir çalışma yapmasını sağlayabiliriz.
eses içerikli foto ve video bölümünde bundan bahsetmek istemedim çünkü bahsetmek istediğim konu çok farklı umuyorum ki anlayacaksınız..
Çünkü ne eses içerikli foto ve videolar konusunda ne de maç fotoğrafları konusunda istediğim fotoğraflara ulaşmam mümkün olmuyor.
Ve bir önerimde forumun üst kısmında bulunan

bu kısıma bir wallpaper bölümü eklemek ve sadece futbolculara,antreman görüntülerine,futbol müsabakalarına ait KALİTELİ fotoğrafların eklenmesi.
bu kısımda ki galeri kısımıyla bu eksiğimizi giderebileceğimizi düşünüyorum.
Kulübe,dergi yöneticilerine ve yerel basına yakın gönüldaşlarımın yardımlarını bekliyorum.
Umarım bu eksiğimizide el birliği ile aşacağız.
Konuyu açma yerim önemli bi konu olarak gördüğüm için bu bölümdedir.
Yanlış olarak değerlendirilirse gerekli kısma taşınabilir.
Şimdi den yardım ve destekleriniz için teşekkür ederim
biliyorum ki beni bu yolda yanlız bırakmayacaksınız.

eses içerikli fotoğraf ve videolar konusuna eklediğim bir kaç fotoğraflada güzel işlerin yapılabileceğini görmeyen gönüldaşlarıma göstermek için bikaç fotoğraf eklemek istiyorum

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:30
doğru söylüyorsun kardeş.
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:40
Haydi bakalım photoshop'cular iş başa düştü..
Hersey ESESİM'iz icin..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:45
Güzel bi konu başlığı ancak paylaşımı olan arkadaşların emeğine teşekkür ederim, paylaşımlardaki imzalar çok dikkat çekici oluyor genelde görüntü kirliliğine yol açıyor benim kanımca. Tabiki emeğe ve emek sahibine saygımız var ama dikkat edilmesi bir konu
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 20:29
konuyu hem güncellemek hemde yardımı dokuncak birileri yokmu öğrenmek istiyorum... kendi basıma bi yere varamayacagım:((
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 21:47
allah rızası için şu ecderhaları kertenkeleleri falan kullanmayın çalışmalarınızda.
lütfen yani rica ediyorum. Smile

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 22:16
Ben Photoshop'u üç aşşa beş yukarı kullanıyorum hani wallpaper yapcak kadar değil hani böle arada ders içerikli anlatımlı yazılar olursa bizde yararlanalım :)
KaanOZTRK
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 22:31
  @Mc_PrOdAtOr
  Senin ve Burak`in (26BK222
) calismalarini begeniyle takip ediyorum, daha once Buraklada bu konu hakkinda konustugumuzda oda bu sorunsaldan bahsetmisti, bence dergimizin foto muhabirleriyle irtibata gecip onlardan bu konu hakkinda yardim alabilirsin, onlarin sana yardimci olacaklarindan eminim.

Artik bizde kaliteli wallpaperlara kavusmak istiyoruz Smile

Bu vesileyle, saatlerini bu amac ugrunda bilgisayar karsisinda gecirip bizlere guzel wallpaperlar sunan tum arkadaslara tesekkur ediyorum, calismalarinizi bilgisayarlarimizda gururla kullaniyoruz.

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 23:05
Futbolcularimizin boyut fotograflari yokmu?
Bu fotograftaki gibi:
http://www.footballpictures.net/data/media/1/Ronaldinho.jpg
(Tum boyut fotograf, hic bir yani kesik olmadan)

Boyle fotograflar bulabilirseniz, oyuncularimiz icin guzel Duvar Kağıtları yapmaya calisirim.
Bu arada Turkcemize sahip cikalim diyoruz ve Wallpaper diye bir kelime kullaniyoruz bunun Turkcesi de var: Duvar Kağıtları/ Duvar Kağıdı Wink
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 23:16
Facebook Eskişehirspor sayfası için resim lazım arkadaslar..bu işten anlayan biri benimle irtibata geçebilirmi..
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır