eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA Kayseri'ye de Gider..!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
Online Durum: Offline
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 17:43
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bana gelemedim diye msj atanlara kontörüm olmadıgı için mesaj atamadım ama buraya giren insanlar oldukları için yazayım dedim 2 den
2.40 a kadar bekledim  kimse gelmeyince bende beklemedim fazla kim nasıl gider kimle gider bilmiyorum zaten eskişehirden espartayla bi organizasyon yapmak zor;)
şu günden sonra bende gitmiyeceğim zaten gidersemde atlarım bi otobüse yekten giderim..
pankartı isteyen varsa biz %1000 gitcez asarız diye gelip alsın benden ugrasmıyacagım ben artık..

Hacım sen dün herkese mesaj atmışsın, 14.30'da orda olun diye. Bana ufuk söyledi msn 'den. Sonra foruma bakınca gördüm yazdığını. (Mesaj gelmedi bana) O sırada da Nefer'den arkadaşla konuşuyordum, bursa deplasmanı için. Burağa söyledim, böyle bölye neferle gidermiyiz, kabul etmeyen olurmu dedim, oktaya soralım mı dedim. "Gerek yok kardeşim sen kesin ayarlarım diyorsan problem yok" dedi bana. Bende tamam ayarlarım dedim. Sonrada "kimse ilgilenmiyor bu işle, yarın yavuz'u erteleriz eğer nefer'i ayarlarım dersen" dedi, bende ayarlayacam hacım tamam dedim. Daha sonra burak sana bu konuyu belki söyler belki söylemez yada unutur diye , facebook'ta - msn'de bekledim ama açmadın. Kontörümde yoktu. Benim söyleyeceğim bu kadar hacım. Eğer kırdıysam seni yada başka bişey için... k.bakma, özür dilerim....

€Sparta
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 17:53
hacı kimseye kırılcak küscek değilim iletişim eksikliği olmustur böyle olmustur bu sefer ama hep bu böyle + benim face yok hacı;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 17:57

hacı kimseye kırılcak küscek değilim iletişim eksikliği olmustur böyle olmustur bu sefer ama hep bu böyle + benim face yok hacı;)
  İnan bekledim seni, foruma biyere mesaj yazar yada msn açar diye. Öyle aklımda kalmış hacı, facebook'ta resim etiketlerken fln... :)

€Sparta
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 17:58
Alıntı yapılan ÜniEsEsEsparta

İnan bekledim seni, foruma biyere mesaj yazar yada msn açar diye. Öyle aklımda kalmış hacı, facebook'ta resim etiketlerken fln... :)
zan altında kalıyorum sonra hacı ondan belirttim zaten EmbarrassedWink
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 18:07

Alıntı yapılan ÜniEsEsEsparta

zan altında kalıyorum sonra hacı ondan belirttim zaten EmbarrassedWink
Anladım demek istediğini hacım..Embarrassed Gittinmi sen derneğe ?

€Sparta
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 19:00
Ben bugun 14.34 de migrosun önündeydim 14.41e kadar durdum hiçbir Allahın kulu olmayınca bende sinirlendim.Hatta gidip kendi adımı yazıdırıcaktım başka organizasyonlara.Ben gidicem kardeşim tek kişi de olsa sözümde durucam o Bursa'ya gidicem.Gerekirse gider pankart açarım olmazsa ESPARTA atkımı açarım ama gidicem.Ortada bi nefer mevzumuz var bir de yavuz mevzumuz var herkes gidelim diyor ama neyle gidiceğimizi kimse bilmiyor.Şurda kalmış 3-5 gün.Bugun toplanaMAMA saatinden sonra tümay abiyle karşılaştım.Durumu anlattım buyrun gelin dedi.Cuma günü kişi sayısını tümay abiye söylüyecem.Bizden böyle giderse bi cacık olmaz.Gelmek isteyen olursa beraber gideriz.Hadi kalın sağlıcakla..Wink

Hayır anlamadığım mevzu hem gidelim diye millet galyana geliyor adını yazdırıyor.İcraata geldimi bir cacık yok.Esparta da Melih elini taşın altına koyar bizler yatarız.Adam aracı ayarlar önümüze sunar bizler de gidiyoruz diyoruz.Kimsenin umrunda değil yoksa otobüs ayarlamak vs uğraşmak.Bende uğraşmıyorum oda buda şuda gerçek sorun burda...

Hayırlısı olsun....
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 19:11
Mura abi'yle irtibata geçmiştim.Cevap gelmiş.Buyrun gelin diyor .Kısacası Nefer organizasyonunu takip edelim.Wink

Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 19:13

Beyler bilindiği gibi bursa deplasmanı var önümüzde. €Sparta olarak bursaya da gidelim dedik. Kenidimizin araç tutması maliyet açısından biraz fazla olacağı için deplasman otobüslerin herhangi birisine atlayıp gidelim dedik. En son olarak Nefer deplasman otobüsü olarak kararlaştırdık. Nefer'den kurtuluş abi ile konuştum ayarladım. Otobüste yağma vb.. şeyler kesinlikle yok.( Kurtuluş abi kesin söylememi istedi, bilmeyenler için. Murat abininde konuşması var bu konuda. ) Orda bilet sıkıntımızda olmayacaktır. Biletlerimiz ayrılmış olarak gideceğiz. Önceki sayfalarda yazılan isimler eğer hala geleceklerse şuan için 15 kişiyiz. Ben tekrar orda isimleri yazdıranlarla irtibata geçip kesin listeyi yapacam. Onun haricinde katılacak arkadaşlar varsa; 0 542 437 01 07 telefonumdur. Arasınlar yada facebook'tan - msn adresimden bişekilde ulaşırlar. Ücretse 10Tl arkadaşlar....

Önümüzdeki gün yada cuma günü toplanıp hem ücretleri toplarız hemde sorunları tartışırız...( En çok sorun burda yaşanıyor, bunu çözüme kavuşturmamız lazım. ) Yeri ve saatini hepimiz için ortak biryer belirleriz...Detayları burdan ve mesaj ile bildiririz...ESparta.!!!

€Sparta
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 19:28
Can kardeşimizin de yardımıyla yerimiz belirlendi.Herkesin üyeliği var arkadaş şu sitede biraz ilgilenen biraz gitmek isteyen insan bi girer forumu okur gidicekse adını yazar.

1-Can
2-Burak   burdaki listeyi dikkate al bence can .)

Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 19:33
Alıntı yapılan Adrenalinss

Can kardeşimizin de yardımıyla yerimiz belirlendi.Herkesin üyeliği var arkadaş şu sitede biraz ilgilenen biraz gitmek isteyen insan bi girer forumu okur gidicekse adını yazar.

1-Can
2-Burak   burdaki listeyi dikkate al bence can .)
Tamam hacım...Smile

1- Can +1
 2- Burak
 3- Ufuk
 4- Gökçe
 5- Yiğit

Şimdilik bu kadar...

€Sparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50