eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:38
Giriş Sayfasındaki Facebook EskişehirsporFan Grup Linki Gerçekten Güzel Olmuş ..
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:42
Fatih pür dikkat kesilmişsin. Söylemesen aylarca fark etmezdim LOL
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:44
Alıntı yapılan KuRBaN

Fatih pür dikkat kesilmişsin. Söylemesen aylarca fark etmezdim LOL

Gözümüzden Hiç Birşey Kaçmaz .. Tongue 
7/24 .. LOL
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 22:20
ingilizce bir forum başlığı acmalıyız bence kulubumuzun tarihini ingilizce olarak yazıp ve ulkemiz dısından gelen yabancı taraftarlarla iletişim kurabileceğimiz bir başlık şekli mesela sochaux lu paille arkadasımız forumumuza guncel olrak gırıp kendı takımı hakkında bılgıler verıor boyle bır baslığa yazarsa  ve ıletısım acısından  daha iyi olur. ingilizce bilen bir mod atanabilir.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 16:23
Forumda konu başlığı kirliliği had safhada....2009 -2010 sezonu cartspor curtspor adı altında birsürü başlık var...Özelliklede bursasporu görmekten gına geldi....bu takımları tek başlık altında toplamak daha iyi olacaktır. .. adam kendi forumunda bu kadar yazı yazmıyordur...yok şöyle oldu yok böyle oldu ...bize ne :....burası Eskişehirspor forumu ve ben Eskişehir ve Eskişehirspor ile ilgili konular okumak istiyorum .....Acilen diğerlerinin tek bir konu altında birleştirilmesi lazım ....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 20:06
Bence gerek yok böyle bir şeye. Her takım için ayrı başlık olmalı. Aranılan bir haber olduğunda ilgili takımın başlığına bakılabilir. Hem bu durumda Kasımpaşa ile diğerleri birleştirilirse "vay Kasımpaşa bizim kardeşimizdi değildi" derken bi dünya daha gereksiz muhabbet olacak. Hepsinin ayrı başlığı olması daha iyi bence.

Örneğin ben Kasımpaşa başlığına pek bakmıyorum. Çünkü hep "Kasımpaşa'ya x karşısında başarılar" gibi şeyler oluyor. Bazen Bursa'ya da bakmıyorum. Çünkü orada da bir Bursalı abi haber koyuyor. Bizden biri "koyma" diyor yanında Bursa'ya laf çarpıyor. teksas isimli kullanıcı laf atana laf atıyor. Sayfalar böyle uzayıp gidiyor...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 22:16
Kardeşim her şeyede başlık açılmazki.Vatandaş nerdeyse ''Sevdiğim yemekler'' diye başlık açacak.Bana ne sevdiğin yemeklerden ze zıkkım yersen ye. Eğer iş inata binerse bizdede gün görmemiş çok başlık var.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 23:01

Acaba suan saat kac diye baslik acilmadigina ben daha sasiyorum........LOLLOL

Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 16:37
Bursaspor başlığı altında kimi üyelerimiz seviyesiz yorum yapmayı ve rakip taraftarı siteden kovmayı kendilerine hak biliyorlar. İşin daha da trajik olan tarafı bunu sürekli aynı insanlar yapıyor ve içlerinde de yaşını başını almış adamlar mevcut. Böyle kritik maçlar öncesinde zaten pamuk ipliğine bağlı gerginlik çıkma eşiğini bu forumda arttırmaya çalışanları, sadece mesajlarını silerek cezalandırmayın. Gerekirse siteden de uzaklaştırın. Yeri gelecek aynı sıkıntıları Antalyaspor ve A.gücü başlıklarında da yaşayacağız. Madem adamlara kendi başlıklarında bile rahar fikirlerini ifade etme şansı veremiyoruz, ilgili başlıkları kapatalım kimse üzülmesin ve yorulmasın.
KKŞ
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 16:47
Alıntı yapılan kadirgulen

Bursaspor başlığı altında kimi üyelerimiz seviyesiz yorum yapmayı ve rakip taraftarı siteden kovmayı kendilerine hak biliyorlar. İşin daha da trajik olan tarafı bunu sürekli aynı insanlar yapıyor ve içlerinde de yaşını başını almış adamlar mevcut. Böyle kritik maçlar öncesinde zaten pamuk ipliğine bağlı gerginlik çıkma eşiğini bu forumda arttırmaya çalışanları, sadece mesajlarını silerek cezalandırmayın. Gerekirse siteden de uzaklaştırın. Yeri gelecek aynı sıkıntıları Antalyaspor ve A.gücü başlıklarında da yaşayacağız. Madem adamlara kendi başlıklarında bile rahar fikirlerini ifade etme şansı veremiyoruz, ilgili başlıkları kapatalım kimse üzülmesin ve yorulmasın.
Bursayı ve diğerlerini merak edenler gitsin o takımların forumlarına baksın , biz burda mecburmuyuz bursayı ,bilmemnereyi görmeye...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır