eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor.com Halı Saha Turnuvası Sonuçlandı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:28
Alıntı yapılan portal

Alıntı yapılan KuRBaN

Eve geldik. Çok güzel maç oldu. Sokaksporlu arkadaşları tebrik ediyoruz. Şimdi finalde ki rakibimizi bekliyoruz.

Sizleri tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz...  YOLSPOR

Hayrettin Abi, çok sağol. Sizi izledik, en çok da seni beğendik. Size de yarın ki maçınızda başarılar.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan ESginHaLiL

Hasan işiniz çok zorSmile hayrettin abinin takımı çok iyi oynuyor. bizzat yaşayarak öğrendik biz bunu müllükspor olarakBig%20smile

Hayırlısı bakalım Halil. Hakeden kazansın.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:33
Dün geceden sonra Sokakspor'un şampiyon olmasını isterdim. Hiç değilse şampiyon takımın elediği takım olurdukLOL
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan erman_26

Dün geceden sonra Sokakspor'un şampiyon olmasını isterdim. Hiç değilse şampiyon takımın elediği takım olurdukLOL

Şimdi bizim şampiyon olmamızı isteWink Aynı hesap LOL
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan KuRBaN

Şimdi bizim şampiyon olmamızı isteWink Aynı hesap LOL
Ben şampiyon olan takımla bir maç daha yapmayı planlıyorum. Yenersek şampiyon takımı yenmiş, yenilirsek şampiyon takımın yendiği takım oluruzLOL
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
Yer: Turkey
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan ESginHaLiL

Hasan işiniz çok zorSmile hayrettin abinin takımı çok iyi oynuyor. bizzat yaşayarak öğrendik biz bunu müllükspor olarakBig%20smile

Çok teşekkürler, sizde iyiydiniz hakkınızı yemiyelim sadece ikinci yarı oyundan koptunuz. Halil biz yıllardır aynı takıma sahibiz Turnuva takımıyız, sadece takım oyununu biliyoruz, ayrıca eskişehirspora vereceğimiz 2 futbolcu var inşallah onlarıda görmenizi isteriz.
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:04
Hayrettin Abi, çok sağol. Sizi izledik, en çok da seni beğendik. Size de yarın ki maçınızda başarılar. 

İhtiyamız olan dilekleri sen söyledin Hasan emin ol, çok Teşekkürler...
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:05
bugün rakibimiz gerçekten iyidi. başlardaki üstlüğümüzü koruyamadık. tebrik ederim.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:09
Alıntı yapılan KuRBaN

Alıntı yapılan portal

Alıntı yapılan KuRBaN

Eve geldik. Çok güzel maç oldu. Sokaksporlu arkadaşları tebrik ediyoruz. Şimdi finalde ki rakibimizi bekliyoruz.

Sizleri tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz...  YOLSPOR

İhtiyamız olan dilekleri sen söyledin Hasan emin ol, çok Teşekkürler...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:42
Öğrendiğim kadarıyla Kurban şampiyon olursak geliri KoreoESES' e bağışlayacağız demişti. Finale çıktılar. Göreceğiz:D
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır