eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zalim26 Liste gör
Yazar

SALİM ÇAPRAZ
Yer: Tavşanlı
Online Durum: Offline
  Alıntı zalim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 19:08
bune yaaa biz ölmüşüzde ağlayanımız yok en az 10 otobüs gitmeli bursaya Cry
iNaDıNa AşK öLüMüNe EsEs
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 19:49
Alıntı yapılan zalim26

bune yaaa biz ölmüşüzde ağlayanımız yok en az 10 otobüs gitmeli bursaya Cry
Tek organizasyon değilki bize ayrılan yer dolar kesinlikle.. Bursada görüşmek dileğiyle...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 20:00

Yaşça benden küçüksün ilk önce saygılı olmayı öğren.Başkası adına yorumlar yapma.Ara, soruştu,r ondan sonra yorum yap...

1) Burada Ünieses'e geçiş yapmak için isim sildirmedik.
2) 3-5 kuruşun hesabını ne es-es ne de şuradaki arkadaşlarım için yapmam.
3)Semih Hocam, Murat Hocam , Şahin Abi , Hakan Abi ve diğerleri benim kişiliğimi de beni de çok iyi tanırlar.Gelirim dediğim zman geldim, gelemem dediğim zaman gelmedim.Birçok deplasmana beraber gittik.Hem üniesesle hem Esin Varnalı ile hem Şahin Abi ile...ve birçok kardeşim ve abimle...
4)İlk önce bu organizasyon için 3 kişilik yer ayırrtım.Ben kardeşim ve arkadaşı için.Sonradan konuşmalarımızda direk Bursaya geçme ihtimalleri olduğu için isimlerini sildirmek istedim.çünkü bu organzasyonu yapan saygıdeğer abilerimi güç durumda bırakmamk için.Kesinleşsin öyle yazdırırım diye düşündüm.
5) Ünieses organizasyonu için 4 kişilik yer ayırttım.Bu yerler babam ve 4 arkadaşı içindir.

Beni tanıyan tanır zaten.Yeri geldiği zaman deplasmana gidecek küçük kardeşlerimiz öğrenci arkadaşlarımız için cebimizden çıkardık para verdik.Bu şekilde düşünmeni senin yaşının küçüklüğüne bırakıyorum...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 20:08
Tarık Hocam birazcık ayıp oldu ama.Ben ünieses organizasyona babam , dayım ve erdoğan, mustafa  isimli arkadaşları için isim yazdırdım.Daha önce kocaeli deplasmanına ünieses ile gitmişlerdi.Çok memnun kalmışlardı.Tekrar unieses le gidelim dediler.onların referansı olarak isim yazdırdım.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
dodurgalı Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı dodurgalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 20:20
yazılanları yeni okudum.arkadaşlar isteyen istediği ile giyme hakkına sahiptir.ortada bir çrkişme varmış gibi olayları yansıtmayalım.bizim ve diğer bütün organizasyon açılımı yapan arkadaşların niyeti oraya daha fazla taraftar götürebilmek.lütfen gereksiz tartışmalara girmeyelim.arada fiyat farklılığı olduğunun düşünen arkadşlara şunuda açıklamak doğru olur diye düşünüyorum.c.tesi günü tarık hocamla görüştüm 15 tl nin içinde yemek olayınında olduğunu bana söyledi.bu arada otobüse doğru gidişat olursa otobüs diğer türlü minübüs ollabilir düşüncesindeyim.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
Yukarı
eyucel Liste gör
Yazar

Erkan YÜCEL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 00:17
tarık hocam bilet işini halledeceğim maç günü sabah 6 da staddayım inşallah. bana maç günü tam sayı bildirin yeter
BU BÜYÜK TARAFTARA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 10:43
Helal Olsun Erkan Yine gösterdin büyüklüğünü;;;
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 11:27
Alıntı yapılan eyucel

tarık hocam bilet işini halledeceğim maç günü sabah 6 da staddayım inşallah. bana maç günü tam sayı bildirin yeter
Helal olsun Erkan YÜCEL.Trabzon'da,Sivas'ta,Manisa'da,Ankara'da,İstanbul'da yani her maçta tribündeydin.Çok maçta bilet konusunu hallettin.Yine hallediyorsun.Teşekkür ederiz.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 11:38
Erkan Yücel'le deplasmana gitmek insanın ömrünü artırır.Hiç bir deplasmanda bize bilet sorunu yaşatmadı. Teşekkürler Erkan Yücel.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 11:44
Alıntı yapılan tridimit26

Tarık Hocam birazcık ayıp oldu ama.Ben ünieses organizasyona babam , dayım ve erdoğan, mustafa  isimli arkadaşları için isim yazdırdım.Daha önce kocaeli deplasmanına ünieses ile gitmişlerdi.Çok memnun kalmışlardı.Tekrar unieses le gidelim dediler.onların referansı olarak isim yazdırdım.
Erkan seni iyi tanıyorum.Karakterli bir gençsin.İstediğin grupla gitmekte serbestsin.Arkadaş seni iyi tanımadığı için yazmış olabilir.Yolun açık olsun.Önemli olan ESES Gerisi teferruat.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,282 saniyede hazırlanmıştır