eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 190191192193194 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Online Durum: Offline
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 06:03
Alıntı yapılan ayk26

Ya arkadaşlar çok üzülerek yazıyorum ama bazen çok saçma tepkiler veriyorsunuz.Espritüel yaklaşımlar yapacağız derken bazen abarttığınızı ve gereksiz yazılarla forumu doldurduğunuzu belirtmek istiyorum.önemle rica ediyorum forumda seviyeyi biraz koruyalım.Ayrıca bahsettiğiniz oyunculardan birisi bugün oynamadı bir diğeri ise sonuçta üzerinde Eskişehirspor formasıyla sahadaydı.biraz saygı lütfen.
Ya tepkini göstereceksin gelmeyeceksin yada katlanacaksın sen bileceksin...
Sence tepki göstermek maça gelmeyerek mi olmalı? Katılmıyorum. Aslında çok balık hafızalı bir milletiz bir galibiyetle herşey unutuluyor. Maç fiyatlarında yönetimin tutumu kombineye özendirmek için güzel bir gelişme ancak bu arada şu unutulmamalı; stadı elden geçireceksin, kombine fiyatlarında Türkiyede pahalılıkta ilk 5 e giriyorsan ona göre takım kuracaksın. Ayrıca son olarak bu bedelsiz bilet işinden millete gına geldi adam utanmadan 20 tl ye satıyor el insaf!

kombine fiyatlarında ilk 5 demişsin malesef bunu buraya ezbere yazmışsın bazı arkadaslar arastırmadan boyle bırsey soyledıler sanırım sızde onlara ınanarak yazdınız daha onceden tüm takımların fiyat listesini yazdım cok normal bi fiyat listesi cıktı diger görusune katılıyorum bedelsiz bilet satışı bence kimse onlardan almazsa onlarda bunu yapamaz
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 06:07
Alıntı yapılan mlhkrcy

Adamlarada artık kabahat bulamaz oldum.Alan olmasa satan da olmaz. Ayrıca öyle 25 Tl bilet satmakla vs. hemen stad elden geçirilmiyor.maliyet muhasebesini bir yapın bakalım.Türkiyede bir çok zengin kulüp kendi stadını onaramazken bizim yapabilmemiz de o kadar kolay değil.Ayrıca bu iş sadece kulübün istemesiyle bitmiyor sonuçta stad Eskişehirsporun tapulu malı değil.
Biraz sabır arkadaşlar senelerdir alt liglerde geliri giderini karşılamayacak şekilde yürüdü bu kulüp.taşların yerine otuması için biraz zamana ihtiyaç var bence.

cok güzel acıklamıssın gercekten ClapClapClap
bugun gs ve bjk nin tribünleri bizimkinden daha dolu ve daha pahalı ayrıca diger gelirleride bizimkinden cok fazla buna ragmen onlar birsey yapamıyorlar ama biz herseyi 1 gunde olsun istiyoruz
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 09:21
   Bedelsiz bilet verilmesinin önemli bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Bu bedelsiz biletleri kime veriyorlar? Bilet parasını ödeyemeyecek durumda olan,içinde ES ES sevgisi olan,tribünde takımını destekleyen taraftara veriliyorsa sorun olmaz.Böyle birisi bilete 100 tl de veren olsa biletini zaten satmaz,tribünde yerini alır.Bedavaya aldığı bileti satmak şerefsizliğini gösterdiklerine göre, demek ki bedelsiz biletler yanlış kişilere veriliyor.Bence bedelsiz bilet vermekten vazgeçmek yerine kimlere verildiği konusunda dikkatli olmak gerekiyor.
since1965
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2010 saat 10:08
Alıntı yapılan since65

Bedelsiz bilet verilmesinin önemli bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Bu bedelsiz biletleri kime veriyorlar? Bilet parasını ödeyemeyecek durumda olan,içinde ES ES sevgisi olan,tribünde takımını destekleyen taraftara veriliyorsa sorun olmaz.Böyle birisi bilete 100 tl de veren olsa biletini zaten satmaz,tribünde yerini alır.Bedavaya aldığı bileti satmak şerefsizliğini gösterdiklerine göre, demek ki bedelsiz biletler yanlış kişilere veriliyor.Bence bedelsiz bilet vermekten vazgeçmek yerine kimlere verildiği konusunda dikkatli olmak gerekiyor.

Vehbi abi yönetim başlığı altında bir fotoğraf var fotoğrafın üstündeki numara 1159 yani sırf altes tribününe 1159 tane bedelsiz bilet verilmiş demek bu.Daha diğer gruplarıda düşünürsek toplasan 5.000 kişi bilet alıyo abi o zaman koskoca 15.000 kişilik stadda.Abi her maç ne hikmetse önümdeki insanlar bedelsiz biletle giriyor bence önemli sakıncası var.Abi insanda ne bağırma şevki kalıyor ne bişey.
İzmir EsEs
Yukarı
cix222 Liste gör
Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı cix222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 20:13
Bugün bi tane minibüşçü abim bana kombine bilet verdi.yolcunun biri düşürmüş.1 aya yakın zamandırda cebinde duruyomuş.sen maçlara gidiyosun nasıl olsa al girersin dedi.aldım ama içim el vermedi.sahibine ulaştırmayı düşünüyorum.kombine biletteki numaradan bulunuyor bildiğim kadarıyla sahibi.bunu aktif a.ş denmi öğrenebiliriz?saygılar
AKILLI OL ESES'Lİ OL!
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 20:41
Alıntı yapılan cix222

Bugün bi tane minibüşçü abim bana kombine bilet verdi.yolcunun biri düşürmüş.1 aya yakın zamandırda cebinde duruyomuş.sen maçlara gidiyosun nasıl olsa al girersin dedi.aldım ama içim el vermedi.sahibine ulaştırmayı düşünüyorum.kombine biletteki numaradan bulunuyor bildiğim kadarıyla sahibi.bunu aktif a.ş denmi öğrenebiliriz?saygılar
sizler gibi taraftarlar oldukça bu taraftarın sırtı yere gelmezClapClapClapClapClapClap
Clap
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 20:49
Alıntı yapılan cix222

ClapClaphelal olsun sana insanlık adamlık budur işte...
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 22:23
kesin kesin bilet fiyatlarında indirime gidilmesi gerekiyor.(kombinem var)
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 23:04
helal olsun necmi hoca ne güzel söyledi bu hafta biletler 5 lira olsun
ESES
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 23:13
Alıntı yapılan cix222

Helal olsun sana Clap
eğer kredi kartıyla almışsa öğrenebilirsin sanırım.Onun dışında zor gibi
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 190191192193194 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır