eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
Online Durum: Offline
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:03
Tam '1-0 olsun, bizim olsun' türünden bir maçtı ve öylede oldu.
Şu hava şartlarında ve ağır bir zeminde iyi futbol oynamışız, kötü futbol oynamışız çokta önemi yok. Önemli olan içeride oynadığımız bu tip maçları kazanmak. Takım kötüde oynasa kazanmaya alışmalı artık.

Ayrıca siyah şort yerine kırmızı şort giysin futbolcular. Parçalı forma-kırmızı şort daha çok yakışıyor. :)

Akalım Bursa'ya!

Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:04
ikinci yarıya üç puanla başlamak çok güzel yeni transferlerinde katılımıyla inşallah dahada güzel olacak.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:04
asist canere ait
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:05
maç öncesi kırmızı şort görünce düz kırmızı forma giyicez sandım fakat parçalı forma çıktı kırmızı şort ile daha güzeldi.bu sağukda donmamıza rağmen 3 puan içimizi ısıttı.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:06
ツツツ »-(¯`v´¯)( ES-ES )»-(¯`v´¯) ツツツ   Thumbs%20Up
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:07
mactan yeni geldim biraz yorumları okudum bende kendi yorumumu yapayım dikkatle izleyenler Alperin ne kadar akıllı bir topcu oldugunu toplara nasıl hem aklıyla hemde yüregiyle girdigini gormustur boyunun cok uzun olmamasına ragmen cogu oyuncumuzdan fazla top aldı artı bu cocuk top oynamaktan zevk alıyo bence en onemli oyuncumuzdu macta.

Adem : gol harici begenmedim cok fazla topla oynuyo iztekli ama o alperdeki ısık ne yazıkki yok Ademde

Veysel Sarı: bence cok diri istekli yüregiyle oynayan is yapacak bir topcu soyle soyleyim 3 tane Ragıp eder kendisi acaba neden sans verilmiyo....????

Caner: bence top oynamayı isterse yenekleri yeterli bir topcu is yapar Bülent bugunkü macta cok fazla top ezdi boyle devam ederse canere verir formayı

kötülerde başta Ragıp attıgı topların yarısından fazlası rakibe yarısıda isabetsiz
Sezginde kotülerdendi macta ayagına her top geldiginde icim cız dedi ama istekliydi maac boyunca
ümit aynı tas aynı hamam degisen bisey yok  saymadıgım topcularda kaleci ivesa haric vasat bir görüntü icindeydi

üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:08
donmamıza rağmen değdi 3 puan bizim oldu :)  teşekkürler eskişehir.. devamı haftaya inşallah..
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
  Alıntı serhat26sb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:09

3 puan sevindirici takım ilk yarı diri top oynadı rakibe fazla top oynatmadı ikinci yarıda golden sonra skoru koruma amaçlı arkaya yaslandık,kontra toplarla atak aradık hatta buldukda ama yararlanamadık.Sağlık olsun 1-0 olsun bizim olsun,10 gol atsan da 3 puan alıyorsun 1 gol atsanda...................

ALWAYS ES ES !!
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan KuRBaN

Bir bilet alalım dedik, en az 5 kişi 15 lira gel abi dedi. Polislere söyleyeceğim dedim, ters çıktılar. Söylemedim mi söyledim, ama sizce sonuç?
Söyleyim, oralı bile olmadılar.

Her zaman söylüyorum, maçlara beleş giren ve hatta beleş biletleri satanlar ESESli değildir..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:11
güzel maç oldumu olmadımı bilemicem bi gol anında gördüm direkten falan döndü gol oldu :D
bi ara dikkatimi cekti tek top seri ve güzeldi tribünün ahım sahım bişeyi yoktu kapalıda olanların bi bölümü acıktan kopup gelmiş belliydi zatn sogukta pek bişey beklemek de manasız.. sonuc olarak 1 attık 3 aldk galibiyet sevindirici. mac öncesi adalarda manisalı arkadaslarla konustuk ettik umarım onlarda kazasız belasız giderler memleketlerine..

2.yarı hayırlı olsun

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,457 saniyede hazırlanmıştır