eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:26
Özgür bizi iyi temsil ediyor.
KKŞ
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:33
Program bitti şu anda.. İzlemeye doyamadım desem yeri.. Gözüme çarpan ayrıntıları paylaşayım.. Kasımpaşalı kardeşimiz ile Eskişehirsporlu kardeşimizin yan yana oturması, Eskişehirsporumuzun ANTİ BİZANS atkısının açılması ve devamlı 3 büyük söyleminden kaçınılması.. Tebrik ediyorum kardeşlerimi..
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:38
Alıntı yapılan ashanye

Atkıyı Özgür götürdü.
AN ZANS helal Özgür...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:42
Antibizans atkısının febeli kızın önünde durması süperdi ya helal olsunLOL
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:46
diyarbakırspor taraftarının ama benim eskişehirde üniversite okuyan çok arkadaşım var gs fb bjk yi tutan korkuyolar çıkmaya dediğinde özgür abinin dönüp ona gülüşüde çok komikti helal olsun ikinizede eskiden ömer abi şimdi de özgür abi çok iyi temsil etti bizi
Yukarı
banlıuye Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı banlıuye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 14:58
Programın yarısını izleyebildim , oldukça güzeldi  umarım devamı gelir,  G.antepli arkadaş yabancı uyruklu sanırsam yoksa banamı öyle geldi?
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ....!
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 15:01
Alıntı yapılan banlıuye

Programın yarısını izleyebildim , oldukça güzeldi  umarım devamı gelir,  G.antepli arkadaş yabancı uyruklu sanırsam yoksa banamı öyle geldi?
adı da Dominic'ti ingilizdi galiba ama nerden geldi nasıl oldu bnende anlayamadım
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:05
Duruşu, oturuşu, konuşması ve gerekilen yerde gerekileni söylemesiyle Eskişehirsporluluk duruşunu fazlasıyla göstermiş bulunmaktadır.. Özgür arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.. .Anti Bizans atkısı açıldı programda ne kadar güzeldi..
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:11

Alıntı yapılan 26eses26

Alıntı yapılan banlıuye

adı da Dominic'ti ingilizdi galiba ama nerden geldi nasıl oldu bnende anlayamadım

galler doğumlu.bir ara bahçeşehir üniversitesinde ve kabataş lisesinde ingilizce öğretmenliği yapmış.türkiye'de ilk gittiği maç olan beşiktaş-gaziantep maçında gaziantep taraftarı olmayı seçmiş.

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:54
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.. Havanın kar fırtınası ve yolların buz tutması nedeniyle gidip-gelmekte zorlandım.. Ne yalan söyleyeyim, bugün sınavım olsa gitmezdim

Atkı konusunda, ben programa 2 atkıyla gittim, biri boynumdaki KoreoESES atkısı, diğeri de AntiBizans atkısı.. Yayın öncesinde epey atkı-bizans muhabbeti döndü zaten.. Bağış Erten de sakınca olmadığını söyleyince ben yanıma aldım.. Sonrasında 3 takımın taraftarı bizde dursun dedi ve sadece Bizans kısmı görünecek şekilde önlerine koydu.. Ama reklam arasında yönetmen atkıyı bir ara gösterin diye talimat verince kaçınılmaz oldu .. Benim zaten planım vardı, gerek kalmadı

Ömer'den aldığım bayrağı en iyi şekilde taşımaya çalıştım.. Umarım, Ömer kadar başarılı olabilmişimdir..

Programın tekrarı konusunda net bir bilgiye sahip olmadıkları için ben de buraya bir şey yazamıyorum bu konuda.. Bilgiye ulaşan olursa buradan paylaşsın, ben de izlerim hem
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır