eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Online Durum: Offline
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:43
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan Ersin26

dogru düsünmüsünde vucko hangi kafan toplarini aldi simdiye kadar:)) eger ersen oynarsa safet kilitler onu

Yapma gözünü seveyim, ben bu sezon izlediğim Vucko gayet iyi. Hava toplarınıda alıyor savunmamızda.
bence o boya ragmen kafa toplarinda yeterli degil bu benim görüsüm tabi bireysel hatalarida gebesi bence vuckonun yerine daha kaliteli stoper gelmesi lazim seneye benim tercihim sezgin safet ikilisi
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:45
bugun lıg radyoda dınledım arkadaslar manısa macı ıcın rıza hoca yıne ezıktas maclarında konustugu gıbı bır konusma yaptı ben bu macı kesınlıkle alırız gozuyle bakıyodum ama hocanın acıklamarından sonra bu maca beraberlık gozuyle bakıyorum cok umutsuz ve cok sıkıntılı konustu yıne sakatlardan yana dert yandı aynı aklıma ezıktasa 70 75 dk top gostemeyıp dandık bır gol yedıgımız macdan oncekı konusmaları hatırladım umarım ben yanılırım ama benım ıcımden gecen beraberlık ınsallah 1 0 olsun bızım olsun.
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:51
Alıntı yapılan quarentina_26

bugun lıg radyoda dınledım arkadaslar manısa macı ıcın rıza hoca yıne ezıktas maclarında konustugu gıbı bır konusma yaptı ben bu macı kesınlıkle alırız gozuyle bakıyodum ama hocanın acıklamarından sonra bu maca beraberlık gozuyle bakıyorum cok umutsuz ve cok sıkıntılı konustu yıne sakatlardan yana dert yandı aynı aklıma ezıktasa 70 75 dk top gostemeyıp dandık bır gol yedıgımız macdan oncekı konusmaları hatırladım umarım ben yanılırım ama benım ıcımden gecen beraberlık ınsallah 1 0 olsun bızım olsun.

Valla şimdi benim içime de kurt düştü şimdi sezer alındı anlaşmaya göre oynatamayacağız umarım başka şeyler içinde söz verilmemiştir sanki bu açıklamadan sonra burnuma pis kokular gelmeye başladı huzursuz oldum iyice inşallah yanılırım yarın..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:51
Alıntı yapılan Ersin26

dogru düsünmüsünde vucko hangi kafan toplarini aldi simdiye kadar:)) eger ersen oynarsa safet kilitler onu
Yok artık...Biz 1.5 sezondur farklı Vuckomu izledik?Savunmada bütün kafa toplarını Vucko aldı bugüne kadar en başarılı olduğu yönüde bu zaten.Vucko oynadığı ilk maçta dikkatlice Vuckoyu bidaha izle o zaman tekrar konuşalım.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:59
maça 14 saat kaldı havanın soğuk olması,bilet fiyatı ve cumartesi olması trübünümüzü etkilemez umarım bu maçta ümitten gol bekliyorum içime doğduThumbs%20Up
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan enes1965

[QUOTE=Ersin26]dogru düsünmüsünde vucko hangi kafan toplarini aldi simdiye kadar:)) eger ersen oynarsa safet kilitler onu
Yok artık...Biz 1.5 sezondur farklı Vuckomu izledik?Savunmada bütün kafa toplarını Vucko aldı bugüne kadar en başarılı olduğu yönüde bu zaten.Vucko oynadığı ilk maçta dikkatlice Vuckoyu bidaha izle o zaman tekrar konuşalım.
[/QUOT
ne izledik 1,5yil kardes sen vuckoyu yeterli görüyorsan diyecegim bisey yok yabanci hakkimizi bu tip futbolcularla kulanmayalim vucko kadar tonca türk futbolcusu var bu ülkede
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 00:12
Yeni transferler oynayabilecekmi arkadaşlar ?
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 00:21
Alıntı yapılan EsAtaEs

Yeni transferler oynayabilecekmi arkadaşlar ?
Sadece Erkan Zengin ve Jaycee John kadroda...Erkan Burağın yerine sağda,Jaycee de kadroyu tamamlamak için 18e alınmış sanırım...diğer transfer edilen oyuncular daha hazır değillermiş..

Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 00:23

kağıt üzerinde avantajlıyız.ama her şey sahada belli olacak.takımımıza güveniyoruz.içimden 2-0 geçiyor inşallah kazanırız.

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 00:35

Ne kar nede cumartesi olması etkilemeyecek bence. Üst taraflar sonuna kadar dolar, yine alttaki basamaklar boş olur. KAPALIDA fena olacak gibime geliyor...Thumbs%20Up

€Sparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır