eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:17
Arkadaşlar bu konuyu uzatmanın bir anlamı yoktur çünkü bu tartışma bu forumda defalarca yapıldı ve hiç bir zaman bir sonuca ulaşmadı...Bu sebeple lütfen konuyu kapatalım...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:19
Kimisi siyasi rant için eses e destek olunuyor içime sindiremiyorum eses politikaya alet edilmesin kimiside destek olmuyor bize oy vermiyecem valla ben iki tarafada hak veremiyorum.Büyükerşen bu şehre anadolu üniversitesinden başlayarak çok şey kazandırmıştır eskişehirimizi gören hayran kalıyor görevini yapıyormu yapmıyormu bunu tartışmak lazım.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
mübgunes Liste gör
Yazar

Eskişehirli
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:24

Bazıları ESKİŞEHİR Belediye Başkanının boynuna Fb. kaşkolu takılmasını içime sindiremiyorum demiş.

Bulunduğu yerdeki ESKİŞEHİRLİLER derneğinin dağılmasına ön ayak olmasını içine sindirebiliyor.......

ES ES   HER ZAMAN    ES ES
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 17:42
"TSYD-Turkcell Spor Basını Semineri" Eskişehir'de!

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin düzenlediği "TSYD-Turkcell Spor Basını Semineri", 4 Aralık'ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde yapılacak.

4 Aralık 2007'de Anadolu Üniversitesi (AÜ) Kongre Merkezi'nde düzenlenecek seminerin moderatörlüğünü spor spikeri Melih Gümüşbıçak yapacak.

Toplantıya TSYD Başkanı Esat Yılmaer, TSYD Yönetim Kurulu üyeleri Faik Gürses ve İlyas Namoğlu da konuşmacı olarak katılacak. Ayrıca, spor yazarları Gürcan Bilgiç ve Halil Özer de bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Seminerde sertifika alacak gazetecilere 2008-2009 sezonu Turkcell Süper Lig ve tüm spor müsabakalarını mesleki açıdan takip edebilmeleri için TSYD tarafından serbest giriş kartı verilecek.

Yukarı
toka43 Liste gör
Yazar

.
Yer: Bermuda
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 18:06
eses in otobüsünü altından alıp bozüyük belediyesinin verdiği otobüse muhtaç eden kim,
eses in bilboard gelirlerini elinden alan kim,
şükrü oytan ın hocam klüp kapanma noktasına geldi dediğinde kapanırsa kapansın diyen kim,
tüm yerel yöneticiler klüplere kaynak aktarırken varolan kaynakların kökünü kurutan kim
aferdersiniz kim siyaset yapıyor acaba
bunları x partisinden birisi yapsaydı adamı stada sokmazlardı
karar verin öncelik eses te mi hocada mı
siyasi görüşünüze uyuyorsa gidin hocayı her platformda destekleyin
fakat burası yanlış kapı
.
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 18:40
cigar kimse görevini yapmıyo bugüne kadar bişe yapmadı demiyo şehirdeki degişikligi herkes biliy şehrimiz gerçekten güzelleşerek modern bi yapıya kavuştu ama ama aması var işte insan birazda o şehrin takımına sahip çıkar sanki eskişehirspor yalovanının takımı adamın umrunda degil eger bu yönetim gelmeseydi hala 3. liglerde sürünüyo olcaktık hatta eses diye bişey yoktu kapanmıştık bile işte o zaman oturur güzel güzel şehrimizi seyrederdik aman boşver eskişehirspor olmasada olur şehrimiz güzelleşti yaa önemli olan oo varsın olmasın eses diye bi takım
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 19:35

Bulunduğu yerdeki ESKİŞEHİRLİLER derneğinin dağılmasına ön ayak olmasını içine sindirebiliyor.......

Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 20:02

Degerli hoca yanlilari bulundugumuz yer spor sitesi,isin siyaset yonu zerre kadar umrumda degil hoca Eskisehir icin ne yapmis ne etmis mevzuyu buna cekmeyin lutfen bu kisi Eskisehirspor icin ne yapti kismi onemli rica ediyorum bu konu uzamasin herkes kendine gore hakli ne Suat bey ile nede bir baskasiyla polemige girme niyetinde degilim nerden bulup ekledim fotoyu foruma bi dahami tovbe:) sadece gonlum isterdi hocanin yureginde birazcik ESES sevgisi olsun,hissettiklerimizi anlasin gunumuz futbolunda bir takimin burokrat destegi yoksa isi gercekten zor,Allahtan bu sene elin yurekli adami ciktida su anki konumda olmamiza onculuk etti (Kemal Unitikan) hocanin belediye baskanligini yaptigi sehrin takimina sirt cevirmesini ICIME SINDIREMIYORUM neyse canisaolsun

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 22:34

Benzin istayonu konusunda yılmaz hocanın faydası olmuştu sanırım eses e yanlışmı hatırlıyorum.

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 23:35
Bu konu aslında cok uzadı birşey yazmayacaktım ama tutamadım kendimi.Ben Yerel Yönetimler bölümü mezunuyum üniversitede belediye yönetimi konusunda nasıl davranılacagı konusunda bize hocalarımız verdiği örnek kimdi biliyormusun? Büyükerşeni yerden yere vuran arkadaşlar birazcık beyin jimlastiği yapsınlar belki bulurlar kimin olduğunu. Ayrıca bir sorum daha olacak belediye başkanları aynı zamanda bulundukları yerlerdeki spor klüplerinindemi başkanları.
Kaşkol konusunada gelince eskişehire ziyarete gelen siyasetçilere, iş adamlarına, sanatcılara  vs.. eses kaşkolu yada forması hediye edildiginde onlar o kaşkolu yada formalı esesli oldukları için mi alıyorlar yada onları aldıkları için hemen eseslimi oluyorlar(esesli olmak zaten bu kadar basit degil)  onlar o hediyeleri nezaket olarak bir anı olarak alıyorlar aynı hocamızın aldığı gibi.
Son söz: lütfen arkadaşlar sporla siyaseti ayıralım artık tamam Büyükerşenin belki hatalrı vardır belki yanlış şeyler yapmıştır olabilir bunları eleştirelim sahsen bende eleştiriyorum ama bunu yaparken sporla yapmalayım hele ki esesimizin üzerinden hiç yapmalayım. Eses'i bir defa siyasete soktuk daha dogrusu soktular şimdi bunun bedelini ödüyoruz daha dogrusu ödemeye yavaş yavaş başladık daha cok ödeyecegiz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır