eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:08

Bu şehir aşık ettiriyor kendini insana.Buranın havasında soluyan kalabak suyundan içen insanın işi zor gittikten sonra aklına düştükçe iç çeker durur.Ne güzel oldu şehrimiz Avrupa gibi güzel o kadar gürültülü değil sevecen,sessiz.Büyüyor büyüdükçe tehlike geliyor bizim açımızdan.Şehir büyüdükçe göç almaya başlayacak ve kozmopolit bir şehir olacak.(her ilden gelenlerin oluştuırduğu mahalleler ilçeler olacaktır.)Bununla birlikte Eskişehirliyiz biz havası kalmayacak,caddelerimizde bizanslılar rahatıkla gezip misyonerlik faaliyetlerinde bulunacaklardır.Şehrin büyümesini ve gelişmesini tehlike olarak görüyorum.Eskişehirspor açısından.Sonra tartışmaya devam edeceğiz.BU ŞEHİR BAŞKA ŞEHİR UYAN ESKİŞEHİR:

Büyükerşen bu konuda gerçekten üstad.
Bunlara Eskişehir kadar Eskişehirspor'un ihtiyacı var.Ve hoca yardımcı olmak zorunda kim ne derse desin.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:08
Laf olsun torba dolsun diye söylemeyin hiç bir şeyi.... demissin suat bey ortada insanlarin rahatsiz oldugu bir durum sozkonusu fikirler yazilir herkes sizin gibi dusunsun isterseniz ve bunu cok bilmis uslupla belirtirseniz yanlissiniz sizin ufak tefek kucuk gorup geciniz dediginiz bu mesele cok taraftarimizin icine sinmiyor
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:31
Alıntı yapılan trap26

Laf olsun torba dolsun diye söylemeyin hiç bir şeyi.... demissin suat bey ortada insanlarin rahatsiz oldugu bir durum sozkonusu fikirler yazilir herkes sizin gibi dusunsun isterseniz ve bunu cok bilmis uslupla belirtirseniz yanlissiniz sizin ufak tefek kucuk gorup geciniz dediginiz bu mesele cok taraftarimizin icine sinmiyor

Sevgili Şener Bey;

Konu ESKİŞEHİRSPOR olunca bir düşünüp iki kere yazacaksınız...Bir insan hediye edilen flama ve kaşkolu boynuna niye takmış diye düşman ilan etmeyeceksiniz...Büyükerşen'in taktığı kaşkolu ben etik ve fair play ruhuna uygun gördüm..Ama bu kişiyi karalamadım...Ben Büyükerşen ESES e yardımcı olmadığı için kızıyorum...Ama Eskişehirspor'u da siyasi malzeme olarak kullanmamasını da o derece takdir ediyorum...

Olay sadece Eskişehirspor veya Fenerbahçe KOŞKOLU değil,hedef Yılmaz BÜYÜKERŞEN'dir..Altında siyasi düşünceler yatmaktadır...Ben bu tür şeylere kızıyorum işte...

Liglerin nerede ise 10. ve 11. haftası oynanmış bir haber de ne diyor biliyormusunuz..."Maliye Bakanı Kemal UNAKITAN'ın Eskişehirspor'a hediye ettiği Sergen YALÇIN "diye başlıyor...Ben bu habere de üzülüyorum...Ama bunun karşılığı kimseye düşmanlık yapmıyorum...Kısacası "laf olsun torba dolsun" diye kimseye saldırmıyorum...,

Spor başka şey,siyaset başka şeylerdir...Bu insanın taktığı kaşkolla,akmayan suların ne alakası var burada onu anlayamıyorum...

Geçiniz lafına gelince..ESES kaşkolu istese idi,bu sefer de ESES'i siyasi reklam yapıyor denecekti...Çünkü hedef siyasi...O kişi de Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN'dir...

Bana bu konuda eleştirilen hiç bir şey inandırıcı gelmiyor.Kimseyi hedef alıp,kimsenin ismini de zikretmemiştim o bakımdan "laf olsun torba dolsun" diye de bu konuda konuşan herkese dedim ve diyorum...

Lütfen artık Bu kişi ile ESES i yanyana koymayın...Amacınız ortaya çıkıyor..))
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:31
Alıntı yapılan scetintas

Eğer yapılan yorumlar sadece Yılmaz BÜYÜKERŞEN'in boynuna taktığı kaşkoldan dolayı ise söyleyecek tek bir sözüm yoktur...Bu adam böyle bir panelin yöneticisi konumundadır...Kısaca Bilim ve Yerel yönetimleri de ilgilendiren daha başka bir gazetede Celal DOĞAN,İst.B.Şehir Bel. Başk.Kadir TOPBAŞ'ın,Ank.B.Şehir Bel.BAşk.İ.Melih GÖKÇEK gibi bir Başkanların olduğu bir resmi de vardı ve bu kaşkol hepsinin boynunda idi...Demek istediğim bu insanların olduğu yerde bu kişi bu Panelin Yöneticisi olma şerefi verilmiştir...Üstelik bu organizasyonun sahibi de Fenerbahçe kulübüdür,bu kaşkol ve flamada hediye babında verilmiş gözüküyor...Bu kaşkol Büyükerşeni Fenerli yapmaz,yapmadığı gibi ESES düşmanı da yapmaz...Açıkcası ben böyle bir organizasyonda Başkanımız Nebi HATİPOĞLU bile taksa ben açıkcası tek laf etmem..Böyle ufak tefek şeylere kafanızı yorup bundan ne bir siyasi çıkar sağlayın ne de düşmanlık yapmayın derim...Olay tamemen etik ve fair play ruhuna uygundur...Hem üstelik Yılmaz BÜYÜKERŞEN ben Fenerli kaşkol takmam getirin ESES kaşkolu takayım deseydi,acaba bu onu sizin gözünüzde ESES dostu yaparmıydı..?? O zaman diyecektiniz ki siyasi reklam için yaptı...Geçiniz beyler geçinizzzzzzzzzzzzz...Laf olsun torba dolsun diye söylemeyin hiç bir şeyi....

Önemli bir not vereyim sizlere...ESES-PENDİK final maçı vardır...Yılmaz BÜYÜKERŞEN'de NTV Televizyonun da canlı yayındadır...Spikere söyler ESESimizin final maçı var fazla vaktim yok lütfen kısa keselim uçağa yetişmek zorundayım...O zaman neden alkışlamadınız bu adamı neden ESES li yapmadınız merak ediyorum..??? Artık kafanıza koyun ESES ve BÜYÜKERŞEN ikilisi yanyana değillllllllllllllllllll kabul edin...

Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum.Olayı siyasi bir amaça çevirmeyi ve tek taraflı bakmayı çok seviyoruz.Sayın bakan Unakıtan esk.aday ve aracı olmuş olduğu futbolcularla Es Es limi oldu acaba gerçek takımı ??? bilmiyorum ama es es kaşkolu takınca alkış,Bir ziyaret için esk.gelmeye kalkışan Sayın başbakana yada herhangi bir bürokrata es es kaşkolu takılsın  onlarda mı es es li olmuş olacak,Lütfen biraz mantık ve akılcı düşünce Saygılarımla

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
mübgunes Liste gör
Yazar

Eskişehirli
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:39
YUMURTAMI TAVUKTAN ÇIKAR ? TAVUKMU YUMURTADAN ?
KUYUYA TAŞI KİM ATTI ? NEDEN ATTI ? uğraşır dururuz artık...................

Delinin biri bir kuyuya taş attı , kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor.
Ne yapılmaya çalışılıyor ?
Maksat nedir ?
1965 ten buyana olmayan şey gerçekleşti , ES ES göz göre göre siyasetin hatta siyasetçilerin kucağına  itildi kimsede çıt yok.
Hatta methiyeler düzüldü nasıl aldın bize sergeni efendim ronaldinhoyuda al !!!!!!!
Eskişehirdeki Bütün yerel yönetici ve vekilleri herkes sever yada sevmez. tabii sevmek zorundada değildir.
Türkiyede En ufak bir ES ES haberinde gazeteler siyasi partinin ismini yazarak yada filanca bakan destekli diyerek manşet atıyor.

İçime sindiremiyorum diyenler bunları sindirebiliyor mu ?
İçime SİNDİREMİYORUM diyenler ES ES üzerinden kendilerine kurban kesmeyi çok iyi sindiriyorlar anlaşılan.

Dost diye yatıp kalktığımız Kocaeli gazeteleri bile Bakan destekli takımla oynayacağız , arkalarında Bakan var diye yazmadımı daha geçen hafta ?
Sindirdiniz mi içinize ?
Şimdi herkes işi gücü bırakmış sırf boynuna Fb. kaşkolu takıldı diye (Dikkat edin Kendisi takmıyor orada bulunan herkese birileri tarafından takılıyor) Doğma büyüme ESKİŞEHİRLİ olan birisi için ağıza gelen söyleniyor.
Hatalarda , başarılarda anlaşılır bir dille dile getirilsin.

Ben kimsenin değil ESKİŞEHİRLİ olanların yanındayım , Çünkü yıllarca yüzlerce kilometre uzaktan gelip hayatında İstanbula yolculuk yaparken ESKİŞEHİR'i gören insanların adaylıklarından ve vaatlerinden bıktım.
Gelen bir şey kopardı gitti ESKİŞEHİRİMDEN , hani neredeler sürelerini ve ceplerini doldurarak aynı zamanda ESKİŞEHİRDEKİ iş sahalarına benim ESKİŞEHİRLİM işsiz gezerken hemşehrilerini de doldurarak yok oldular.

Sadece Büyükerşen meselesi değil bu iş ESKİŞEHİR'e kim bir çivi çakar , şimdinin minikleri geleceğin bu kentli vatandaşlarına kim bir gelecek hazırlarsa herkesi kollayıp gözetmeliyiz eğer hata yapıyorlarsa anında da elştirimizi yapmalıyız.

Bizler kendi insanımızı kötüleyerek yada sudan bahanelerle yerlere vurarak hiç bir yere varamayız.
Bakın Allah rahmet eylesin Aydın ARAT'ın başlattığı altyapı projeleri bugünkü yöneticiler devam ettirdiler , bunların başladıklarınıda İnşallah başka ESKİŞEHİRLİ yöneticiler bitirir hatta yenilerini sunarlar bize, 

Bir ATASÖZÜ var ya Elalemin iyisinden Kendi kötün daha iyidir diye, Lütfen  bir şeyler yazarken yada birilerini karalarken 15 dakika daha düşünüp öyle yazalım.

Ben diyorumki ne seçimler gelir geçer bunlarla birlikte tabiiki adaylarda ama biz hep buradayız ve yapılanlarla yada yapılmayanlarla bu şehirde yaşamımızı devam ettireceğiz gelecekteki yöneticilerimizide ESKİŞEHİR li olanlardan seçelim ve sonrada sahip çıkalım, yoksa çoooook bakarız giderken arkalarından ESKİŞEHİR li lanse edeilenlerin...

Bu arada Tesisler bitmedi bu gidişlede pek biteceğe benzemiyor , Futbolcuların İstanbul spor maçından itibaren maç primleride ödenmemiş , ortalarda para yok lafı dolaşıyor insan ister istemez soruyor hani seçimden önce vaat edilenler ve edenler diye ,
yoksa iş bitti ameleye paydos mu ?

SAYGILAR...
ES ES   HER ZAMAN    ES ES
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 15:44
Alıntı yapılan mübgunes

YUMURTAMI TAVUKTAN ÇIKAR ? TAVUKMU YUMURTADAN ?
KUYUYA TAŞI KİM ATTI ? NEDEN ATTI ? uğraşır dururuz artık...................

Delinin biri bir kuyuya taş attı , kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor.
Ne yapılmaya çalışılıyor ?
Maksat nedir ?
1965 ten buyana olmayan şey gerçekleşti , ES ES göz göre göre siyasetin hatta siyasetçilerin kucağına  itildi kimsede çıt yok.
Hatta methiyeler düzüldü nasıl aldın bize sergeni efendim ronaldinhoyuda al !!!!!!!
Eskişehirdeki Bütün yerel yönetici ve vekilleri herkes sever yada sevmez. tabii sevmek zorundada değildir.
Türkiyede En ufak bir ES ES haberinde gazeteler siyasi partinin ismini yazarak yada filanca bakan destekli diyerek manşet atıyor.

İçime sindiremiyorum diyenler bunları sindirebiliyor mu ?
İçime SİNDİREMİYORUM diyenler ES ES üzerinden kendilerine kurban kesmeyi çok iyi sindiriyorlar anlaşılan.

Dost diye yatıp kalktığımız Kocaeli gazeteleri bile Bakan destekli takımla oynayacağız , arkalarında Bakan var diye yazmadımı daha geçen hafta ?
Sindirdiniz mi içinize ?
Şimdi herkes işi gücü bırakmış sırf boynuna Fb. kaşkolu takıldı diye (Dikkat edin Kendisi takmıyor orada bulunan herkese birileri tarafından takılıyor) Doğma büyüme ESKİŞEHİRLİ olan birisi için ağıza gelen söyleniyor.
Hatalarda , başarılarda anlaşılır bir dille dile getirilsin.

Ben kimsenin değil ESKİŞEHİRLİ olanların yanındayım , Çünkü yıllarca yüzlerce kilometre uzaktan gelip hayatında İstanbula yolculuk yaparken ESKİŞEHİR'i gören insanların adaylıklarından ve vaatlerinden bıktım.
Gelen bir şey kopardı gitti ESKİŞEHİRİMDEN , hani neredeler sürelerini ve ceplerini doldurarak aynı zamanda ESKİŞEHİRDEKİ iş sahalarına benim ESKİŞEHİRLİM işsiz gezerken hemşehrilerini de doldurarak yok oldular.

Sadece Büyükerşen meselesi değil bu iş ESKİŞEHİR'e kim bir çivi çakar , şimdinin minikleri geleceğin bu kentli vatandaşlarına kim bir gelecek hazırlarsa herkesi kollayıp gözetmeliyiz eğer hata yapıyorlarsa anında da elştirimizi yapmalıyız.

Bizler kendi insanımızı kötüleyerek yada sudan bahanelerle yerlere vurarak hiç bir yere varamayız.
Bakın Allah rahmet eylesin Aydın ARAT'ın başlattığı altyapı projeleri bugünkü yöneticiler devam ettirdiler , bunların başladıklarınıda İnşallah başka ESKİŞEHİRLİ yöneticiler bitirir hatta yenilerini sunarlar bize, 

Bir ATASÖZÜ var ya Elalemin iyisinden Kendi kötün daha iyidir diye, Lütfen  bir şeyler yazarken yada birilerini karalarken 15 dakika daha düşünüp öyle yazalım.

Ben diyorumki ne seçimler gelir geçer bunlarla birlikte tabiiki adaylarda ama biz hep buradayız ve yapılanlarla yada yapılmayanlarla bu şehirde yaşamımızı devam ettireceğiz gelecekteki yöneticilerimizide ESKİŞEHİR li olanlardan seçelim ve sonrada sahip çıkalım, yoksa çoooook bakarız giderken arkalarından ESKİŞEHİR li lanse edeilenlerin...

Bu arada Tesisler bitmedi bu gidişlede pek biteceğe benzemiyor , Futbolcuların İstanbul spor maçından itibaren maç primleride ödenmemiş , ortalarda para yok lafı dolaşıyor insan ister istemez soruyor hani seçimden önce vaat edilenler ve edenler diye ,
yoksa iş bitti ameleye paydos mu ?

SAYGILAR...

Clap
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:03

belediye kaynaklarını hiç bir kuruluşa peşkeş çektirmeyen , bu uğurda bütün tepkileri göze alan , cümle aleme belediyecilik dersi veren sayın prof. yılmaz büyükerşen hocamızı bu onurlu ve gururlu duruşundan taviz vermediği için ayakta alkışlıyorum...   

Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:11
belediye kaynaklarını " açıkça"  hiç kimseye veremeyeceğini, bu paraların halkın vergileriyle oluşan paralar olduğunu ve halka hizmet olarak geri dönmesi gerektiğini belirterek hiç bir kuruluşa açık destek verilemeyeceğini, yalnızca spor adına projelerini destekleyeceğini açıklayan sayın hocamız mı sizce haklı; yoksa günü kurtarmak adına sporu siyasete alet ederek belediyeden kalıcı proje yerine halkın vergilerinin bir kısmını isteyen ,proje yapıp uzun vadede para kazanmanın hesaplarını yapamayan günü kurtarmaya çalışan sayın arkadaşlarımız  mı haklı???

sayın hocam bu onurlu ve gururlu duruşunuzdan dolayı sizi tekrar ayakta alkışlıyorum...  işte bu yüzden bütün Türkiye yılmaz büyükerşen ismini gıpta ile takip ediyor...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:13
Yılmaz Büyükerşen'in belediyecilik hizmetlerine laf soyleyen bu işi bilmeyendir zaten.Eskişehirspor için daha fazla şey yapamazmıydı? Yapardı.Eğer birdahaki seçimlerde seçilmek istiyorsa mutlaka Eskişehirspor için birşeyler yapmalıdır.Yoksa seçimleri kaybedeceği aşikar tüm güzel hizmetlerine rağmen.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:14
Bu arada büyüerşen hocamızın tutumunu içine sindiremeyen arkadaşlar sezon başındaki gelişmeleri nasıl içlerine sindirmişler bi zahmet anlatıversinler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır