eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 20:27
Alıntı yapılan buran26

Bu sabah kar yağarken baktığımda sahada branda yoktu  ve saha beyaza bürünmüştü. Oysa  önceki gün kar yokken sahada branda vardı. Neyse öğlene doğru baktığımda branda çekmişlerdi.

Branda üç dört gün çekili kalırsa çimler zarar görür arada kaldırıp tekrar çekmekte fayda var.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 20:31
ohh be dayak yeme saatim çok yaklaştı
nerde kalmıştık?
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 20:50

Tribünlerimiz inşallah fb ile oynadığımız kupa maçındaki gibi coşkulu olur(özellikle ilk yarı)..Kupa maçında açıkla karşılıklı olarak yaptığımız kırmızı şimşekler tezahüratını unutmak elde değil akustik olarak muhteşemdik herkes bağırabileceği kadar bağırdı umarım yine aynı şekilde devam ederiz..Eskişehirspor taraftarı için kar-kış bir şey farkedeceğini sanmıyorum yarın yine yerimizi alıcaz..

Önemli bir konuda açık tribünün bandoeses'in yaptığı yeni bestelere biraz daha katılım göstermesidir,espanada herkes ayağa kalkıyor yeni bestelerede aynı şekilde yaklaşılmalı benimsenmeye çalışılmalı.
İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:02

Fb-Denizli maçında sahanın o halini gördükten sonra biraz korktum açıkçası.Yarın bizim sahada o şekilde su birikintileriyle kaplı olursa işimiz çok zor.Bu şartlarda kesinlikle çok mücadele edecek fizik gücü üst düzeyde oyuncularla sahaya çıkmalıyız.Örneğin Mehmet Yılmaz...

Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:02
bu maç bir nevi 6 puanlık maç galibiyet ile ayrılırsak çok güzel olucak.hadi esesim güldür yüzümüzü.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:06
manisada dikkat edilecek simpson var cok kosuyorlar bizimde en az onlar kadar kosmamiz lazim bide her nekadar bisey olmaz diyorsanizda ersene dikkat etmekde yinede fayda var ama safet güveniyorum birde ne bileyim ümitede güveniyorum ya
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:07
Ahanda maç skorunu yazıyorum 2-0 alacağız bu maçı. m.yılmaz ve ümit karan demedi demeyin Thumbs%20Up
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:07
Yağmur da,çamur da,kışta kıyamette  Her türlü ordayız... Kazanacağız MEHMET (2) Ümit karan (2),Nadareviç,bülent kocabey (2) 6 -1 kazanacağız (Rüyamda öyle gördüm)
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:08
ben 3-1 diyorum... ilk yarı 2-0 yapacaz inşallah... tribun her zamanki gibi dolacaktır... asıl problem macın cumartesi gunduz olması... bir cok insan calısıyor o gun... her cumartesi macında bi arkadsım 8 takla atıyo, binbir yalanla cıkıo isten oyle gelebiliyor... aslında federasyonun mac yayınları kadar bunları da dusunmesi gerekir... neyse alıcaz :))
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:08
istermisiniz jaycee de girsin oyuna caksin golünü
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır