eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:00
Heryerdeyiz...
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 16:39
Kısa sürede baya bir yol katettik maşallah.
...
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 19:04
jayce john bıraz once sayfaya gırdı
duvara es es es ki ki ki eski eski es yazmıs:)

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 19:05

Jaycee John   facebookta bir yorum yaptı es es es kikiki eski eski es 

http://www.facebook.com/Eskisehirsporfan?ref=mf

Profili Acaba Gerçek mi ?

http://www.facebook.com/profile.php?id=624669470&ref=mf
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 19:06
Galiba o çünkü profilinde özel resimleri falan var Big%20smile
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 19:09
Evet Jaycee'nin gerçek profili o ve az önce Facebook eskisehirspor.com fan sayfamıza katıldı...Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 19:33
Helal olsun benimsemiş Eskişehirspor kültürünü, bir de maça çıksın tribünü görsün o zaman hiç bırakamaz bizi LOL
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 20:28
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:06
50.000 e ulaşacağız diye fazla reklam yapıldı ama kalite düştü her girdiğimde yorumları okuyorum ve  bazı yorumlar var "eskişehirliyim fbyi tutuyorum ama esesi destekliyorm" en az 3 tane böyle yorum gördüm önemli olan 50.000olupta reklam olmak değil bence az olsun öz olsun her artan sayıda bence kalite düşüyo ve gerçekten ESES imi sevmeye kişiler üye oluyo...
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 23:27
Alıntı yapılan brhn26

50.000 e ulaşacağız diye fazla reklam yapıldı ama kalite düştü her girdiğimde yorumları okuyorum ve  bazı yorumlar var "eskişehirliyim fbyi tutuyorum ama esesi destekliyorm" en az 3 tane böyle yorum gördüm önemli olan 50.000olupta reklam olmak değil bence az olsun öz olsun her artan sayıda bence kalite düşüyo ve gerçekten ESES imi sevmeye kişiler üye oluyo...

Yaklaşık 2 haftadı sayfamız aktif. Uzun zamandır paylaşım olmuyordu. İnsanların sayfaya gelmesi gerekiyor. Amacımız Eskişehirspor'u tanıtmak. Bu yüzden herkeze açığız. Küfür edenler hemen sayfadan uzaklaştırılıyor. Gezinirken dikkatimi çekti, Çin'li bir hanım efendide sayfamıza hayran olmuş. Almanya da yaşayan renktaşımız da öneride bulunmuş. Kendisi Almanca blok hazırlamış. Diğer ülkeler içinde yabancı dilen bilen taraftarlarımızdan ricada bulunmuş. ESESİMİZİ yurt dışında da tanıtmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. EURO 2016 hazırlandığımız bu günlerde bunlara ihtiyacımız var. Ayrıca UEFA hedefi koyuyoruz. Kendimizi tanıtmamız lazım.

http://eskisehirspordeutschland.blogspot.com

Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır