eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 14:38
daha gitmedimi bu arkadaş ya 
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 14:52
Size komik gelecek ama yinede iletmek istedigim bir konu var! Kayserisporda Orkun, bir sezonda iki defa Transfer olacak veya oldu diye 3. Takimi olacak Kayseride mac oynuyamiyormus! Aslen isin icine bakildiginda, Burak ile hic bir farki yok! Benim bildigim Orkun resmi bir maca cikmamisti GSde. Burakda FBnin resmi macina cikmamisti! Her neyse, simdi bu bizde gidip Trabzonda imzalasin, sonra birde sezon sonuna kadar oynatmasinlar, izle senaryoyu!

Ama yinede Trabzonsporlu Yönetimini kiniyorum! Arkadaslar, burda gecerli bir sözlesme var! Buna da mi sayginiz yok? Eger o kadar istiyorsaniz, Burak icin bir oyuncu verin bari! Zafer istiyoruz, Engin kalsin sizde!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 15:16
Alıntı yapılan Gurbeteses

Size komik gelecek ama yinede iletmek istedigim bir konu var! Kayserisporda Orkun, bir sezonda iki defa Transfer olacak veya oldu diye 3. Takimi olacak Kayseride mac oynuyamiyormus! Aslen isin icine bakildiginda, Burak ile hic bir farki yok! Benim bildigim Orkun resmi bir maca cikmamisti GSde. Burakda FBnin resmi macina cikmamisti! Her neyse, simdi bu bizde gidip Trabzonda imzalasin, sonra birde sezon sonuna kadar oynatmasinlar, izle senaryoyu!

Ama yinede Trabzonsporlu Yönetimini kiniyorum! Arkadaslar, burda gecerli bir sözlesme var! Buna da mi sayginiz yok? Eger o kadar istiyorsaniz, Burak icin bir oyuncu verin bari! Zafer istiyoruz, Engin kalsin sizde!

Sevgili arkadaşım Orkun cin-conda 4maç yedek olarak sahaya çıktığı için oynamış sayılıyor,Burak ise sezon başlamadan bize geldi ondan dolayı böyle bir olasılık mevcut değil...
Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 16:07
Alıntı yapılan atropin

Ahmet bey, Burak'a karşı oluşan bu olumsuz tavır ve bunun nedenleri zaten anlattıklarınızın içinde saklı. Bir  futbolcu hata yaptığı zaman,  taraftar onun iyi niyetini ve samimiyetini biliyorsa, ona göre davranır, hatasını kabullenir ve sevmeye devam eder.  (örneğin Serdar'ın yaşadığı formsuzluk zamanları)

Ancak Burak için bunlar yaşanmıyorsa burada hatalı olan taraftar değil bizzat Burak'ın kendisidir. Kendisi için oynamak yerine takım için oynasaydı, taraftarın ve camianın hassasiyetlerini bilip ona göre davransaydı, Fenerbahçe galibiyetimiz sonunda "sevinemedim" demeseydi, sonra da tepkileri görüp kıvırmasaydı, vs. vs. haliyle bizler de vicdansız Nemrutlar değiliz, hakkını teslim ederdik.

Bende katılıyorum.Bu taraftar,takım yenildiğinde bile şöyle bağırmıştır."Hep böyle oynayın canımızı verelim." Önemli olan ruh ve formanın hakkını verebilmek.
Bizler karşımızdakinin niyetini anlayamıyacak kadar salak değiliz.Burak tavırlarıyla ben buraya vakit geçirmeye geldim havasındadır.Öyleki seyirci gazıyla havaya girecek bir tipde hiç değildi.
Bu taraftar Ulaş Meyan'ları,Büyük Kaptan Zafer'leri,Mustafa Sevgi'leri unutmadı.Hepsine fazlasıyla teşekkür ettik.Hatta kalsınlar diye çok uğraştık. 

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 16:17
Bu taraftar kutsal topraklarda başka sevdaya yer yok diye boşunamı bağırıyor. Bu ruhu kapamamış söylemlerde bulunan her futbolcu Eskişehirde sevilmez ki allame-i cihan olsun isterse.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 16:23
Ahmet Bey,
Bu camia Ferhat'ı bile kucakladı ve affetti kaldı ki Burak takıma katılırken ona karşı herhangi bir ön yargı yoktu. Futboluna, karakter zaafiyetlerine ve umursamazlığına zaten değinmiyorum ama Burak kiralık olarak geldiği bu camiayı hiç benimsemedi.(benimseyemedi)
KKŞ
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 17:03
inat değilmi trabzona boyun eğecemğize çürüsün 5 ay ......göndermesinler abi biz 400 zarar edersek onlarda etsin...
Yukarı
cebe26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 21:53
sezon başında burak'a karşılık verilen 400 tl nin yarısını trabzonspor bize ödeyecek.(gazete oku com)
inadına eses
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:08
Alıntı yapılan sedefes

inat değilmi trabzona boyun eğecemğize çürüsün 5 ay ......göndermesinler abi biz 400 zarar edersek onlarda etsin...

Edeceğimiz 400 zararı sen karşılayacaksan kalsın.Yok bedavadan 400 zarar edeceksek Trabzonda sana mutluluklar ki oynadığın futbolla Ordu da bile mutlu olamazsın sen Burak.Yeteneğin var ama o yeteneği kullanacak kafa yok.Futbol ilk baş zeka işidir yetenek sonradan gelir.
S.nalbant
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:14
Valla alın o 200' ü gönderin adam zaten geldiği günden beri bitik zaten kafasındada bitirmiş eses'i salı verin gitsin burada varlığında ne vardıda bundan sonra ne yapacak. Buraksız biz daha iyiyiz olsaydı bugün yine saç baş yoldururdu bize.. Çok şükür senden kurtuluyoruz burak artık lütfen bir an önce git bu takımdan.. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır